Menu

Pożar zbiorników z gazem w Strzegomiu. Ewakuacja mieszkańców

Trzynaście zastępów gasiło pożar butli gazowych w Strzegomiu. Ewakuowano 20 mieszkańców z sąsiedniego budynku. Nikt nie odniósł obrażeń.

Pożar zbiorników z gazem w Strzegomiu. Ewakuacja mieszkańców

Pożar wybuchł w sobotę przed godziną 6:00 w zakładzie przy Alei Wojska Polskiego w Strzegomiu. Palił się gaz wydobywający się  z podziemnych zbiorników. Ewakuowano 20 mieszkańców z sąsiedniego budynku, jak informują strażacy, na szczęście nikt nie ucierpiał. Ogień gasiło 13 zastępów straży pożarnej, między innymi strażacy z Wałbrzycha. 

 

 kb
foto: PSP Świdnica
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jacek (5 czerwca 2023 7:03)
Lis odwierty robił on chce ludzi do komór gazowych zamykać.

Dodaj komentarz

112  |   straż pożarna  |   pożar  |   Strzegom  |   gaz  |  

Szuka ich policja.

Rekord tygodnia: 3,28 promila

Wałbrzyscy seniorzy oszukani - stracili ponad 70 tys. zł

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij