Menu

Śniadanie na Trawie w Zamku Książ (FOTO)

Jeśli spędzić niedzielę na łonie natury, to tylko w Zamku Książ. Na zamkowej polanie odbyło się Śniadanie na Trawie. 

Śniadanie na Trawie w Zamku Książ (FOTO)

 

 

red
foto: Kai Taller
redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16
Zdjęcie 17

Komentarze

Józef Skrzek do Żabiej d..y (12 czerwca 2023 11:17)
Cytuję użytkownika: Żabi Król
Kolejna POrcja wałbrzyskich idiotyzmów.
Kolejnaly przykład PiSdowskich tytanów umysłu.
Joanna (12 czerwca 2023 11:13)
Piknik był bardzo dobrym pomysłem na niedzielny poranek. Wokoło miłe towarzystwo. Piękna pogoda!
100krotka (12 czerwca 2023 8:16)
Cytuję użytkownika: Maria
Piękna impreza, świetna okazja do spędzenia niedzieli z rodziną i przyjaciółmi, siedzieliśmy a właściwie leżeliśmy do 15. Zajęcia pilates fantastyczne, pan prowadzacy rewelacyjny! Nie wiem czemu maruderzy narzekają, pewnie tak muszą bo inaczej się uduszą. Oby jak najwięcej było takich imprez w Wałbrzychu!
Propagandowa zagrywka promująca zamek z udziałem naiwnych ludzi.Jakby wokół walbrzycha nie było innych, dużo lepszych miejsc bez ludzi i samochodów.
Maria (11 czerwca 2023 23:44)
Piękna impreza, świetna okazja do spędzenia niedzieli z rodziną i przyjaciółmi, siedzieliśmy a właściwie leżeliśmy do 15. Zajęcia pilates fantastyczne, pan prowadzacy rewelacyjny! Nie wiem czemu maruderzy narzekają, pewnie tak muszą bo inaczej się uduszą. Oby jak najwięcej było takich imprez w Wałbrzychu!
Żenada II (11 czerwca 2023 19:55)
Na zdjęciu Żabka udaje,że kupuje...
RKM (11 czerwca 2023 19:26)
A gdzie jakieś ogłoszenia?Na przystankach są plakaty a tu nic.
Żabi Król (11 czerwca 2023 17:44)
Kolejna POrcja wałbrzyskich idiotyzmów.
Wiesiek (11 czerwca 2023 17:39)
Te auta na trawie to szczególnie piękne mamy że szwagrem podobne
Goldmann,, (11 czerwca 2023 17:31)
,,to ludzie ,,bezdomni,,,???

Dodaj komentarz

sniadanie  |   na trawie  |   zamek  |   ksiaz  |   pinkink  |   zdjecia  |   fotografie  |   wtv  |   w24  |  

Lichota i Dancewicz oprowadzają po Książu

Zamek Książ: Otwarcie apartamentów Daisy. Nowa trasa zwiedzania

Pobudka Górnika w II połowie (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij