Menu

''Marsz po wolność'' - czwarty dzień w drodze z Wałbrzycha do Warszawy

- Jest głosem wielu niezadowolonych z obecnej władzy obywateli. - mówi Leon Sawicki. To już czwarty dzień "Marszu po wolność" wałbrzyszanina, który wyruszył z na naszego miasta do Warszawy w ramach protestu. Dziś trasa z Sobótki do Wrocławia, w stolicy Sawicki pojawi się za niespełna dwa tygodnie.

''Marsz po wolność'' - czwarty dzień w drodze z Wałbrzycha do Warszawy

Trasa wiedzie z Wałbrzycha do Warszawy (około 400 kilometrów), Leon Sawicki przejdzie ją w niespełna 20 dni. Po drodze spotyka się z samorządowcami i mieszkańcami miast, które napotyka po drodze.

- Świdnica okazała się super miejscem, zwłaszcza spotkanie z szefem Rady Miejskiej, panem Dzięcielskim było bardzo wzruszające. Był uczestnikiem marszu w Warszawie i na spotkanie ze mną w swój dzień wolny przyjechał z flagą. Przemiłe uczucie, gdy flaga, która była częścią historii, spotkała się z moją, która dopiero tam idzie.- mówi Leon Sawicki.

Marsz ma cel, spotkania pozwolą stworzyć #NaszProgram.

- Ludzie z małych miejscowości czują się porzuceni tym, że na marsz 4 czerwca zjechały się rady gmin, samorządowcy i senatorowie, a w Zebrzydowicach, Mokrzeszowie czy Białej nie pojawił się nawet plakat. Sami do mnie podchodzą i dziękują, że ktoś chce przenieść ideę wolności przez ich miejscowości.- dodaje Sawicki.

Na trasie marszu znalazła się między innymi Sobótka.

- Trasa przebiega fantastycznie, reakcje są bardzo pozytywne, wśród mieszkańców miast, kierowców... we wsiach ludzie zapraszają mnie do swoich domów na obiad. - mówi Leon Sawicki. - Nogi oczywiście bolą, ale każdy klakson, każda pokazana 'Victoria' niesie do przodu. Jedyne czego potrzeba to dobra pogoda, ale nie jestem z cukru więc ani deszcz, ani grad mi niestraszny. Razem z rodakami podnosimy patriotycznego ducha i wyzwalamy miasto za miastem, wieś za wsią, ulica po ulicy.

Jak mówi Leon Sawicki, rozmowy ze spotkanymi ludźmi podnoszą go i całą ekipę na duchu (z Sawickim idzie również ekipa filmowa).

- Mówią o prawdziwych problemach, o tym, że świat im się wali, a w kampanii nie ma ani słowa o programach. Mówią, że wiadomości niczym nie różnią się od reklam. Czują, że zamiast dowiedzieć się co, się stało, to odbywa się ciągłe pranie mózgów. - dodaje Sawicki.

Czytaj też:
Wystartował Marsz po Wolność Leona Sawickiego
Protest: pójdzie piechotą z Wałbrzycha do Warszawy
kb
foto: użyczone / plr
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Nutelka (18 czerwca 2023 12:32)
Cytuję użytkownika: Nie spoczniemy nim dojedziemy,hahahaha
Wydaje mi się że dalsza POdróż piechotą do Warszawy jest nieaktualna z powodu braku kolejnych odcinków reportażu.
I tu się mylisz.
POrażka (15 czerwca 2023 8:17)
ynw jakiđ frustrat nie może się pogodzić z demokracją ale lemingi tak mają
Czepialski (11 czerwca 2023 20:58)
Ależ nazbierało sie tu nienawistników. Czego wam brakuje? Co poniektórzy rozumieja przez wolność: jesteście prześladowani, nie macie pracy, zabrania wam się mówić, co ślina na język przyniesie (za niektóre wypowiedzi na uwielbianym przez was zachodzie już siedzielibyście w celi), nie musicie jeździć na szparagi? Ludzie ogarnijcie się!
Hahaha (9 czerwca 2023 18:53)
Cytuję użytkownika: Obywatelka
Każda inicjatywa ma znaczenie. Człowiekowi o coś chodzi, chce, żeby było lepiej, propaguje wolność, więc dlaczego taki hejt na niego spada? A ja mu tylko zazdroszczę, że idzie po takich pięknych drogach. Mieszkam w Wałbrzychu blisko szkoły podstawowej SP23 i serce mnie boli, że dzieci z Jesiennej i okolic muszą od wielu lat chodzić do szkoły po błocie. Okropnym błocie.
Zabierz się z nim do Warszawy może trzaskowski wybuduje ci drogę przeciwbólową i nakarmi wolnością.
Nie spoczniemy nim dojedziemy,hahahaha (9 czerwca 2023 18:40)
Wydaje mi się że dalsza POdróż piechotą do Warszawy jest nieaktualna z powodu braku kolejnych odcinków reportażu.
Obywatelka (9 czerwca 2023 18:18)
Każda inicjatywa ma znaczenie. Człowiekowi o coś chodzi, chce, żeby było lepiej, propaguje wolność, więc dlaczego taki hejt na niego spada? A ja mu tylko zazdroszczę, że idzie po takich pięknych drogach. Mieszkam w Wałbrzychu blisko szkoły podstawowej SP23 i serce mnie boli, że dzieci z Jesiennej i okolic muszą od wielu lat chodzić do szkoły po błocie. Okropnym błocie.
Jarek Kwaczor (9 czerwca 2023 10:41)
Cytuję użytkownika: 2
Cytuję użytkownika: buehehehehe
Cytuję użytkownika: 1
Cytuję użytkownika: LEX PIS
Cytuję użytkownika: ***** *** i ruhankę, złodzieja i kłamcę
Cytuję użytkownika: PO-jebany debil
Cytuję użytkownika: LOL
Cytuję użytkownika: Czerwony k***a debil
Cytuję użytkownika: Jarek Kwaczor
Cytuję użytkownika: jorgo
Cytuję użytkownika: ***** *** i ruhankę, złodzieja i kłamcę
Cytuję użytkownika: No jednak matematyka sie klania
Cytuję użytkownika: kkk
Cytuję użytkownika: A przeciez mogli jak Zydek Szelemej
Cytuję użytkownika: kkk
Cytuję użytkownika: xsdS
jak dojdzie zostanie ministrem transportu w PO jak siemoniak z kierowcy minister obrony sami fachowcy hahahahahahaha
Niektórzy zaczynali karierę polityczna od dostarczenia folii dla hodowców papryki dotkniętych wichurą, i trafili do klubu PIS milionerów
Zatrudnic sie w szpitalu za 2300 zl za godzine pracy, To wiecej niz Obajtek i Glapinskio razem wzieci. Czy mozna mowic, na Szlemeja lokalny Obajtek, skor zarabial wiecej niz obajtek i glapinski na godzine razem wzieci? Z naszych podatkow. Wiecej niz profesorowie Religa i Zembala. Mamy w miescie lokalny cud czy cudaka?
Jednak to lekarz, asystentka prezesa NBP miała 2500 zł za dzień, w sumie grosze, jakieś 50 tys miesięcznie, każdy orze jak może w naszym polskim piekiełku
2500 tys na dzien to tylko 312 zł na godziene, a nie 2300 na godzine. Lekarz zwyukly wycieruch. Gdy tyle zarabial, to brakowalo w szpitalu 50 lekarzy specjalistow i 100 pielegniarek. Bo jeden zyd musial 2300 na godzine kosic. Wiesz ile zarabia lekarz w szpiatalu, a ile asystent w narodowym banku Polskim pdpoiwedzialnym za zlotowke wszystkich Polakow? Według badania serwisu Wynagrodzenia.pl, podstawowe wynagrodzenie lekarza kardiologa to prawie 5 000 zł netto*. Z kolei serwis Zawodowe.pl podaje, że kardiochirurg może zarobić od 8 do 10 000 zł. *mediana rynkowa (stan na styczeń 2021 r.). Wezmy 10000 tys miesiecznie... place srednie kardiologa w Polsce. Ale to tych co pewnie operacje na sercu robia, a nie 2 godziny dziennie w szpitalu na obchodzie po salach pacjentow. 10 tys miesiecznie, a nie 2300 na godzine. k***a co za psy, bronia szabrownika naszego szpitala. Polakom i mieszkancom to ty nie sluzysz, sluzysz zydowi zlodziejowi, co okradal nasz szpital. Nie wstyd ci gnido?
Nie wstyd ci gnido za naszego stand-upera glapińskiego i co wyrabia ze "złotówką wszystkich Polaków"? Wpierdalasz bez przerwy kiszoną kapustę , bo ci kazał? I jeszcze jedno - zdziwiłbyś się durniu, jak teraz bez Szełemeja szpital wygląda i ilu specjalistów lekarzy brakuje. Tak więc przestań wklejać bez przerwy te swoje płatne kłamstwa.
Kłamstwa komuchów z PO NIE MA węgla ,gazu,prądu .chleb PO 30zł rtęci w Odrze, płot na granicy powstanie za 3lat, my do górników nie strzelali ,. przekopu nie przekopią ,cukru nie ma ,itp osiągnięcia PO zielona wyspa bezrobocie 14% w Wałbrzychu 28% zakupy na zeszyt , benzyna PO 5.80 zł ,40 tyś ludzi miało komorników ten co pracował od 3 do 5 zł na godzine pracy itp
Ale się rozszalałeś Jolka!!! To chyba od tego słońca , co to ostatnio mocno świeci. Chociaż jest poprawa ostatnio bezrobocie w twoim wpisie wynosiło 17% widać jest tendencja spadkowa, a gdzie jest benzyna po 5,80 napisz szybko ,bo ja ostatnio tankowałem za 6,50zł. Jakoś ja pracuję i nigdy nie miałem komornika i nigdy też nie pracowałem za 3 do 5 zł na godzinę , podobnie z zakupami na zeszyt , a mój pracodawca wycenia moją pracę w przeliczeniu na godziny na jakieś 55zł. A o chlebie za 30zł słyszałem, to kwestia portfela, możesz kupować nawet za sto jak jesteś zasobny. Dawaj dalej, wysilaj się kombinuj ale i tak twój PiS-uar przegra wybory , a potem nadejdzie czas rozliczeń za psucie państwa i prawa....
Tankowałes po 6.50? To tyle samo co za rzadów Tuska jakies 10 lat temu, gdy mówil po wygranych wyborach, teraz paliwo moze bytc juz nawet po 7 zl. hehehe. k***a ale kretyn. 55 zl za godzine? Szelemej w szpitalu zarabial 2300 na godzine. Dla mnie jestes biedakiem, trzeba ci dzieci sadownie odebrac. Za Tuska 55 zł na godzine zarabiales? To chyba jestes Szłapka 26 letni ekspert w kancelarii prezydenta, który nigdy na rynku nie pracowal. To juz rozumiem dlaczego PO-jebani kupuja chelb na kromki po 100 zł. Bo ich stać. k***a ale PO-jebowo hehehe. Pan jest tak cenny dla Polski, że… ROZMOWE MOŻNA ZOBACZYC JESZCZE TU: https://wdolnymslasku.com/2022/02/07/kompromitacja-posla-szlapki-mazurek-pan-wczesniej-nigdzie-nie-pracowal-pan-jest-tak-cenny-dla-polski-ze/
Są inni bardziej zasłużeni i odważniejsi niż Szłapka, tacy co to potrafią kupić respiratory od handlarza bronią
No jeden kupował respiratory dla ludzi w czasie, gdy ludzie dusili sie po szpitalach. A drugi szofer Tuska kupował tablice okresowe pierwiatskow w ramach zbrojenia Wojska Polskiego bo Putin szalal u granic. A Tusk rozdawal 50 mld na ratowanie niemieckich firm i bankow w Grecji, bo szkoda mu bylo dac na ratowanie polskich stoczni w Polsce. A no i za Tuska chorych na raka nie bylo, bo tylko dlatego umorzyl 2 mld dlugu Gazpromowi. A wiecie, ze a czasow Tuska prezesem polskiej strategicznej spolkik EuroPolGaz zostal kto? Brat Miedwiediewa, przy sprzeciwie kancelari prezydenta Kaczynskiego i rady spolki.Ale sprzeciw Kaczynskiego Tusk olal, a tych z rady spolki wymietli i zastapili tymi, co sie zgodzili na Miedwiediewa. Tusk to Ruska k***a aeeejaaaaaoooooo.
Szkoda czasu na udowadnianie durniowi, że jest głupi. Zwłaszcza, że to on pisał, że powstańcze dzieci miały ryje. Zdjęcie Kaczora z ławrowem - bezcenne...
Czego się PiS boi, że nie chce od roku 2005 objąć badaniami w komisji na wpływy ruskich na lecha kaczyńskiego ?.
naucz się hymnu Polskiego wtedy możemy pisać podstawowych rzeczy nie znasz a chcesz dyskutować
Dyskusję to można prowadzić z równym sobie intelektualnie, a nie z absolwentem "dychy".
dyskusje można prowadzić z tym co ma wiedzę a ty masz na poziomie matura to bzdura zresztą w komuszej PO wszyscy taką posiadacie
Jestem pod wrażeniem twojej ynteligencji, no naprawdę w tym jednym zdaniu ją pokazałeś, wyraźnie widać kto miał do szkoły pod górkę, zresztą wy wszyscy w tym waszym PiS-uarze tacy kumaci, że nawet JEDNEGO zdania poprawnie i bez błędu sklecić po polsku nie umiecie , no wszyscy jak jeden mąż, którzy tu piszecie. To prawda że PiS-uar przyciąga jakichś takich samych tępaków i przegrywów życiowych, to widać ,słychać, a zapewne też i czuć bo w waszym środowisku za dużo wody "święconej", a za mało mydła.
Lulek (8 czerwca 2023 15:26)
Chat GPT- 4 prompt: "Napisz hymn powchalny o Donaldzie Tusku i o jego dzielnym dziadku co walczył w AK, Africa Korps" Odpowiedź: Z wiarą w sercu i dumą ojczyzną w myślach, Świętujemy dzisiaj dwóch bohaterów natchnionych. Donald Tusk - ojciec narodu, przywódca wśród ludzi, Dziadek w AK - święty patron wolności. Niechaj pogoda ducha i głęboka mądrość Uchodzą za wartości, jakie go reprezentują. Przywódca bez wątpienia, którym kierował naszą drogą, W Polsce i Europie doceniony szacunek i sława. Dziadek, który walczył w Afryce i w tle podziemia, Złożony przez niego dar wolności w naszych sercach będzie trwał. Jego nieugięta postawa, honor i poświęcenie, Dzielność, którą okazuje cały świat. Obaj dokonali wiele, by czynić dobrze, Wieczny w ich dziele powinien zostać pamięć. Niechaj ich ślad na zawsze w naszych sercach pozostanie, Bo to zawsze będzie przecież droga w walce o wolność.
Lolek (8 czerwca 2023 14:04)
Chat GPT prompt:"Napisz hymn pochwalny o prezydencie Andrzeju Dudzie i jego dzielnym dziadku z Ukrainy." Odpowiedź: O, wielki Prezydencie, Andrzej Duda dzielny i śmiały, Nie tylko Polsce służysz z oddaniem, Lecz i dziadka z Ukrainy hołdujesz pamięcią. Bo dziadek twój, Panie Prezydencie, Był bohaterem walk o wolność swojej Ojczyzny, Przez wiele lat czynił w niej dobre uczynki, A Ty, wnuk jego, dzisiaj ludziom nadzieję przynosisz. O, jakże jesteśmy dumni, Z Twej odwagi, mądrości i pracowitości, Z Twojej miłości do Ojczyzny, I z tego, że pamiętasz o dzielnym dziadku z Ukrainy. Niech Ci Bóg błogosławi i wspiera, Niech Twoja praca owocuje radością, Niech polskie serca zawsze z Tobą będą, W dziele dobra i pokoju dla Wspólnej Ojczyzny.
buehehehehe (8 czerwca 2023 12:24)
Cytuję użytkownika: 1
Cytuję użytkownika: LEX PIS
Cytuję użytkownika: ***** *** i ruhankę, złodzieja i kłamcę
Cytuję użytkownika: PO-jebany debil
Cytuję użytkownika: LOL
Cytuję użytkownika: Czerwony k***a debil
Cytuję użytkownika: Jarek Kwaczor
Cytuję użytkownika: jorgo
Cytuję użytkownika: ***** *** i ruhankę, złodzieja i kłamcę
Cytuję użytkownika: No jednak matematyka sie klania
Cytuję użytkownika: kkk
Cytuję użytkownika: A przeciez mogli jak Zydek Szelemej
Cytuję użytkownika: kkk
Cytuję użytkownika: xsdS
jak dojdzie zostanie ministrem transportu w PO jak siemoniak z kierowcy minister obrony sami fachowcy hahahahahahaha
Niektórzy zaczynali karierę polityczna od dostarczenia folii dla hodowców papryki dotkniętych wichurą, i trafili do klubu PIS milionerów
Zatrudnic sie w szpitalu za 2300 zl za godzine pracy, To wiecej niz Obajtek i Glapinskio razem wzieci. Czy mozna mowic, na Szlemeja lokalny Obajtek, skor zarabial wiecej niz obajtek i glapinski na godzine razem wzieci? Z naszych podatkow. Wiecej niz profesorowie Religa i Zembala. Mamy w miescie lokalny cud czy cudaka?
Jednak to lekarz, asystentka prezesa NBP miała 2500 zł za dzień, w sumie grosze, jakieś 50 tys miesięcznie, każdy orze jak może w naszym polskim piekiełku
2500 tys na dzien to tylko 312 zł na godziene, a nie 2300 na godzine. Lekarz zwyukly wycieruch. Gdy tyle zarabial, to brakowalo w szpitalu 50 lekarzy specjalistow i 100 pielegniarek. Bo jeden zyd musial 2300 na godzine kosic. Wiesz ile zarabia lekarz w szpiatalu, a ile asystent w narodowym banku Polskim pdpoiwedzialnym za zlotowke wszystkich Polakow? Według badania serwisu Wynagrodzenia.pl, podstawowe wynagrodzenie lekarza kardiologa to prawie 5 000 zł netto*. Z kolei serwis Zawodowe.pl podaje, że kardiochirurg może zarobić od 8 do 10 000 zł. *mediana rynkowa (stan na styczeń 2021 r.). Wezmy 10000 tys miesiecznie... place srednie kardiologa w Polsce. Ale to tych co pewnie operacje na sercu robia, a nie 2 godziny dziennie w szpitalu na obchodzie po salach pacjentow. 10 tys miesiecznie, a nie 2300 na godzine. k***a co za psy, bronia szabrownika naszego szpitala. Polakom i mieszkancom to ty nie sluzysz, sluzysz zydowi zlodziejowi, co okradal nasz szpital. Nie wstyd ci gnido?
Nie wstyd ci gnido za naszego stand-upera glapińskiego i co wyrabia ze "złotówką wszystkich Polaków"? Wpierdalasz bez przerwy kiszoną kapustę , bo ci kazał? I jeszcze jedno - zdziwiłbyś się durniu, jak teraz bez Szełemeja szpital wygląda i ilu specjalistów lekarzy brakuje. Tak więc przestań wklejać bez przerwy te swoje płatne kłamstwa.
Kłamstwa komuchów z PO NIE MA węgla ,gazu,prądu .chleb PO 30zł rtęci w Odrze, płot na granicy powstanie za 3lat, my do górników nie strzelali ,. przekopu nie przekopią ,cukru nie ma ,itp osiągnięcia PO zielona wyspa bezrobocie 14% w Wałbrzychu 28% zakupy na zeszyt , benzyna PO 5.80 zł ,40 tyś ludzi miało komorników ten co pracował od 3 do 5 zł na godzine pracy itp
Ale się rozszalałeś Jolka!!! To chyba od tego słońca , co to ostatnio mocno świeci. Chociaż jest poprawa ostatnio bezrobocie w twoim wpisie wynosiło 17% widać jest tendencja spadkowa, a gdzie jest benzyna po 5,80 napisz szybko ,bo ja ostatnio tankowałem za 6,50zł. Jakoś ja pracuję i nigdy nie miałem komornika i nigdy też nie pracowałem za 3 do 5 zł na godzinę , podobnie z zakupami na zeszyt , a mój pracodawca wycenia moją pracę w przeliczeniu na godziny na jakieś 55zł. A o chlebie za 30zł słyszałem, to kwestia portfela, możesz kupować nawet za sto jak jesteś zasobny. Dawaj dalej, wysilaj się kombinuj ale i tak twój PiS-uar przegra wybory , a potem nadejdzie czas rozliczeń za psucie państwa i prawa....
Tankowałes po 6.50? To tyle samo co za rzadów Tuska jakies 10 lat temu, gdy mówil po wygranych wyborach, teraz paliwo moze bytc juz nawet po 7 zl. hehehe. k***a ale kretyn. 55 zl za godzine? Szelemej w szpitalu zarabial 2300 na godzine. Dla mnie jestes biedakiem, trzeba ci dzieci sadownie odebrac. Za Tuska 55 zł na godzine zarabiales? To chyba jestes Szłapka 26 letni ekspert w kancelarii prezydenta, który nigdy na rynku nie pracowal. To juz rozumiem dlaczego PO-jebani kupuja chelb na kromki po 100 zł. Bo ich stać. k***a ale PO-jebowo hehehe. Pan jest tak cenny dla Polski, że… ROZMOWE MOŻNA ZOBACZYC JESZCZE TU: https://wdolnymslasku.com/2022/02/07/kompromitacja-posla-szlapki-mazurek-pan-wczesniej-nigdzie-nie-pracowal-pan-jest-tak-cenny-dla-polski-ze/
Są inni bardziej zasłużeni i odważniejsi niż Szłapka, tacy co to potrafią kupić respiratory od handlarza bronią
No jeden kupował respiratory dla ludzi w czasie, gdy ludzie dusili sie po szpitalach. A drugi szofer Tuska kupował tablice okresowe pierwiatskow w ramach zbrojenia Wojska Polskiego bo Putin szalal u granic. A Tusk rozdawal 50 mld na ratowanie niemieckich firm i bankow w Grecji, bo szkoda mu bylo dac na ratowanie polskich stoczni w Polsce. A no i za Tuska chorych na raka nie bylo, bo tylko dlatego umorzyl 2 mld dlugu Gazpromowi. A wiecie, ze a czasow Tuska prezesem polskiej strategicznej spolkik EuroPolGaz zostal kto? Brat Miedwiediewa, przy sprzeciwie kancelari prezydenta Kaczynskiego i rady spolki.Ale sprzeciw Kaczynskiego Tusk olal, a tych z rady spolki wymietli i zastapili tymi, co sie zgodzili na Miedwiediewa. Tusk to Ruska k***a aeeejaaaaaoooooo.
Szkoda czasu na udowadnianie durniowi, że jest głupi. Zwłaszcza, że to on pisał, że powstańcze dzieci miały ryje. Zdjęcie Kaczora z ławrowem - bezcenne...
Czego się PiS boi, że nie chce od roku 2005 objąć badaniami w komisji na wpływy ruskich na lecha kaczyńskiego ?.
naucz się hymnu Polskiego wtedy możemy pisać podstawowych rzeczy nie znasz a chcesz dyskutować
Dyskusję to można prowadzić z równym sobie intelektualnie, a nie z absolwentem "dychy".
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Leon Sawicki wrócił z Warszawy i planuje kolejną wyprawę

Głos obywateli niezadowolonych z władzy

Idzie ''po wolność'' (6 dzień podróży)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij