Nowe sklepy w Galerii Victoria
Nowi najemcy w wałbrzyskiej Galerii Victoria:  Sinsay, jedna z marek Grupy LPP  i Chimax. 
Sinsay, jedna z marek Grupy LPP
Nowy salon zajmie powierzchnię 355 mkw na parterze centrum handlowego. Oferowane przez markę produkty są odpowiedzią na najnowsze trendy. Dzięki przystępnym cenom cieszą się ogromnym zainteresowaniem nastolatek. LPP SA jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm odzieżowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Firma od ponad 20 lat konsekwentnie prowadzi działalność w Polsce i za granicą, odnosząc sukcesy na wymagającym rynku odzieżowym. LPP SA zarządza 5 markami modowymi: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Galeria Victoria to jedyny w regionie obiekt, w którym można znaleźć wszystkie z nich. 
 
Chimax
Sklep zajmie 860 mkw na poziomie 1, w pobliżu Fido czy CityFit. W nowym sklepie będzie kupić praktycznie wszystko - bardzo bogaty i zróżnicowany asortyment w kategorii odzieży, obuwia, art. domowych oraz szkolnych. Sklep posiada szeroką ofertę tekstyliów, galanterii, zabawek dla dzieci oraz drobnego sprzętu elektronicznego w bardzo atrakcyjnych cenach. Sklep oferuje produkty dla całej rodziny i na każdą okazję.
 
- Nasi Najemcy mogą liczyć na korzystne, dopasowane do dzisiejszej sytuacji na rynku warunki. Dzięki temu stale podpisujemy nowe umowy, czego przykładem jest otwarte w ostatnim czasie pięć nowych sklepów m.in. TK Maxx czy 50 Style. Tym razem na mapie centrum pojawią się dwa nowe punkty, które z pewnością uatrakcyjnią ofertę handlowo-usługową wałbrzyskiego Centrum Handlowego. W międzyczasie prowadzimy negocjacje z nowymi, potencjalnymi najemcami i planujemy kolejne otwarcia – informuje dyrektor Galerii Victoria, Grzegorz Samczuk.

opr. adm
foto: użyczone (Galeria Victoria)
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas. Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno