Menu

Prawie 7 mln. zł. na nowe single tracki

Blisko 7 mln zł. w ramach Funduszu Inicjatyw Lokalnych otrzymała Gmina Świdnica na budowę 5 single tracków. Rozpoczęto budowę pierwszej pętli w Bystrzycy Górnej.

 
Prawie 7 mln. zł. na nowe single tracki
Inwestycja przewiduje budowę 5 stanic rowerowych w Wilkowie, Bystrzycy Dolnej, Burkatowie, Bystrzycy Górnej i Lubachowie, oznakowanie dróg rowerowych, budowę 2 single-tracków, pumptracka, przystani kajakowej z budynkiem gospodarczym oraz połączenia szlaków rowerowych poprzez kładkę nad rzeką Bystrzycą w Wiśniowej. Przedsięwzięcie zostało zaplanowane na lata 2021-2023. Na ten cel gmina Świdnica otrzymała 6,7 mln zł. w ramach Funduszu Inicjatyw Lokalnych.
 
 

kb
foto: użyczone
redakcj@walbrzch24.com

Komentarze

Marlena (3 czerwca 2023 20:42)
Cytuję użytkownika: Unijne wartości.
Cytuję użytkownika: A w Wałbrzychu
robi się ule z pralek. Stawia sie boxy na smietnika za wieksza kase. **** turystoiw. Wałbrzych ma byc na sprzedaz zydom i niemcom.
A zamek plus rekompensatę oddadzą hochbergom z Naszych podatków.
Leczcie się na nogi bo ba głowę za późno. Debile !!!
Unijne wartości. (2 czerwca 2023 12:00)
Cytuję użytkownika: A w Wałbrzychu
robi się ule z pralek. Stawia sie boxy na smietnika za wieksza kase. **** turystoiw. Wałbrzych ma byc na sprzedaz zydom i niemcom.
A zamek plus rekompensatę oddadzą hochbergom z Naszych podatków.

Dodaj komentarz

sport  |   rower  |   singla track  |   Swidnica  |  

Jarosław Żyła zwycięzcą Pucharu Polski w Tenisie na Wózkach

Mamy szybkiego komendanta

Tylko 2,8 litra paliwa na 100 km

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij