Menu

Co fajnego jest w tym, że dwóch facetów rozbija sobie łuk brwiowy i przestawia nos?

W jaki sposób trenowanie boksu może wpłynąć na niesfornych chłopaków lub dziewczyny? Dlaczego w Polsce nie ma ligi bokserskiej? - o karierze sportowej i prowadzeniu klubu bokserskiego z Krzysztofem Sadłoniem, wałbrzyskim mistrzem pięściarskim rozmawia Marek Szeles. .

 

Co fajnego jest w tym, że dwóch facetów rozbija sobie łuk brwiowy i przestawia nos?kb
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Anitka (12 czerwca 2023 1:26)
Mam mokro szparke jak o tym czytam muj ty brutalu
Waldi (8 czerwca 2023 20:23)
Cytuję użytkownika: Fan
Niesforny chłopak ????????????
Super gość.
Fan (8 czerwca 2023 15:06)
Niesforny chłopak ????????????

Dodaj komentarz

Dzień Dobry Wałbrzych  |   podcast  |   boks  |   sport  |   Krzysztof Sadłoń  |  

Mamy szybkiego komendanta

Jarosław Żyła zwycięzcą Pucharu Polski w Tenisie na Wózkach

Górnik wygrywa z Polonią przed własną publicznością

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij