Menu

Poszukiwała ich policja - trafili już do aresztu

Kolejnych, trzech poszukiwanych mężczyzn zatrzymała wałbrzyska policja. Dwóch z nich ma do odsiadki kilkumiesięczne wyroki za zniszczenia mienia i niealimentację. Trzeci z nich unikał stawienia się przed prokuraturą.

Poszukiwała ich policja - trafili już do aresztu

We wtorek po południu działania poszukiwawcze przeprowadzili dzielnicowi pierwszego komisariatu. Efektem akcji było zatrzymanie przy ul. Długiej w Wałbrzychu 38-latka, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu. Mężczyzna ma do odbycia karę więzienia (trzy miesiące) za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Mężczyzna jeszcze tego samego dnia trafił do aresztu w Świdnicy, skąd przewieziony zostanie do jednego z zakładów karnych na terenie kraju.

Z kolei w jednym z mieszkań na ul. Fortecznej na wałbrzyskim Podzamczu  wpadł poszukiwany 41-latek. Mężczyzna ma do odsiadki 10 miesięcy za uszkodzenie mienia. 41-latek przewieiony został do aresztu w Świdnicy, skąd trafi  do więzienia.

Trzeci z zatrzymanych wpadł w ręce policjantów na terenie jednej z posesji przy ul. Skłodowskiej-Curie w Wałbrzychu. 43-latek unikał spotkania z prokuratorem ukrywając się. Mężczyzna został zatrzymany, zostanie doprowadzony do wałbrzyskiej Prokuratury Rejonowej  (chodzi o prowadzone przez tę jednostkę postępowanie karne).

kb
foto: Policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

LoLoBoLo (14 czerwca 2023 10:59)
Cytuję użytkownika: Tyl
Trzech pasożytów.Nir dość _ze okradaja państwo i swoje dzieci,to jeszcze trzeba dac żarcie w wiezieniu.Przymusowe roboty w kamieniołomach,o czarnej kawie u suchym chlebie,tak długo,aż nie spłaca zaległości.
Dokładnie
Tyl (14 czerwca 2023 10:58)
Trzech pasożytów.Nir dość _ze okradaja państwo i swoje dzieci,to jeszcze trzeba dac żarcie w wiezieniu.Przymusowe roboty w kamieniołomach,o czarnej kawie u suchym chlebie,tak długo,aż nie spłaca zaległości.

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   poszukiwani  |   areszt  |  

Na tropie zaginionego Choleryka z Zamku Książ

Wałbrzych: pocisk koło warszatatu samochodowego

Zaginiony w górach 12-latek odnaleziony

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij