Menu

O kulturze w Wałbrzychu

Do czego namawia wałbrzyszan Jacek Bończyk? Nowy przewodnik po mieście czyli "Gorzko gorzko" Joanny Bator. Czy Festiwal Twórczej Wyobraźni stanie się w przyszłości imprezą biletowaną? O jednym z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w Wałbrzychu czyli Festiwalu Twórczej Wyobraźni z wiceprezydentką Wałbrzycha Sylwią Bielawską rozmawia Marek Szeles.

 

O kulturze w Wałbrzychukb
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jerzy Jacek Pilchowski (17 czerwca 2023 10:30)
Cytuję użytkownika: Zenek
Jacek Pilchowski, życzę ci równie dobrej pogody w tym twoim alternatywnym świecie, jak w naszym :-)
A ja życzę panu umiejętności logicznego myślenia i oceniania rzeczywistości w oparciu o fakty.
Zenek (16 czerwca 2023 8:26)
Jacek Pilchowski, życzę ci równie dobrej pogody w tym twoim alternatywnym świecie, jak w naszym :-)
Jerzy Jacek Pilchowski (14 czerwca 2023 20:49)
Pomysł na to aby wicehrabinę von Ratusz pytać o kulturę jest moim zdaniem zabawny.
Historyk (14 czerwca 2023 9:53)
Cytuję użytkownika: Co J.Ludziakiem?
https://youtu.be/_XPjXKewzGI
Zaginął.Co jest grane?
Co J.Ludziakiem? (14 czerwca 2023 8:22)
https://youtu.be/_XPjXKewzGI

Dodaj komentarz

Bez polityki proszę: Sywia Bielawska

Spotkania prezydenta i wiceprezydentki z mieszkańcami

Gość Dnia - Sylwia Bielawska

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij