Menu

19-latek zdemolował drzwi. Grozi mu 5 lat więzienia.

Zdemolował drzwi wejściowe do mieszkania jednej z wałbrzyszanek. 19-latek odpowie teraz przed sądem. Grozi mu 5 lat więzienia. 
 
19-latek zdemolował drzwi. Grozi mu 5 lat więzienia.
Młody mężczyzna kopał w drzwi wejściowe do jednego z mieszkań w budynku przy ul. Piłsudskiego. Był to znajomy 22-letniej lokatorki budynku. Kompletnie pijany przyszedł zrobić jej awanturę.
 
 
Staraty oszacowano na1700 złotych. Sprawca dewastacji szybko wpadł w ręce policjantów przy ul. 1 maja. 19-latek usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Mężczyzna tłumaczył swoje zachowanie nadmiarem spożytego alkoholu i tym, że na co dzień miał mieć zatarg z 22-latką, a chodziło o sprawy finansowe.

red
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Nieznane (3 czerwca 2023 13:08)
Jak się kradnie pieniądze a później nie chce się ich oddać i ucieka gdzie popadnie to nic dziwnego że chłopak walczy o swoje
Niemrawy (2 czerwca 2023 18:20)
Cytuję użytkownika: A my nie
Podajcie firmę tych drzwi.pseudodrzwi. Gowno jakieś. Moje możesz taranem walić i prędzej taran pęknie a nie drzwi wgniecie. Tak to jest jak drzwi są z drewnopodobnego materiału lub innego syfu. Metalowe drzwi z imitacja drewna z wierzchu.
Jakie one metalowe???? Puszka z konserwą ma grubszą blachę. To taki chłam jaki sprzedają w castoramie i obi za psie pieniądze reklamując jako antywłamaniowe. A kopalniaki łykają jak pelikany i masowo montują w swoich dziuplach.
A my nie (2 czerwca 2023 16:06)
Podajcie firmę tych drzwi.pseudodrzwi. Gowno jakieś. Moje możesz taranem walić i prędzej taran pęknie a nie drzwi wgniecie. Tak to jest jak drzwi są z drewnopodobnego materiału lub innego syfu. Metalowe drzwi z imitacja drewna z wierzchu.

Dodaj komentarz

policja  |   dewastacja  |   drzwi  |   walbrzych  |   sobiecin  |   informacje  |   wydarzenia  |   w24  |  

Szuka ich policja.

Lewica chce 35 godzinnego tygodnia pracy

Rekord tygodnia: 3,28 promila

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij