Menu

Strażacy uratowali konia i jeźdźca którzy... utknęli w glinie

Nietypowa akcja straży pożarnej — strażacy ratowali konia, który wraz z jeźdźcem utknął w glinie. Łatwo nie było. Strażacy najpierw uratowali kobietę, a później za pomocą dźwigu wyciągnęli uwięzionego w glinie konia.

 

Strażacy uratowali konia i jeźdźca którzy... utknęli w glinie
Do zdarzenia doszło w sobotę, nieopodal wsi Suszki w powiecie bolesławieckim w pobliżu zakładu wydobywającego glinę. Spłoszony koń poniósł i wpadł z jadącą na nim kobietą do zbiornika z gliną. Glina była na tyle miękka, że koń zapadł się.
 
 
Na miejsce wezwano strażaków. Najpierw uratowano kobietę, która jechała na koniu, później samego konia. Strażacy użyli pasów i dźwigu, by wyciągnąć zwierzę z gliny.
Kobieta i koń nie odnieśli poważniejszych obrażeń.
 
kb
foto: Komenda Powiatowa PSP w Bolesławcu
redakcja@walbrzych24.com
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16

Komentarze

Roman 500 000 (7 czerwca 2023 6:58)
Cytuję użytkownika: czytelnik
Portal miasta wałbrzycha a opisuje jakies pierdoły z drugiego końca wojewodztwa. Nie ma juz czego o naszym k**widołku pisać
Ilość chwalebnych czynów Srula w tym tygodniu już się skończyła, a jak tu pisać o chwastach, brudzie i padającej komunikacji, skoro z peowskiego autobusu srul bredził o przecudnym Wałbrzychu.
czytelnik (6 czerwca 2023 15:54)
Portal miasta wałbrzycha a opisuje jakies pierdoły z drugiego końca wojewodztwa. Nie ma juz czego o naszym k**widołku pisać
Szach i mat (6 czerwca 2023 15:30)
Koń na glinianych nogach ...

Dodaj komentarz

straż pożarna  |   strażacy  |   Bolesławiec  |   koń  |  

3 mln. zł dla strażaków ochotników

Śmierci dwóch strażaków w wałbrzyskiej koksowni - prokuratura...

Ćwiczenia na szeroką skalę (FOTO+VIDEO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij