Menu

Gość Dnia - Andrzej Sawicki

- Nie wiemy, dlaczego nie dostaliśmy dotacji z urzędu marszałkowskiego na wymianę 64 okien w naszym drewnianym schronisku - przyznaje Andrzej Sawicki, dzierżawca "Andrzejówki" w Rybnicy Leśnej. Jego zdaniem konkurs na wsparcie zabytkowych obiektów miał niejasną formułę, a wicemarszałek Grzegorz Macko myli się mówiąc, że dzierżawca i właściciel  obiektu nie spełniali warunków formalnych.

Gość Dnia - Andrzej Sawicki

 

 

foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Hahahahahaha (16 czerwca 2023 21:46)
Cytuję użytkownika: Jacek
To rodzina tego Sawickiego co z buta poszedł z wiewiórką do Warszawy Tuskowi nogi obmyć ?
I zrobić mu łaskę.
DawcaSzmalu (14 czerwca 2023 18:58)
Żeby prowadzić biznes trzeba mieć jaja, a nie prosić innych o utrzymanie.
Zolza (11 czerwca 2023 16:02)
Nie trzeba być takim nachapancem. Harcówka nie daje profitów? Jeszcze trochę trzeba poczekać jak ruszy nikomu nie potrzebna wieża widokowa a gawiedź będzie waliła,przy okazji do Harcówki. Wtedy znajdą się pieniądze na wymianę okien w Andrzejówce. Może nawet r.sz. pomoże. Zawsze jest to jakiś geszeft. Chyba się nie mylę
Jacek (11 czerwca 2023 14:24)
To rodzina tego Sawickiego co z buta poszedł z wiewiórką do Warszawy Tuskowi nogi obmyć ?
1 (11 czerwca 2023 12:24)
Cytuję użytkownika: miłośnik emerytowanego zbawcy
biedna wdowa zwróciła się o pomoc do ojca dyrektora , ojciec dyrektor z rozbrajającą szczerością odpowiedział , ze on nie jest od pomagania tylko , żeby mu pomagać, tutaj podobnie : Sejmik Województwa ( pan Macko ) nie jest od pomagania , chyba , że ewentualnie ojcu dyrektorowi
Polaku hahahaha do hymnu
miłośnik emerytowanego zbawcy (11 czerwca 2023 12:06)
biedna wdowa zwróciła się o pomoc do ojca dyrektora , ojciec dyrektor z rozbrajającą szczerością odpowiedział , ze on nie jest od pomagania tylko , żeby mu pomagać, tutaj podobnie : Sejmik Województwa ( pan Macko ) nie jest od pomagania , chyba , że ewentualnie ojcu dyrektorowi
Testo (11 czerwca 2023 9:01)
Prywatnie robi biznes i chce dostać dotację z garnuszka Województwa … weź chłopino kredyt, zrób te okna, a jak będziesz opuszczał schronisko, to wystawisz rachunek właścicielowi za „usprawnienia”. Chyba, że masz w umówię zapis, że to masz w obowiązku … następny PO-wski gamoń … maszerował w Warszawie?
Uważam że (10 czerwca 2023 21:47)
Niech Pan dzierżawca POprosi właściciela Schroniska Andrzejówka o wymianę 60 okien.
xsdS (10 czerwca 2023 20:15)
widocznie jesteś z PO poproś tuska hahahahaha on wykopie to ci da hahahahaaha ja z PO też nie dostałem bo byłem z PIS taka jest gra

Dodaj komentarz

gość dnia  |   andrzej sawicki  |   harcówka  |   andrzejówka  |   turystyka  |   zabytki  |   dofinansowanie  |  

Złoty jubileusz Zamku Książ

Gość Dnia - Paweł Mazur

Gość Dnia - Szymon Chojnowski

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij