Menu

Gość Dnia - Marek Michalak

- Żeby uniknąć takich sytuacji, jak w przedszkolu przy Hetmańskiej w Wałbrzychu [gdzie nauczycielki przedszkolne wulgarnie zachowywały się wobec maluchów - red.], dzieci muszą znać swoje prawa. System oświaty jest dziurawy i nie zapobiegniemy wszystkim negatywnym sytuacjom - mówi Marek MIchalak, były rzecznik praw dziecka, kanclerz międzynarodowej Kapituły Orderu Uśmiechu.

Gość Dnia - Marek Michalak

 

 

foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Pytam tylko (7 czerwca 2023 20:58)
Cytuję użytkownika: Gość
To nie przedszkole tylko żłobek.
Czy takie zachowania "autorytetów" do nas również przyjdzie- a może już jest? Do przerażającej sytuacji doszło w amerykańskim przedszkolu Lil' Blessings Child Care & Learning. Opiekunki wymyśliły okrutną karę dla "nieposłusznych" maluchów. Nakładały maski, maski z filmu krzyk- krzyczały i straszyły dzieci. Całe zdarzenie sfilmowano, a nagranie pojawiło się na Facebooku. Umieściła je tam jedna z zaniepokojonych pracowniczek placówki. Na filmiku można usłyszeć, które dzieci mają być obiektem zastraszania, a które opiekunowie mają zostawić w spokoju, bo nie sprawiają im one kłopotów. Całe nagranie ogląda się z ciężkim sercem. Widać na nim przerażone i płaczące kilkulatki i opiekunów w maskach, którzy zbliżają się do maluchów na kilka centymetrów i krzyczą: lepiej bądź grzeczny!
Śmiech orderu posłanki (7 czerwca 2023 8:50)
Jasne.Dzieci żlobkowe muszą znać swoje prawa.WHO już nad tym pracuje.Prawochlopcow do chodzenia w różowych sukienkach o prawo dzieciaków do masturbacji. A może by tak zdeprawowane nauczycielki i ich szefowe nauczyć rozumu?
Gość (6 czerwca 2023 20:51)
To nie przedszkole tylko żłobek.
Testo (6 czerwca 2023 17:33)
Wnioski dziecięce … tak, oczywiście … te dzieciaki zapewne tuż przed 60-tką - zgodnie z „prośbą” Cara zagłosowały … - bo wybory idą …

Dodaj komentarz

gość dnia  |   marek michalak  |   prawa dziecka  |   order uśmiechu  |   dzieci  |   rodzice  |   przemoc  |  

Gość Dnia - Patryk Wild

Gość Dnia - Roman Szełemej

Gość Dnia - Paweł Gancarz

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij