Menu

Zaginął mieszkaniec Boguszowa-Gorc

Wałbrzyska policja poszukuje mieszkańca Boguszowa-Gorc Norberta Kowalskiego, który wyjechał za granicę i słuch po nim zaginął. Ostatni raz kontaktował się z rodziną pół roku temu.

Zaginął mieszkaniec Boguszowa-Gorc
Uwaga! Wałbrzyscy policjanci poszukują zaginionego mężczyzny. Z urodzonym w 1983 roku boguszowianinem Norbertem Kowalskim najbliższa rodzina ostatni raz kontakt miała w grudniu zeszłego roku, po tym jak wcześniej wyjechał do Niemiec w celach zarobkowych. Następnie ślad się urywa. Gdyby ktoś z Państwa wiedział, gdzie poszukiwany przez funkcjonariuszy mężczyzna może przebywać, prosimy o kontakt z Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach poprzez numer alarmowy 112.
 
Norbert Kowalski niebawem skończy 40 lat. Z informacji, które uzyskali policjanci w momencie zgłoszenia zaginięcia od rodziny, mężczyzna w zeszłym roku miał wyjechać do Niemiec do pracy. Na początku regularnie kontaktował się z najbliższymi. Od grudnia jednak w ogóle się nie odzezwał.
 
 
Funkcjonariusze apelują do wszystkich osób, które mogą mieć informacje o tym, gdzie Norbert Kowalski przebywa, o pomoc w jego odnalezieniu i kontakt pod numerem alarmowym Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112, bezpośrednio z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu przy ul. Mazowieckiej 2 (tel. 47 87 512 34, 47 87 513 60) lub Komisariatem Policji w Boguszowie-Gorcach pod numerem telefonu 47 87 571 20.
 
opr.plr
foto: KMP w Wałbrzychu
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Baranie (5 czerwca 2023 23:09)
Cytuję użytkownika: Uważam że
Skoro zaginął za granicą to po co szukają go we Wałbrzychu?
Bo pochodzi z naszych okolic debilu. Ile ty masz lat że tak głupie pytanie zadajesz ?
Uważam że (2 czerwca 2023 11:55)
Skoro zaginął za granicą to po co szukają go we Wałbrzychu?

Dodaj komentarz

Boguszów-Gorce  |   policja  |   112  |   poszukiwany  |   zaginiony  |  

Szuka ich policja.

Rekord tygodnia: 3,28 promila

Zwłoki mężczyzny odnalezione na byłym basenie na Rusinowej

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij