Menu

Gość Dnia - Tomasz Stasiak

Ciekawa wyprawa czy wariacka zabawa czyli czym jest off-road? Czy nawet na odludnych trasach liczy się to, co wyniesiemy z domu? W jaki sposób nasz region promuje się w najlepszy sposób, czy potrzebna jest do tego reklama w TV czy wystarczy marketing szeptany? - o turystyce off-roadowej rozmawiamy z właścicielem firmy organizującej takie wyprawy, Tomkiem Stasiakiem.

Gość Dnia - Tomasz Stasiak

 

 

foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Driver (16 czerwca 2023 20:34)
Rozjezdzaja rolnikom laki i pozniej sie dziwia ze gospodarze niespodzianki rozkladaja i lament jest.

Dodaj komentarz

gość dnia  |   tomasz stasiak  |   offroad  |   motoryzacja  |   turystyka  |  

VII Moto Mikołajki (VIDEO)

Gość Dnia - Krzysztof Śmiszek

Lichota i Dancewicz oprowadzają po Książu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij