Menu

II Głuszycki Piknik Militarny

Fundacja Szlakiem Riese oraz Gmina Głuszyca zapraszają na II Głuszycki Piknik Militarny, który odbędzie się 17-18 czerwca w Głuszycy.

II Głuszycki Piknik Militarny
Uroczyste otwarcie pikniku poprzedzi parada pojazdów militarnych. Głuszycki piknik to widowisko, podczas którego zaprezentują się różne rodzaje służb:
– OSP Głuszyca
– 10 Brygada Kawalerii Pancernej;
– 22 Batalion Piechoty Górskiej;
– 16 Dolnośląska Brygada OT;
– Komenda Miejska Policji;
– Grupa Poszukiwawczo – Ratownicza
 
 
Wszystkim tym prezentacjom cały czas towarzyszyć będą dynamiczne pokazy pojazdów gąsienicowych, całodzienne przejażdżki pojazdami militarnymi. Sprawdzimy także, czy osobówka ucieknie czołgowi. Będzie oczywiście też coś dla ciała: wojskowa grochówka, dla dzieci zabawy, jarmark militarny. Odwiedzający, którym spodoba się mundur, będą mogli zapisać się do wojska w Wojskowym Centrum Rekrutacji.
 
Wydarzenie objęło patronatem Ministerstwo Obrony Narodowej oraz Minister Michał Dworczyk.
 
 
artykuł sponsorowany

Komentarze

3 (15 czerwca 2023 21:37)
Cytuję użytkownika: Karolina
A jakaś msza święta?
a hymn Polski zaśpiewasz hahahahaha ciężki temat dla Polki z IV rzeszy
Paulina (14 czerwca 2023 20:34)
Cytuję użytkownika: Karolina
A jakaś msza święta?
nie będzie, ale za to możesz pojechać do warszawy, będzie pokaz drużyny homokomando pod honorowym patronatem trzaskowskiego
Won lewaku (14 czerwca 2023 8:00)
Cytuję użytkownika: Do lemingokoków
Cytuję użytkownika: Karolina
A jakaś msza święta?
Masz codziennie w tvnie
No i jest pierwszy kacap z tvp
Specnaz (14 czerwca 2023 7:35)
Cytuję użytkownika: Karolina
A jakaś msza święta?
Musisz z tatą pogadać może znajdzie chwilkę i odprawi
Do lemingokoków (14 czerwca 2023 7:12)
Cytuję użytkownika: Karolina
A jakaś msza święta?
Masz codziennie w tvnie
Karolina (14 czerwca 2023 0:20)
A jakaś msza święta?

Dodaj komentarz

głuszyca  |   piknik militarny  |   wojsko  |   żołnierze  |   policja  |   straż pożarna  |  

Mamy szybkiego komendanta

Warsztaty ''Bezpieczny Senior''

Złodzieje figurki Matki Bożej zatrzymani

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij