Menu

Piknik z okazji Święta Wolności w Wałbrzychu

Wałbrzyszanie, którzy nie pojechali do Warszawy, a chcieli w jakiś sposób zademonstrować swoje wsparcie, spotkali się na Placu Magistrackim i oglądali transmisję na dużym telebimie.

Piknik z okazji Święta Wolności w Wałbrzychu
- Spotkaliśmy się dzisiaj tutaj, aby razem świętować Święto Wolności. 4 czerwca mamy rocznicę pierwszych wolnych, demokratycznych wyborów. Jesteśmy też tutaj, bo większość wałbrzyszan nie mogła pojechać na marsz, który odbywa się w Warszawie, a chcemy go przeżywać razem. Poczucie wspólnoty, zrozumienia, idei wolności, demokracji, równości jest bardzo bliskie wszystkim osobom, które się tutaj zgromadziły - mówi wiceprezydent Wałbrzycha Sylwia Bielawska.
 
Wałbrzyski piknik przebiegał w spokojnej atmosferze. Uwaga wszystkich skupiona była na telebimie, na którym transmitowano wydarzenia z Warszawy. O dodatkowe atrakcje dla umilenia czasu zadbały miejskie instytucje kultury.
 
 
 
plr
foto: P.Tokarski
redakcja@walbrzych24.com
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16
Zdjęcie 17
Zdjęcie 18
Zdjęcie 19
Zdjęcie 20
Zdjęcie 21
Zdjęcie 22

Komentarze

Pp (8 czerwca 2023 23:31)
Sekta tusczynska - pseudointeligenci esbecja i postkomuna
Wał Szełemeja (6 czerwca 2023 20:59)
Za PO będzie większe złodziejstwo i korupcja. Przecież sami wiecie co wyrabia się w Ratuszu...
Żeby było tak jak było. (6 czerwca 2023 9:55)
Oni chcą dla Polaków 14% bezrobocia,płacy minimalnej 1750 brutto ,3zł na godzinę i umów śmieciowych.Na posiłek zaś dieta niesiołowskiego czyli szczaw i mirabelki oraz gile z nosa.OFE i AmberGold też.Wiek emerytalny od 70 lat w górę.Likwidacja Turowa i kopalń.
Hahaha (6 czerwca 2023 9:46)
Przecie ich szef donek obiecał im 800+ i 60 tyś zł kwoty wolnej od podatku jeszcze przed wyborami do sejmu.
W ramach integracji i zielonego ładu (6 czerwca 2023 9:36)
Cytuję użytkownika: Justyn
Nawet wszyscy esbecy nie przyszli.
Nieobecność usprawiedliwiona bo część ich zapewne już wymarła.
E=mc2 (6 czerwca 2023 9:30)
Oni nie chcą Sprawiedliwej i Niepodległej Polski.Nawet Polskich chorągiewek nie mają tylko jakieś chińskie podróby w kolorze białoczerwonym z herbem orła.Polska flaga jest tylko BIAŁOCZERWONA. BIAŁY KOLOR NA GÓRZE CZERWONY KOLOR NA DOLE BEZ HERBU.PONIATNO?
Won PO (6 czerwca 2023 0:03)
Dla kogo wsparcie?!?! Dla kretaczy?
Justyn (5 czerwca 2023 18:41)
Nawet wszyscy esbecy nie przyszli.
Borys Pupka (5 czerwca 2023 14:01)
Cytuję użytkownika: jesteś coś, nie ktoś (4 czerwca 2023 22:32)
Cytuję użytkownika: Ktoś
Ja bym tym kuracjuszom zabrał 13 emeryturę (14 pewnie nie pobierają, bo z wysoką emeryturą się nie kwalifikują). Dzieci zapewne składają wniosek o 500+ na wnuki, naprawdę nie ma takiego obowiązku!
Nie ma czegoś takiego jak trzynasta czy czternasta emerytura!!!! To nie jest równowartość emerytur. To jest tylko gówniany dodatek. Nie kłam, jak TVP szczujnia
Pokażmy, że tu jest Polska! Do hymnu! Jeszcze Polska.... ekhmmm jak to idzie dalej? Buehehehehe osobiście myślę, że z niemieckim i ruskim hymnem doszli by dalej. W końcu po co nam hymn Polski, skoro mamy niemiecki hehehe. Tak ich PISiory i TVP z patriotyzmu obdzierają!
Człowiek sukcesu tysiącelecia (5 czerwca 2023 13:47)
Cytuję użytkownika: Młot na prawicowych złodziei!
Wpisy prawicowych pajaców mnie rozczulają. Czuć w nich strach. A mają się czego bać, tyle nabroili, nakradli, nakłamali.
Przybijany układ Bolków, zdrajców i komuchów nagrany na kamerę: https://twitter.com/SamPereira_/status/1665622238651985922?s=20
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

śródmieście  |   plac magistracki  |   piknik  |   święto wolności  |   demokracja  |   marsz  |  

Tour de Rynek - Mistrzostwa gry w kapsle (FOTO)

Ruszyła budowa mieszkań na ul. Traugutta

Piknik Lotniczy: pokazy i przelot samolotem

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij