Gwałtowne burze nad Wałbrzychem

Wałbrzyscy strażacy ubiegłej nocy aż 12 razy musieli interweniować w związku z załamaniem pogody. Najgroźniejszym przypadkiem było drzewo, które przewróciło się na zaparkowany samochód.

Wyświetl galerię 1/2
Prognozy pogody przewidywały niebezpieczne zjawiska atmosfertyczne, dlatego strażacy zawczasu przygotowali się na taką ewentualność i zmobilizowali dodatkowych sześciu ratowników aby pełnili tej nocy dyżur. Prewencja okazała się dobrym posunięciem, ponieważ pracy nie brakowało.
 
- Łącznie mieliśmy dwanaście interwencji w tym sześć zwązanych było z połamanymi drzewami leżącymi na jezdni. jedno drzewo spadło na zaparkowany samochód - informuje komendant Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu Krzysztof Szyszka.
 
 
Do godziny 18:00 obowiązuje ostrzeżenie meteorologiczne II stopnia dla całego województwa dolnośląskiego z możliwością wystąpienia gwałtownych burz z gradem i porywami wiatru do 90km/h. W sobotę ma nastąpić poprawa pogody. 
 
plr
foto: K. Żarkowski
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas. Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno