Menu

Wybuch gazu, dwie osoby w szpitalu

Ewakuowano działkowców, dwie osoby trafiły do szpitala - to bilans wybuchu gazu
na terenie ogródków działkowych w Jaworzynie Śląskiej.


 

Wybuch gazu, dwie osoby w szpitalu

Do wybuchu doszło w niedzielę po południu (po godz. 16:30) podczas prac naprawczych. Najprawdopodobniej uszkodzone zostały zawory na linii przesyłowej. Dwóch pracowników gazowni trafiło do szpitala, ponad 30 działkowiczów ewakuowano. Wyznaczono też strefę ochronną. Około godziny 17:30 gaz wybuchł ponownie. Przed godziną 21:00 udało się opanować sytuację i zamknąć dopływ gazu. Strażacy zakończyli akcję około 6 nad ranem w poniedziałek. W tej chwili mieszkańcy Jaworzyny Śląskiej nie mają gazu.

kb
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com
 

Komentarze

Jan (20 czerwca 2023 8:57)
Brawo Ty jeden co napisal prawde
Baby na traktory (19 czerwca 2023 18:20)
Nawiązując do pewnej Polskiej blondi co ja zabili w Grecji. Kobiety,czy dla was najwazniejszy jest ciemny penis? Gość był z Bangladeszu, było sex i potem był trup blondi. Co tu komentować. Kolejna durna poleciała na gościa koloru czekolady .

Dodaj komentarz

112  |   straz pożarna  |   wybuch gazu  |   Jaworzyna Śląska  |   po sąsiedzku  |  

Wałbrzych: miał ponad 1,5 kg. marihuany

Złodzieje figurki Matki Bożej zatrzymani

Wyłudziła dotację z urzędu pracy - grozi jej 8 lat więzienia

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij