Menu

Trójka poszukiwanych w rękach policji

Kolejne trzy poszukiwane osoby wpadły w ręce wałbrzyskich i głuszyckich policjantów. 39-latka miała do odsiadki wyrok i ponad rok spędzi za kratami. Dwóch innych mężczyzn wpadło, bo nie zapłaciło grzywny.
 

 

Trójka poszukiwanych w rękach policji

Pierwszy z poszukiwanych mężczyzn wpadł w ręce dzielnicowych pierwszego komisariatu przy ul. Orkana na Poniatowie . 38-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, a wyrokiem Sądu Rejonowego w Wałbrzychu powinien kilka dni spędzić w areszcie w związku z nieopłaconą grzywną za popełnione wcześniej oszustwo. Wałbrzyszanin zapłacił grzywnę unikając w ten sposób odsiadki.

W dzielnicy Nowe Miasto policjanci zatrzymali 20-letniego wałbrzyszanina. Młody mężczyzna również nie opłacił grzywny za kradzież i powinien odbywać 15-dniową karę aresztu. Po wpłaceniu wymaganej kwoty została jednak zwolniony.

W Walimiu mundurowi zatrzymali w jednym z mieszkań przy ul. Mickiewicza 39-latkę, która była poszukiwana listem gończym przez Sąd Rejonowy w Oleśnicy. Kobieta ma do odbycia wyrok 16 miesięcy więzienia za wcześniejszą jazdę samochodem po alkoholu i  uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Kobieta trafiła do aresztu w Świdnicy, skąd trafi później do więzienia.

kb
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Do mors (6 czerwca 2023 17:23)
Udowodnić Ci jak się wzięli za robotę? Biorą pierwszych pod ręką co sami im się wyłożą na tacy debili i śpią w nocy po krzakach na białym kamieniu i nowym mieście a jak się przebudza jadą na Orlen.
Dav303 (6 czerwca 2023 9:06)
"Po wpłaceniu wymaganej kwoty została jednak zwolniony."
Mors (6 czerwca 2023 8:16)
No i nareszcie policja wzięła się za robotę i ściganie.

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   list gończy  |   poszukiwany  |  

Wałbrzych: miał ponad 1,5 kg. marihuany

Złodzieje figurki Matki Bożej zatrzymani

Wyłudziła dotację z urzędu pracy - grozi jej 8 lat więzienia

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij