Menu

Osiedle ma swój przystanek

Świdnickie Osiedle Zwiszów ma swój przystanek. W niedziele po raz pierwszy zatrzymał się na nim pociąg. Budowa przystanku kosztowała około 5 mln. zł.

 

Osiedle ma swój przystanek

Po 5 latach ocekiwania już jest - w niedzielę zatrzymał sie na pociąg.O budwoei przystanku kolejowego na Osiedlu Zawiszów mówiło sie od kilku lat. To trasa LEgnica - Kamieniec Ząbkowicki. Mieszkańcy Osiedla do tej pory wysiadali na Dworcu Świdnica Miasto i musieli jechać autobusem bądź taksówką do domu na osiedle. Od wczoraj pociągi zatrzymują się na Osiedlu.  Gudowa nowego przystanku kosztowała około 5 mln. zl. 

kb
foto: mjr
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Kasia (14 czerwca 2023 10:53)
Cytuję użytkownika: Guzek tu tu
Zapewne do redakcji tatuś wysoko postawiony zatrudnił syna do pracy i mamy ku temu takie efekty w tym artykule. Same błędy, to tak samo jest w polityce z urzędnikami , gdzie rodzice po latach na swoje stanowiska wciskają swoje dzieci bez szkoły.
Coś mi się zdaje, sądząc po podpisie że pisał to narzeczony tej psudogwiazdki na literę N co to mieszkała w Wałbrzychu a wyjechała do Warszawy. Ale myślałam, ze on potrafi chociaż pisać bez takich kardynalnych błedów...
Guzek tu tu (13 czerwca 2023 19:41)
Zapewne do redakcji tatuś wysoko postawiony zatrudnił syna do pracy i mamy ku temu takie efekty w tym artykule. Same błędy, to tak samo jest w polityce z urzędnikami , gdzie rodzice po latach na swoje stanowiska wciskają swoje dzieci bez szkoły.
Artykuł pisało dziecko ❓ (13 czerwca 2023 15:58)
Twórca który pisał, sam się skompromitował, bład za błędem bez sprawdzania i wrzucania na gorąco, a wystarczyło korzystać z OpenOffice.org, który jednym kliknięciem koryguje wszystkie błędy. Aż wstyd puszczać dziurawy artykuł z takimi babolami, błędami.
Czytelnik (13 czerwca 2023 10:21)
To radosna twórczość redakcji, która nie spyta u źródeł bo bojkotuje informację o państwowych spółkach. Stąd potem niedokładności. Co do stylu i błędów ortograficznych z litości zamilknę ...
Prawdopodobnie (12 czerwca 2023 16:04)
Artykuł pisał wykształciuch absolwent szkoły podstawowej dla dorosłych mieszczącej się wtedy przy ulicy Młynarskiej.
Biedaszyb (12 czerwca 2023 12:40)
Czy autor tego artykułu jest debilem? Człowieku, następnym razem przeczytaj tekst, zanim wciśniesz "dodaj".
krx (12 czerwca 2023 10:23)
Ależ dziennikarstwo! Trzyzdaniowa informacja i mnóstwo błędów. Chodziliście do jakiejś szkoły pseudodziennikarze??

Dodaj komentarz

Ponad 200 wydarzeń z okazji Święta Województwa Dolnośląskiego

Od grudnia nowe połączenia z Jaworzyny do Głuszycy

14 lat ma pierwsza samorządowa linia kolejowa. Dolny Śląsk...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij