Menu

Zebrano ponad 200 tys zł dla wałbrzyskiego Hospicjum

Ponad 200 tys zł udało się zebrać podczas Żonkilowej Kwesty dla wałbrzyskiego Hospicjum. Podziękowano wszystkich darczyńcom

Zebrano ponad 200 tys zł dla wałbrzyskiego Hospicjum

W tym roku pieniądze były zbierane zarówno na hospicjum, jak i na dzieci potrzebujące rehabilitacji.

W zbiórce uczestniczyło około 900 wolontariuszy.
 
 
Cyklicznie wolontariusze ubrani na żółto zbierają środki dla hospicjum. Każdy darczyńca otrzymał żonkila. Kwiaty te symbolizują pamięć, szacunek i nadzieję. 
 
Hospicjum ma pod opieką 20 pacjentów w hospicjum stacjonarnym. W hospicjum domowym 140. Zajmuje się również 66 nieuleczalnie chorymi i osieroconymi dziećmi.

red
foto: fb Renata Wierzbicka
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

V_ (6 czerwca 2023 20:33)
Żonkil + hospicjum = trucizna i śmierć !
Grześ (6 czerwca 2023 15:38)
Jednak pisowskie gnidy nie dają spokoju. Ile dawł szef wałbrzyskich pisowców? Nic. Ale tylko do października a poptem zamilczycie.
Ratuszowa choujność (6 czerwca 2023 8:15)
Ile dał Srul? Ile Żabka?A Basenowy Ile? Kopalniak coś dorzucił? Ach, oni są do brania, nie dawania.

Dodaj komentarz

hospicjum  |   zonkilowa  |   kwesta  |   walbrzych  |  

Lewica chce 35 godzinnego tygodnia pracy

Bezpartyjni Samorządowcy o wojnie polsko polskiej

''Gadająca'' opaska ratuje życie

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij