Menu

Tu będzie przedszkole - ruszył remont

Remont będzie kosztował 9 mln. zł, prace już ruszyły. W budynku po byłej szkole w Głuszycy powstanie przedszkole samorządowe.


 

Tu będzie przedszkole - ruszył remont

Adaptacją byłego budynku szkolnego na potrzeby przedszkola samorządowego to jedna z najważniejszych inwestycji w Głuszycy w tym roku. Przedszkole zapewnia obecnie około 130 miejsc dla najmłodszych głuszyczan, po remoncie liczba miejsc zwiększy się do 190.

Koszt prac to 9 mln. zł., dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych wynosi 6,8 mln. zł. kb
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

takie tam literówki (17 czerwca 2023 14:29)
tesz kiedys hodziłem do skoly

Dodaj komentarz

Głuszyca  |   przedszkole  |   remont  |  

Ponad 13 mln zł na remont ul. Moniuszki

Od grudnia nowe połączenia z Jaworzyny do Głuszycy

Opiekę znajdzie tu 75 dzieci

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij