Menu

Politycy Koalicji Obywatelskiej w Wałbrzychu: ''Wygramy te wybory''

Przedstawiciele Koalicji Obywatelskiej spotkali się z mieszkańcami w Starej Kopalni. Odpowiadali na ich pytania i mówili o aktualnej sytuacji politycznej. W spotkaniu wzięli udział m.in senator Agnieszka Kołacz-Leszczyńska, posłanka Katarzyna Izabela Mrzygłocka, poseł Adam Szłapka, senator Krzysztof Brejza. 

Politycy Koalicji Obywatelskiej w Wałbrzychu: ''Wygramy te wybory''
Mieszkańcy pytali m.in o rosnące ceny. 
 
- W Wałbrzychu płacimy bardzo drogie czynsze. Niedługo nas nie będzie stać, bo mamy najdroższą wodę. Teraz dostałam podwyżkę na 1140zł Mam leki do wykupienia za 1200zł. Ja się pytam, z czego ja mam żyć? Czy wy jako Platforma zrobicie coś w tym kierunku, by pomóc Wałbrzychowi, żebyśmy nie mieli takich drogich czynszów. Teraz to jest porażką. Chce się po prostu płakać. - mówiła jedna z mieszkanek. 
 
 
 
- Ma Pani problem, który dotyczy przynajmniej 1,5 mln gospodarstw domowych i rodzin w Polsce. Zwłaszcza zimą trzeba wybierać czy opłacimy czynsz i leki czy kupimy jedzenie.  Problem, który szczególnie dotyczy tego regionu, to problem który dotyczy przedwojennych budynków. Ponad 50% budynków jest sprzed wojny. Są niedocieplone. Cała strategia temomodernizacji, która jest na papierze - nie jest wdrażana. To co propnujemy jako Zieloni i Koalicja Obywatelska to to, żeby państwu, którzy mają dochody na poziomie poniżej 900 zł na członka rodziny - takim rodzinom prefinansować z góry, termomodernizację budynku. Dobrze zaizolowany budynek, to oszczędność kosztów nawet do 60%. - mówi Urszula Zielińska, współprzewodnicząca Zielonych. 
 
Mieszkańcy pytali też o inflację i zakończenie sprawy smoleńskiej.  Politycy przekonywali o tym, że opozycja wygra kolejne wybory. 
 
- Siła jest w zjednoczeniu. My jesteśmy na to gotowi. Nie konkurujemy, tylko o walczymy o to, byśmy wygrali, ale jeżeli nie jest tak, że wszyscy chcą się zjednoczyć. Tylko wspólnie walczyć, byśmy wygrali wybory, to nadal my te wybory wygramy. Niezaleznie czy pójdziemy jako Koalicja Obywatelska czy pójdziemy jako zjednoczona opozycja. To co czujemy od paru tygodni w Polsce - determinacja, poczucie, że jest nas naprawde dużo. Tu jest pełna sala. Kropla drazy skałę. Wygramy te wybory. - mówi poseł Adam Szłapka. 
 


red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Lolek (28 czerwca 2023 15:20)
Większość tych pytań to powinna być do romusia np cena wody czynsze i autobusy a także parkingi a on jeździ na wiece a jego ludzie nie umiem naprawić rury z wodą ciągle im się psuje jakby to był statek kosmiczny
Polak (27 czerwca 2023 15:02)
Zapomnieli jak rządzili A prawda taka że tam gdzie rządzą z po to drogo i źle to jak to jest
Jarek Kwaczor (20 czerwca 2023 23:31)
Cytuję użytkownika: Rasizm w UE
Cytuję użytkownika: Rasizm w UE
Cytuję użytkownika: Jarek Kwaczor
Cytuję użytkownika: Rasizm w UE
Cytuję użytkownika: Jarek Kwaczor
Cytuję użytkownika: PO-jebany najgorszy sort
Cytuję użytkownika: Jarek Kwaczor
Cytuję użytkownika: 3 (19 czerwca 2023 20:49)
Cytuję użytkownika: Columbo
Pani, która zadała pytanie o drogą wodę i wysokie czynsze może nie wiedzieć, że te ceny ustala nasza lokalna władza i rząd do tego nic nie ma. Natomiast pani Urszula Zielińska, współprzewodnicząca Zielonych, która udzieliła bzdurnej odpowiedzi i nasi wałbrzyscy parlamentarzyści Kołacz, Mrzygłocka, Szłapka i Brejza powinni o tym wiedzieć.
wyborcy PO to ciemnota z wiedzą matura to bzdura wiem co piszę bo mam na co dzień z takimi ludzimi nie dalej jak wczoraj rozmawiam z taką panią o polityce zagorzała z PO ona bardzo ale to bardzo nie lubi komunistów dzisiaj przychodzę czyta gazetę pytam jaka to gazeta ona mówi że wyborcza ja mówię że to gazeta komunistyczna ona twierdzi że nie tylko z PO
Myślę że, raczej wyborcy PiS-uaru to niewykształcona , ciemna tłuszcza, która mała do szkoły pod górkę , widać to chociażby po tych antyortograficznych wpisach zwolenników dojnej zmiany, takie wyjątki jak ten Columbo to można w tej waszej bandzie na placach jednej ręki policzyć. Po twoim wpisie widać "PiS-owska intelygencjo" nie wiesz że, zdanie w języku polskim rozpoczyna się z dużej litery, zasad stosowania znaków interpunkcyjnych też nie przyswoiłeś dobrze że, chociaż umiesz stosować polskie znaki diaktryczne , co w waszym środowisku takie powszechne i oczywiste nie jest.
Fakty sa takie, że gdy PIS mówi LGBT to ideologia, nie ludzie, to sa uznawani za faszystow. Gdy PO-jebany sort moi, PIS to nie ludzie to ideologia, to kim k***a sa? Demokratami broniacymi praworzadnosci? Buehehehhe. Jebana banda ch*ja. Co do wyksztalenie PO-jebanego sortu i zdrajcow. otoz sama Gazeta Zydowska Michnika podała dane, że polowa nie wyborcow, ale czlonkow partii PO ma tylko wyksztlacenie podstawowe. "Ciekawie wyglądają również dane o wykształceniu. Niestety, tymi informacjami podzieliło się zaledwie 70 procent członków Platformy Obywatelskiej. Z danych zgromadzonych w partyjnej bazie wynika, że tylko podstawówkę ukończyła połowa z nich (14,1 tysiąca osób). Niemal tyle samo działaczy PO (14,6 tysiąca) pochwaliło się wyższym wykształceniem." Zas elektoprat PO-jebany, który głosuje na ludzi po podstawowce jest nie zdolny do dyskusji na argumenty i na temat. Ten oto tu PO-jebany sort, p*****li coś o literkach i znakach interpunkcji. Bo dyskusja na temat i na argumenty, PO-jebanych przerasta. Bo o czym ten PO-jeb ma gadać? Ze elektorat Po zadaje durne pytania i nie wie, że za wysokosc czynszu i za ceny wody odpoowiada Szelemej w Wałbrzychu? No przeciez ze PO-jebany sort nie zajmie stanowiska w tej kwestii. Przecinki dla PO-jebanego wazniejsze sa w dyskusji o Polsce i Wałbrzychu. Ma szczekać o tym jakie czerwone swinie pracuja w GW i TVN? Tez nie, bo brak duzych literek to wazniejszy problem, niz czerwona zaraza co oplotła Polske i formatuje PO-jebany sort. Typowy PO-jeb, najgorszy sort na uslugach zyda niemca i ruska.
Jolka to ty?? Ależ cię narodowo-socjalistycznie wzdęło aż ci rozum odebrało, widać że trafiłem w miękkie. Inwektywy (to takie trudne polskie słowo) takiego kompletnego śmiecia i przegrywa życiowego jak ty nie są w stanie mnie obrazić, także daruj sobie. Ciekawe co to za Gazeta Zydowska Michnika na rynku nie ma takiego tytułu, ja myślę że te dane o wykształceniu członków i sympatyków PO, pochodzą raczej z tej narodowej szczujni TVPiS czy może z innej jawnie hitlerowskiej Republiki? Piszesz że, literki i znaki interpunkcyjne nie są ważne, otóż, są ważne, sposób w jaki piszesz i jak formułujesz zdana i tezy świadczy o twoim poziomie intelektualnym ( kolejne trudne słowo), niestety po wpisach wyznawców PiS-uaru widać że przeważają tam ludzie raczej słabi na umyśle, chociażby ty przegrywie, musisz się mniej podniecać to niezdrowe dla twojego słabowitego , pełnego lęków i rozmaitych fobii umysłu. A co do tych wysokich tak bulwersujących (kolejne trudne słowo) cię cen, to ich prapoczątkiem jest bardzo wysoka inflacja spowodowana szastaniem pieniędzmi z budżetu ( czyli naszymi wspólnymi) na rozmaite plusy i inne CPK-i jak również "prywatyzowanymi" przez rozmaitych Misiewiczów, Obajtków i inne Sobolewskie.
Dlaczego nie mówimy o rasizmie UE? UE daje i wymusza 22 tyś na migranta zarobkowego z Afryki. Tylko 100 euro dla białego uchodźcy wojennego z Ukrainy? Jak myślicie PO-jebane lemingi ile wy warte jesteście dla niemieckiego urzędnika w Brukseli? Bliżej ciapatego z Afryki 22 tys? Czy jak biały Ukrainiec 100 euro? Jesteście unijczykami, tak kochacie ten rasistowski putinowski antypolski Eurokołchoz wiec chyba wiecie jak was tam wyceniają? Pod ciapatego z Afryki czy jak białego z Ukrainy? To są te wspólne wartości UE? Jak myślicie ile wy jesteście warci dla Berlina? Tak im dupę liżecie PO-jebany sorcie, że chyba was cenią nie? Jak ciapatego z Afryki czy jak białego Ukraińca? Jak myślicie PO-jeby? ...... mówilem ze PO-jebny nie bedzie potrafił się odniesc. On sadzi, że to nie gazeta Zydowska o tym napisała, on sadzi. Jest pierolonym leniem by samemu sprawdzic, ale on sadzi ze nie. I to juz jest dla niego prawda... SPRAWDZAMY.... https://wyborcza.pl/politykaekstra/7,132907,14623742,partia-tuska-w-liczbach.html .... co do Gazety Zydowskiej czy taka jest na rynku? No oczywiscie mówiła to sama zydowka Engelking na 30 lecie Gazety Zydowskiej, ta sama co w TVN z Polaków robiła szmaclownikow nimeieckich i mordercow żydow . https://www.youtube.com/watch?v=8Pli_smiAwg I teraz na koniec cwelu ruski, gdy ci juz udowodnilem, ze jestes zbyt PO-jebany by odniesc sie do tematu dyskusji i że łzesz jak bura suka.... to jak myslisz na ile cie rastowska UE wycenia. Na tyle ile ciapatego z Afryki 22 tys euro? Czy jak bailego Ukrainca 100 euro? Ile jestes wart w oczach Berlina?
Uderz w stół ,a nożyce się odezwą ;). Ruski cwel to cię zrobił. Chociaż ten przynajmniej stara się się pisać po polsku z lepszym lub gorszym skutkiem. Większość w tym kraju jakoś zadowolona jest z tego "Eurokołochozu" a, jak się ci się to nie podoba na Białoruś droga wolna, nikt tu nie będzie po tobie płakał. Widać że bardzo zabolało o tych szmalcownikach, no tak, dziadek się na tym dorabiał, listy do Gestapo pisał, na Żandarmerię niemiecką biegał, a może sam jakiegoś tam Żyda w lesie sztachetą upolował i obdarł z butów, to teraz wstyd, wyparcie i agresja to nie my wszystko to one winne te Żydy, ze miały buty a my prawdziwe katole nie nieprawdaż Żydożerco???
I znów k***a ruska sługus niemiecki lata obok faktów. tak Polaków boli, gdy jakas k***a żydowska w mediach gdzie pracują dzieci komunistów robi (nie z mojego dziadka) z narodu Polskiego szmalcowników niemieckich. Bo to nas Polaków obraża. Ty jestes szmalcownikiem niemieckim nawet dzisiaj, więc jak może cie jakaś żydówka obrazić? Twój dziad był na smyczy Hitlera. Masz to we krwi jak widać, tradycja rodzinna. Więc obrażony się nie czujesz jak każdy dumny Polak. Na twojego dziadka szmalcownika Polacy i Państwo podziemne polowało z wyrokami śmierci. To że tu praktykujesz rodzinne tradycje szmalcownictwa znaczy tylko, że AK twojego dziadka dopadło za późno.
Pominę fakt, że k**wisko niemieckie, nawet nie potrafi się wycenić. Pewnie ma świadomość że w Berlinie jego wartość jest mniejsza nawet od Ukraińca, o ciapatym nie wspominając. Ale jak ma się wycenić ktoś, kogo przodek był szmalcownikiem za pół ziemniaka. Tradycja zobowiązuje, więc szmalcownictwo dzisiaj jest nie wiele więcej warte. Typ myśli, że jak za pół kartofla się sk**wi i zdradzi swój naród, to w Berlinie zyska szacunek w oczach hehehe. PO-jebana tresowana niemiecka świnia zrozumie to gdy będzie poklepywana po plecach i prowadzona do rzeźni, bo atak kończy niemieckie bydło i świnie, Los jest w rzeźni, ale to już będzie dla świni za późno. To jak to było? Dlaczego Tusk i Sikorski oszukiwali prezydenta RP na temat delegacji w Moskwie, dlaczego ukrywali agenta SB? Dlaczego milczeli o rozbiorze Ukrainy i planach Putina, może dziś Ukraina by była lepiej przygotowana? Dlaczego nie ma notatek ze spotkania? Dlaczego Sikorski kłamał, że go tam nie było? k***a szczocha berlinskiego, szmalcownika ważniejsze literki i przecinki hehehe.
Zabolało? Ma boleć! Dawaj Jolka dalej ;)! Już ci napisałem qrwisko to sobie w domu poszukaj, te twoje inwektywy na mnie nie działają i nie podniecaj się tak, bo ci ta narodowo-socjalistyczna żyłka pęknie i ci uszy odpadną albo jeszcze co gorszego się stanie. Po tym twoim bełkocie widać że, masz strasznie niską samoocenę , ja wartość swoją znam i nie muszę wstawać z kolan jak ty, fakt pracuję dla światowej korporacji, która w pełni zaspokaja moje potrzeby finansowe i nie muszę sobie ego (wiesz co to ?) podnosić podkreślaniem przynależności do wielkiej rasy polskiej białej zwisłouchej , podobnie jak nie muszę się wstydzić za swoich przodków , w przeciwieństwie do ciebie bo temat szmalcownictwa rozpalił cię do białości, widocznie dziadkowie chodzili na Judenjagd prawda? To widać bo wszędzie doszukujesz się spisków tajnych ciemnych mocy i Żydów którzy tylko czyhają aby cię porwać na macę. Ale są i plusy dodatnie od czasu do czasu zaczynasz używać znaków diaktrycznych i dużych liter, od czasu do czasu nawet jakaś kropka na końcu zdania się trafi, idziesz w dobrym kierunku, kto wie może będziesz kiedyś pisał POprawnie po polsku.
Polus (20 czerwca 2023 18:36)
Coś mają problem myślą że zapomnieliśmy
Rasizm w UE (20 czerwca 2023 13:26)
Cytuję użytkownika: Rasizm w UE
Cytuję użytkownika: Jarek Kwaczor
Cytuję użytkownika: Rasizm w UE
Cytuję użytkownika: Jarek Kwaczor
Cytuję użytkownika: PO-jebany najgorszy sort
Cytuję użytkownika: Jarek Kwaczor
Cytuję użytkownika: 3 (19 czerwca 2023 20:49)
Cytuję użytkownika: Columbo
Pani, która zadała pytanie o drogą wodę i wysokie czynsze może nie wiedzieć, że te ceny ustala nasza lokalna władza i rząd do tego nic nie ma. Natomiast pani Urszula Zielińska, współprzewodnicząca Zielonych, która udzieliła bzdurnej odpowiedzi i nasi wałbrzyscy parlamentarzyści Kołacz, Mrzygłocka, Szłapka i Brejza powinni o tym wiedzieć.
wyborcy PO to ciemnota z wiedzą matura to bzdura wiem co piszę bo mam na co dzień z takimi ludzimi nie dalej jak wczoraj rozmawiam z taką panią o polityce zagorzała z PO ona bardzo ale to bardzo nie lubi komunistów dzisiaj przychodzę czyta gazetę pytam jaka to gazeta ona mówi że wyborcza ja mówię że to gazeta komunistyczna ona twierdzi że nie tylko z PO
Myślę że, raczej wyborcy PiS-uaru to niewykształcona , ciemna tłuszcza, która mała do szkoły pod górkę , widać to chociażby po tych antyortograficznych wpisach zwolenników dojnej zmiany, takie wyjątki jak ten Columbo to można w tej waszej bandzie na placach jednej ręki policzyć. Po twoim wpisie widać "PiS-owska intelygencjo" nie wiesz że, zdanie w języku polskim rozpoczyna się z dużej litery, zasad stosowania znaków interpunkcyjnych też nie przyswoiłeś dobrze że, chociaż umiesz stosować polskie znaki diaktryczne , co w waszym środowisku takie powszechne i oczywiste nie jest.
Fakty sa takie, że gdy PIS mówi LGBT to ideologia, nie ludzie, to sa uznawani za faszystow. Gdy PO-jebany sort moi, PIS to nie ludzie to ideologia, to kim k***a sa? Demokratami broniacymi praworzadnosci? Buehehehhe. Jebana banda ch*ja. Co do wyksztalenie PO-jebanego sortu i zdrajcow. otoz sama Gazeta Zydowska Michnika podała dane, że polowa nie wyborcow, ale czlonkow partii PO ma tylko wyksztlacenie podstawowe. "Ciekawie wyglądają również dane o wykształceniu. Niestety, tymi informacjami podzieliło się zaledwie 70 procent członków Platformy Obywatelskiej. Z danych zgromadzonych w partyjnej bazie wynika, że tylko podstawówkę ukończyła połowa z nich (14,1 tysiąca osób). Niemal tyle samo działaczy PO (14,6 tysiąca) pochwaliło się wyższym wykształceniem." Zas elektoprat PO-jebany, który głosuje na ludzi po podstawowce jest nie zdolny do dyskusji na argumenty i na temat. Ten oto tu PO-jebany sort, p*****li coś o literkach i znakach interpunkcji. Bo dyskusja na temat i na argumenty, PO-jebanych przerasta. Bo o czym ten PO-jeb ma gadać? Ze elektorat Po zadaje durne pytania i nie wie, że za wysokosc czynszu i za ceny wody odpoowiada Szelemej w Wałbrzychu? No przeciez ze PO-jebany sort nie zajmie stanowiska w tej kwestii. Przecinki dla PO-jebanego wazniejsze sa w dyskusji o Polsce i Wałbrzychu. Ma szczekać o tym jakie czerwone swinie pracuja w GW i TVN? Tez nie, bo brak duzych literek to wazniejszy problem, niz czerwona zaraza co oplotła Polske i formatuje PO-jebany sort. Typowy PO-jeb, najgorszy sort na uslugach zyda niemca i ruska.
Jolka to ty?? Ależ cię narodowo-socjalistycznie wzdęło aż ci rozum odebrało, widać że trafiłem w miękkie. Inwektywy (to takie trudne polskie słowo) takiego kompletnego śmiecia i przegrywa życiowego jak ty nie są w stanie mnie obrazić, także daruj sobie. Ciekawe co to za Gazeta Zydowska Michnika na rynku nie ma takiego tytułu, ja myślę że te dane o wykształceniu członków i sympatyków PO, pochodzą raczej z tej narodowej szczujni TVPiS czy może z innej jawnie hitlerowskiej Republiki? Piszesz że, literki i znaki interpunkcyjne nie są ważne, otóż, są ważne, sposób w jaki piszesz i jak formułujesz zdana i tezy świadczy o twoim poziomie intelektualnym ( kolejne trudne słowo), niestety po wpisach wyznawców PiS-uaru widać że przeważają tam ludzie raczej słabi na umyśle, chociażby ty przegrywie, musisz się mniej podniecać to niezdrowe dla twojego słabowitego , pełnego lęków i rozmaitych fobii umysłu. A co do tych wysokich tak bulwersujących (kolejne trudne słowo) cię cen, to ich prapoczątkiem jest bardzo wysoka inflacja spowodowana szastaniem pieniędzmi z budżetu ( czyli naszymi wspólnymi) na rozmaite plusy i inne CPK-i jak również "prywatyzowanymi" przez rozmaitych Misiewiczów, Obajtków i inne Sobolewskie.
Dlaczego nie mówimy o rasizmie UE? UE daje i wymusza 22 tyś na migranta zarobkowego z Afryki. Tylko 100 euro dla białego uchodźcy wojennego z Ukrainy? Jak myślicie PO-jebane lemingi ile wy warte jesteście dla niemieckiego urzędnika w Brukseli? Bliżej ciapatego z Afryki 22 tys? Czy jak biały Ukrainiec 100 euro? Jesteście unijczykami, tak kochacie ten rasistowski putinowski antypolski Eurokołchoz wiec chyba wiecie jak was tam wyceniają? Pod ciapatego z Afryki czy jak białego z Ukrainy? To są te wspólne wartości UE? Jak myślicie ile wy jesteście warci dla Berlina? Tak im dupę liżecie PO-jebany sorcie, że chyba was cenią nie? Jak ciapatego z Afryki czy jak białego Ukraińca? Jak myślicie PO-jeby? ...... mówilem ze PO-jebny nie bedzie potrafił się odniesc. On sadzi, że to nie gazeta Zydowska o tym napisała, on sadzi. Jest pierolonym leniem by samemu sprawdzic, ale on sadzi ze nie. I to juz jest dla niego prawda... SPRAWDZAMY.... https://wyborcza.pl/politykaekstra/7,132907,14623742,partia-tuska-w-liczbach.html .... co do Gazety Zydowskiej czy taka jest na rynku? No oczywiscie mówiła to sama zydowka Engelking na 30 lecie Gazety Zydowskiej, ta sama co w TVN z Polaków robiła szmaclownikow nimeieckich i mordercow żydow . https://www.youtube.com/watch?v=8Pli_smiAwg I teraz na koniec cwelu ruski, gdy ci juz udowodnilem, ze jestes zbyt PO-jebany by odniesc sie do tematu dyskusji i że łzesz jak bura suka.... to jak myslisz na ile cie rastowska UE wycenia. Na tyle ile ciapatego z Afryki 22 tys euro? Czy jak bailego Ukrainca 100 euro? Ile jestes wart w oczach Berlina?
Uderz w stół ,a nożyce się odezwą ;). Ruski cwel to cię zrobił. Chociaż ten przynajmniej stara się się pisać po polsku z lepszym lub gorszym skutkiem. Większość w tym kraju jakoś zadowolona jest z tego "Eurokołochozu" a, jak się ci się to nie podoba na Białoruś droga wolna, nikt tu nie będzie po tobie płakał. Widać że bardzo zabolało o tych szmalcownikach, no tak, dziadek się na tym dorabiał, listy do Gestapo pisał, na Żandarmerię niemiecką biegał, a może sam jakiegoś tam Żyda w lesie sztachetą upolował i obdarł z butów, to teraz wstyd, wyparcie i agresja to nie my wszystko to one winne te Żydy, ze miały buty a my prawdziwe katole nie nieprawdaż Żydożerco???
I znów k***a ruska sługus niemiecki lata obok faktów. tak Polaków boli, gdy jakas k***a żydowska w mediach gdzie pracują dzieci komunistów robi (nie z mojego dziadka) z narodu Polskiego szmalcowników niemieckich. Bo to nas Polaków obraża. Ty jestes szmalcownikiem niemieckim nawet dzisiaj, więc jak może cie jakaś żydówka obrazić? Twój dziad był na smyczy Hitlera. Masz to we krwi jak widać, tradycja rodzinna. Więc obrażony się nie czujesz jak każdy dumny Polak. Na twojego dziadka szmalcownika Polacy i Państwo podziemne polowało z wyrokami śmierci. To że tu praktykujesz rodzinne tradycje szmalcownictwa znaczy tylko, że AK twojego dziadka dopadło za późno.
Pominę fakt, że k**wisko niemieckie, nawet nie potrafi się wycenić. Pewnie ma świadomość że w Berlinie jego wartość jest mniejsza nawet od Ukraińca, o ciapatym nie wspominając. Ale jak ma się wycenić ktoś, kogo przodek był szmalcownikiem za pół ziemniaka. Tradycja zobowiązuje, więc szmalcownictwo dzisiaj jest nie wiele więcej warte. Typ myśli, że jak za pół kartofla się sk**wi i zdradzi swój naród, to w Berlinie zyska szacunek w oczach hehehe. PO-jebana tresowana niemiecka świnia zrozumie to gdy będzie poklepywana po plecach i prowadzona do rzeźni, bo atak kończy niemieckie bydło i świnie, Los jest w rzeźni, ale to już będzie dla świni za późno. To jak to było? Dlaczego Tusk i Sikorski oszukiwali prezydenta RP na temat delegacji w Moskwie, dlaczego ukrywali agenta SB? Dlaczego milczeli o rozbiorze Ukrainy i planach Putina, może dziś Ukraina by była lepiej przygotowana? Dlaczego nie ma notatek ze spotkania? Dlaczego Sikorski kłamał, że go tam nie było? k***a szczocha berlinskiego, szmalcownika ważniejsze literki i przecinki hehehe.
Rasizm w UE (20 czerwca 2023 13:18)
Cytuję użytkownika: Jarek Kwaczor
Cytuję użytkownika: Rasizm w UE
Cytuję użytkownika: Jarek Kwaczor
Cytuję użytkownika: PO-jebany najgorszy sort
Cytuję użytkownika: Jarek Kwaczor
Cytuję użytkownika: 3 (19 czerwca 2023 20:49)
Cytuję użytkownika: Columbo
Pani, która zadała pytanie o drogą wodę i wysokie czynsze może nie wiedzieć, że te ceny ustala nasza lokalna władza i rząd do tego nic nie ma. Natomiast pani Urszula Zielińska, współprzewodnicząca Zielonych, która udzieliła bzdurnej odpowiedzi i nasi wałbrzyscy parlamentarzyści Kołacz, Mrzygłocka, Szłapka i Brejza powinni o tym wiedzieć.
wyborcy PO to ciemnota z wiedzą matura to bzdura wiem co piszę bo mam na co dzień z takimi ludzimi nie dalej jak wczoraj rozmawiam z taką panią o polityce zagorzała z PO ona bardzo ale to bardzo nie lubi komunistów dzisiaj przychodzę czyta gazetę pytam jaka to gazeta ona mówi że wyborcza ja mówię że to gazeta komunistyczna ona twierdzi że nie tylko z PO
Myślę że, raczej wyborcy PiS-uaru to niewykształcona , ciemna tłuszcza, która mała do szkoły pod górkę , widać to chociażby po tych antyortograficznych wpisach zwolenników dojnej zmiany, takie wyjątki jak ten Columbo to można w tej waszej bandzie na placach jednej ręki policzyć. Po twoim wpisie widać "PiS-owska intelygencjo" nie wiesz że, zdanie w języku polskim rozpoczyna się z dużej litery, zasad stosowania znaków interpunkcyjnych też nie przyswoiłeś dobrze że, chociaż umiesz stosować polskie znaki diaktryczne , co w waszym środowisku takie powszechne i oczywiste nie jest.
Fakty sa takie, że gdy PIS mówi LGBT to ideologia, nie ludzie, to sa uznawani za faszystow. Gdy PO-jebany sort moi, PIS to nie ludzie to ideologia, to kim k***a sa? Demokratami broniacymi praworzadnosci? Buehehehhe. Jebana banda ch*ja. Co do wyksztalenie PO-jebanego sortu i zdrajcow. otoz sama Gazeta Zydowska Michnika podała dane, że polowa nie wyborcow, ale czlonkow partii PO ma tylko wyksztlacenie podstawowe. "Ciekawie wyglądają również dane o wykształceniu. Niestety, tymi informacjami podzieliło się zaledwie 70 procent członków Platformy Obywatelskiej. Z danych zgromadzonych w partyjnej bazie wynika, że tylko podstawówkę ukończyła połowa z nich (14,1 tysiąca osób). Niemal tyle samo działaczy PO (14,6 tysiąca) pochwaliło się wyższym wykształceniem." Zas elektoprat PO-jebany, który głosuje na ludzi po podstawowce jest nie zdolny do dyskusji na argumenty i na temat. Ten oto tu PO-jebany sort, p*****li coś o literkach i znakach interpunkcji. Bo dyskusja na temat i na argumenty, PO-jebanych przerasta. Bo o czym ten PO-jeb ma gadać? Ze elektorat Po zadaje durne pytania i nie wie, że za wysokosc czynszu i za ceny wody odpoowiada Szelemej w Wałbrzychu? No przeciez ze PO-jebany sort nie zajmie stanowiska w tej kwestii. Przecinki dla PO-jebanego wazniejsze sa w dyskusji o Polsce i Wałbrzychu. Ma szczekać o tym jakie czerwone swinie pracuja w GW i TVN? Tez nie, bo brak duzych literek to wazniejszy problem, niz czerwona zaraza co oplotła Polske i formatuje PO-jebany sort. Typowy PO-jeb, najgorszy sort na uslugach zyda niemca i ruska.
Jolka to ty?? Ależ cię narodowo-socjalistycznie wzdęło aż ci rozum odebrało, widać że trafiłem w miękkie. Inwektywy (to takie trudne polskie słowo) takiego kompletnego śmiecia i przegrywa życiowego jak ty nie są w stanie mnie obrazić, także daruj sobie. Ciekawe co to za Gazeta Zydowska Michnika na rynku nie ma takiego tytułu, ja myślę że te dane o wykształceniu członków i sympatyków PO, pochodzą raczej z tej narodowej szczujni TVPiS czy może z innej jawnie hitlerowskiej Republiki? Piszesz że, literki i znaki interpunkcyjne nie są ważne, otóż, są ważne, sposób w jaki piszesz i jak formułujesz zdana i tezy świadczy o twoim poziomie intelektualnym ( kolejne trudne słowo), niestety po wpisach wyznawców PiS-uaru widać że przeważają tam ludzie raczej słabi na umyśle, chociażby ty przegrywie, musisz się mniej podniecać to niezdrowe dla twojego słabowitego , pełnego lęków i rozmaitych fobii umysłu. A co do tych wysokich tak bulwersujących (kolejne trudne słowo) cię cen, to ich prapoczątkiem jest bardzo wysoka inflacja spowodowana szastaniem pieniędzmi z budżetu ( czyli naszymi wspólnymi) na rozmaite plusy i inne CPK-i jak również "prywatyzowanymi" przez rozmaitych Misiewiczów, Obajtków i inne Sobolewskie.
Dlaczego nie mówimy o rasizmie UE? UE daje i wymusza 22 tyś na migranta zarobkowego z Afryki. Tylko 100 euro dla białego uchodźcy wojennego z Ukrainy? Jak myślicie PO-jebane lemingi ile wy warte jesteście dla niemieckiego urzędnika w Brukseli? Bliżej ciapatego z Afryki 22 tys? Czy jak biały Ukrainiec 100 euro? Jesteście unijczykami, tak kochacie ten rasistowski putinowski antypolski Eurokołchoz wiec chyba wiecie jak was tam wyceniają? Pod ciapatego z Afryki czy jak białego z Ukrainy? To są te wspólne wartości UE? Jak myślicie ile wy jesteście warci dla Berlina? Tak im dupę liżecie PO-jebany sorcie, że chyba was cenią nie? Jak ciapatego z Afryki czy jak białego Ukraińca? Jak myślicie PO-jeby? ...... mówilem ze PO-jebny nie bedzie potrafił się odniesc. On sadzi, że to nie gazeta Zydowska o tym napisała, on sadzi. Jest pierolonym leniem by samemu sprawdzic, ale on sadzi ze nie. I to juz jest dla niego prawda... SPRAWDZAMY.... https://wyborcza.pl/politykaekstra/7,132907,14623742,partia-tuska-w-liczbach.html .... co do Gazety Zydowskiej czy taka jest na rynku? No oczywiscie mówiła to sama zydowka Engelking na 30 lecie Gazety Zydowskiej, ta sama co w TVN z Polaków robiła szmaclownikow nimeieckich i mordercow żydow . https://www.youtube.com/watch?v=8Pli_smiAwg I teraz na koniec cwelu ruski, gdy ci juz udowodnilem, ze jestes zbyt PO-jebany by odniesc sie do tematu dyskusji i że łzesz jak bura suka.... to jak myslisz na ile cie rastowska UE wycenia. Na tyle ile ciapatego z Afryki 22 tys euro? Czy jak bailego Ukrainca 100 euro? Ile jestes wart w oczach Berlina?
Uderz w stół ,a nożyce się odezwą ;). Ruski cwel to cię zrobił. Chociaż ten przynajmniej stara się się pisać po polsku z lepszym lub gorszym skutkiem. Większość w tym kraju jakoś zadowolona jest z tego "Eurokołochozu" a, jak się ci się to nie podoba na Białoruś droga wolna, nikt tu nie będzie po tobie płakał. Widać że bardzo zabolało o tych szmalcownikach, no tak, dziadek się na tym dorabiał, listy do Gestapo pisał, na Żandarmerię niemiecką biegał, a może sam jakiegoś tam Żyda w lesie sztachetą upolował i obdarł z butów, to teraz wstyd, wyparcie i agresja to nie my wszystko to one winne te Żydy, ze miały buty a my prawdziwe katole nie nieprawdaż Żydożerco???
I znów k***a ruska sługus niemiecki lata obok faktów. tak Polaków boli, gdy jakas k***a żydowska w mediach gdzie pracują dzieci komunistów robi (nie z mojego dziadka) z narodu Polskiego szmalcowników niemieckich. Bo to nas Polaków obraża. Ty jestes szmalcownikiem niemieckim nawet dzisiaj, więc jak może cie jakaś żydówka obrazić? Twój dziad był na smyczy Hitlera. Masz to we krwi jak widać, tradycja rodzinna. Więc obrażony się nie czujesz jak każdy dumny Polak. Na twojego dziadka szmalcownika Polacy i Państwo podziemne polowało z wyrokami śmierci. To że tu praktykujesz rodzinne tradycje szmalcownictwa znaczy tylko, że AK twojego dziadka dopadło za późno.
Jarek Kwaczor (20 czerwca 2023 12:48)
Cytuję użytkownika: Rasizm w UE
Cytuję użytkownika: Jarek Kwaczor
Cytuję użytkownika: PO-jebany najgorszy sort
Cytuję użytkownika: Jarek Kwaczor
Cytuję użytkownika: 3 (19 czerwca 2023 20:49)
Cytuję użytkownika: Columbo
Pani, która zadała pytanie o drogą wodę i wysokie czynsze może nie wiedzieć, że te ceny ustala nasza lokalna władza i rząd do tego nic nie ma. Natomiast pani Urszula Zielińska, współprzewodnicząca Zielonych, która udzieliła bzdurnej odpowiedzi i nasi wałbrzyscy parlamentarzyści Kołacz, Mrzygłocka, Szłapka i Brejza powinni o tym wiedzieć.
wyborcy PO to ciemnota z wiedzą matura to bzdura wiem co piszę bo mam na co dzień z takimi ludzimi nie dalej jak wczoraj rozmawiam z taką panią o polityce zagorzała z PO ona bardzo ale to bardzo nie lubi komunistów dzisiaj przychodzę czyta gazetę pytam jaka to gazeta ona mówi że wyborcza ja mówię że to gazeta komunistyczna ona twierdzi że nie tylko z PO
Myślę że, raczej wyborcy PiS-uaru to niewykształcona , ciemna tłuszcza, która mała do szkoły pod górkę , widać to chociażby po tych antyortograficznych wpisach zwolenników dojnej zmiany, takie wyjątki jak ten Columbo to można w tej waszej bandzie na placach jednej ręki policzyć. Po twoim wpisie widać "PiS-owska intelygencjo" nie wiesz że, zdanie w języku polskim rozpoczyna się z dużej litery, zasad stosowania znaków interpunkcyjnych też nie przyswoiłeś dobrze że, chociaż umiesz stosować polskie znaki diaktryczne , co w waszym środowisku takie powszechne i oczywiste nie jest.
Fakty sa takie, że gdy PIS mówi LGBT to ideologia, nie ludzie, to sa uznawani za faszystow. Gdy PO-jebany sort moi, PIS to nie ludzie to ideologia, to kim k***a sa? Demokratami broniacymi praworzadnosci? Buehehehhe. Jebana banda ch*ja. Co do wyksztalenie PO-jebanego sortu i zdrajcow. otoz sama Gazeta Zydowska Michnika podała dane, że polowa nie wyborcow, ale czlonkow partii PO ma tylko wyksztlacenie podstawowe. "Ciekawie wyglądają również dane o wykształceniu. Niestety, tymi informacjami podzieliło się zaledwie 70 procent członków Platformy Obywatelskiej. Z danych zgromadzonych w partyjnej bazie wynika, że tylko podstawówkę ukończyła połowa z nich (14,1 tysiąca osób). Niemal tyle samo działaczy PO (14,6 tysiąca) pochwaliło się wyższym wykształceniem." Zas elektoprat PO-jebany, który głosuje na ludzi po podstawowce jest nie zdolny do dyskusji na argumenty i na temat. Ten oto tu PO-jebany sort, p*****li coś o literkach i znakach interpunkcji. Bo dyskusja na temat i na argumenty, PO-jebanych przerasta. Bo o czym ten PO-jeb ma gadać? Ze elektorat Po zadaje durne pytania i nie wie, że za wysokosc czynszu i za ceny wody odpoowiada Szelemej w Wałbrzychu? No przeciez ze PO-jebany sort nie zajmie stanowiska w tej kwestii. Przecinki dla PO-jebanego wazniejsze sa w dyskusji o Polsce i Wałbrzychu. Ma szczekać o tym jakie czerwone swinie pracuja w GW i TVN? Tez nie, bo brak duzych literek to wazniejszy problem, niz czerwona zaraza co oplotła Polske i formatuje PO-jebany sort. Typowy PO-jeb, najgorszy sort na uslugach zyda niemca i ruska.
Jolka to ty?? Ależ cię narodowo-socjalistycznie wzdęło aż ci rozum odebrało, widać że trafiłem w miękkie. Inwektywy (to takie trudne polskie słowo) takiego kompletnego śmiecia i przegrywa życiowego jak ty nie są w stanie mnie obrazić, także daruj sobie. Ciekawe co to za Gazeta Zydowska Michnika na rynku nie ma takiego tytułu, ja myślę że te dane o wykształceniu członków i sympatyków PO, pochodzą raczej z tej narodowej szczujni TVPiS czy może z innej jawnie hitlerowskiej Republiki? Piszesz że, literki i znaki interpunkcyjne nie są ważne, otóż, są ważne, sposób w jaki piszesz i jak formułujesz zdana i tezy świadczy o twoim poziomie intelektualnym ( kolejne trudne słowo), niestety po wpisach wyznawców PiS-uaru widać że przeważają tam ludzie raczej słabi na umyśle, chociażby ty przegrywie, musisz się mniej podniecać to niezdrowe dla twojego słabowitego , pełnego lęków i rozmaitych fobii umysłu. A co do tych wysokich tak bulwersujących (kolejne trudne słowo) cię cen, to ich prapoczątkiem jest bardzo wysoka inflacja spowodowana szastaniem pieniędzmi z budżetu ( czyli naszymi wspólnymi) na rozmaite plusy i inne CPK-i jak również "prywatyzowanymi" przez rozmaitych Misiewiczów, Obajtków i inne Sobolewskie.
Dlaczego nie mówimy o rasizmie UE? UE daje i wymusza 22 tyś na migranta zarobkowego z Afryki. Tylko 100 euro dla białego uchodźcy wojennego z Ukrainy? Jak myślicie PO-jebane lemingi ile wy warte jesteście dla niemieckiego urzędnika w Brukseli? Bliżej ciapatego z Afryki 22 tys? Czy jak biały Ukrainiec 100 euro? Jesteście unijczykami, tak kochacie ten rasistowski putinowski antypolski Eurokołchoz wiec chyba wiecie jak was tam wyceniają? Pod ciapatego z Afryki czy jak białego z Ukrainy? To są te wspólne wartości UE? Jak myślicie ile wy jesteście warci dla Berlina? Tak im dupę liżecie PO-jebany sorcie, że chyba was cenią nie? Jak ciapatego z Afryki czy jak białego Ukraińca? Jak myślicie PO-jeby? ...... mówilem ze PO-jebny nie bedzie potrafił się odniesc. On sadzi, że to nie gazeta Zydowska o tym napisała, on sadzi. Jest pierolonym leniem by samemu sprawdzic, ale on sadzi ze nie. I to juz jest dla niego prawda... SPRAWDZAMY.... https://wyborcza.pl/politykaekstra/7,132907,14623742,partia-tuska-w-liczbach.html .... co do Gazety Zydowskiej czy taka jest na rynku? No oczywiscie mówiła to sama zydowka Engelking na 30 lecie Gazety Zydowskiej, ta sama co w TVN z Polaków robiła szmaclownikow nimeieckich i mordercow żydow . https://www.youtube.com/watch?v=8Pli_smiAwg I teraz na koniec cwelu ruski, gdy ci juz udowodnilem, ze jestes zbyt PO-jebany by odniesc sie do tematu dyskusji i że łzesz jak bura suka.... to jak myslisz na ile cie rastowska UE wycenia. Na tyle ile ciapatego z Afryki 22 tys euro? Czy jak bailego Ukrainca 100 euro? Ile jestes wart w oczach Berlina?
Uderz w stół ,a nożyce się odezwą ;). Ruski cwel to cię zrobił. Chociaż ten przynajmniej stara się się pisać po polsku z lepszym lub gorszym skutkiem. Większość w tym kraju jakoś zadowolona jest z tego "Eurokołochozu" a, jak się ci się to nie podoba na Białoruś droga wolna, nikt tu nie będzie po tobie płakał. Widać że bardzo zabolało o tych szmalcownikach, no tak, dziadek się na tym dorabiał, listy do Gestapo pisał, na Żandarmerię niemiecką biegał, a może sam jakiegoś tam Żyda w lesie sztachetą upolował i obdarł z butów, to teraz wstyd, wyparcie i agresja to nie my wszystko to one winne te Żydy, ze miały buty a my prawdziwe katole nie nieprawdaż Żydożerco???
Rasizm w UE (20 czerwca 2023 12:27)
Cytuję użytkownika: Jarek Kwaczor
Cytuję użytkownika: PO-jebany najgorszy sort
Cytuję użytkownika: Jarek Kwaczor
Cytuję użytkownika: 3 (19 czerwca 2023 20:49)
Cytuję użytkownika: Columbo
Pani, która zadała pytanie o drogą wodę i wysokie czynsze może nie wiedzieć, że te ceny ustala nasza lokalna władza i rząd do tego nic nie ma. Natomiast pani Urszula Zielińska, współprzewodnicząca Zielonych, która udzieliła bzdurnej odpowiedzi i nasi wałbrzyscy parlamentarzyści Kołacz, Mrzygłocka, Szłapka i Brejza powinni o tym wiedzieć.
wyborcy PO to ciemnota z wiedzą matura to bzdura wiem co piszę bo mam na co dzień z takimi ludzimi nie dalej jak wczoraj rozmawiam z taką panią o polityce zagorzała z PO ona bardzo ale to bardzo nie lubi komunistów dzisiaj przychodzę czyta gazetę pytam jaka to gazeta ona mówi że wyborcza ja mówię że to gazeta komunistyczna ona twierdzi że nie tylko z PO
Myślę że, raczej wyborcy PiS-uaru to niewykształcona , ciemna tłuszcza, która mała do szkoły pod górkę , widać to chociażby po tych antyortograficznych wpisach zwolenników dojnej zmiany, takie wyjątki jak ten Columbo to można w tej waszej bandzie na placach jednej ręki policzyć. Po twoim wpisie widać "PiS-owska intelygencjo" nie wiesz że, zdanie w języku polskim rozpoczyna się z dużej litery, zasad stosowania znaków interpunkcyjnych też nie przyswoiłeś dobrze że, chociaż umiesz stosować polskie znaki diaktryczne , co w waszym środowisku takie powszechne i oczywiste nie jest.
Fakty sa takie, że gdy PIS mówi LGBT to ideologia, nie ludzie, to sa uznawani za faszystow. Gdy PO-jebany sort moi, PIS to nie ludzie to ideologia, to kim k***a sa? Demokratami broniacymi praworzadnosci? Buehehehhe. Jebana banda ch*ja. Co do wyksztalenie PO-jebanego sortu i zdrajcow. otoz sama Gazeta Zydowska Michnika podała dane, że polowa nie wyborcow, ale czlonkow partii PO ma tylko wyksztlacenie podstawowe. "Ciekawie wyglądają również dane o wykształceniu. Niestety, tymi informacjami podzieliło się zaledwie 70 procent członków Platformy Obywatelskiej. Z danych zgromadzonych w partyjnej bazie wynika, że tylko podstawówkę ukończyła połowa z nich (14,1 tysiąca osób). Niemal tyle samo działaczy PO (14,6 tysiąca) pochwaliło się wyższym wykształceniem." Zas elektoprat PO-jebany, który głosuje na ludzi po podstawowce jest nie zdolny do dyskusji na argumenty i na temat. Ten oto tu PO-jebany sort, p*****li coś o literkach i znakach interpunkcji. Bo dyskusja na temat i na argumenty, PO-jebanych przerasta. Bo o czym ten PO-jeb ma gadać? Ze elektorat Po zadaje durne pytania i nie wie, że za wysokosc czynszu i za ceny wody odpoowiada Szelemej w Wałbrzychu? No przeciez ze PO-jebany sort nie zajmie stanowiska w tej kwestii. Przecinki dla PO-jebanego wazniejsze sa w dyskusji o Polsce i Wałbrzychu. Ma szczekać o tym jakie czerwone swinie pracuja w GW i TVN? Tez nie, bo brak duzych literek to wazniejszy problem, niz czerwona zaraza co oplotła Polske i formatuje PO-jebany sort. Typowy PO-jeb, najgorszy sort na uslugach zyda niemca i ruska.
Jolka to ty?? Ależ cię narodowo-socjalistycznie wzdęło aż ci rozum odebrało, widać że trafiłem w miękkie. Inwektywy (to takie trudne polskie słowo) takiego kompletnego śmiecia i przegrywa życiowego jak ty nie są w stanie mnie obrazić, także daruj sobie. Ciekawe co to za Gazeta Zydowska Michnika na rynku nie ma takiego tytułu, ja myślę że te dane o wykształceniu członków i sympatyków PO, pochodzą raczej z tej narodowej szczujni TVPiS czy może z innej jawnie hitlerowskiej Republiki? Piszesz że, literki i znaki interpunkcyjne nie są ważne, otóż, są ważne, sposób w jaki piszesz i jak formułujesz zdana i tezy świadczy o twoim poziomie intelektualnym ( kolejne trudne słowo), niestety po wpisach wyznawców PiS-uaru widać że przeważają tam ludzie raczej słabi na umyśle, chociażby ty przegrywie, musisz się mniej podniecać to niezdrowe dla twojego słabowitego , pełnego lęków i rozmaitych fobii umysłu. A co do tych wysokich tak bulwersujących (kolejne trudne słowo) cię cen, to ich prapoczątkiem jest bardzo wysoka inflacja spowodowana szastaniem pieniędzmi z budżetu ( czyli naszymi wspólnymi) na rozmaite plusy i inne CPK-i jak również "prywatyzowanymi" przez rozmaitych Misiewiczów, Obajtków i inne Sobolewskie.
Dlaczego nie mówimy o rasizmie UE? UE daje i wymusza 22 tyś na migranta zarobkowego z Afryki. Tylko 100 euro dla białego uchodźcy wojennego z Ukrainy? Jak myślicie PO-jebane lemingi ile wy warte jesteście dla niemieckiego urzędnika w Brukseli? Bliżej ciapatego z Afryki 22 tys? Czy jak biały Ukrainiec 100 euro? Jesteście unijczykami, tak kochacie ten rasistowski putinowski antypolski Eurokołchoz wiec chyba wiecie jak was tam wyceniają? Pod ciapatego z Afryki czy jak białego z Ukrainy? To są te wspólne wartości UE? Jak myślicie ile wy jesteście warci dla Berlina? Tak im dupę liżecie PO-jebany sorcie, że chyba was cenią nie? Jak ciapatego z Afryki czy jak białego Ukraińca? Jak myślicie PO-jeby? ...... mówilem ze PO-jebny nie bedzie potrafił się odniesc. On sadzi, że to nie gazeta Zydowska o tym napisała, on sadzi. Jest pierolonym leniem by samemu sprawdzic, ale on sadzi ze nie. I to juz jest dla niego prawda... SPRAWDZAMY.... https://wyborcza.pl/politykaekstra/7,132907,14623742,partia-tuska-w-liczbach.html .... co do Gazety Zydowskiej czy taka jest na rynku? No oczywiscie mówiła to sama zydowka Engelking na 30 lecie Gazety Zydowskiej, ta sama co w TVN z Polaków robiła szmaclownikow nimeieckich i mordercow żydow . https://www.youtube.com/watch?v=8Pli_smiAwg I teraz na koniec cwelu ruski, gdy ci juz udowodnilem, ze jestes zbyt PO-jebany by odniesc sie do tematu dyskusji i że łzesz jak bura suka.... to jak myslisz na ile cie rastowska UE wycenia. Na tyle ile ciapatego z Afryki 22 tys euro? Czy jak bailego Ukrainca 100 euro? Ile jestes wart w oczach Berlina?
Jarek Kwaczor (20 czerwca 2023 12:11)
Cytuję użytkownika: PO-jebany najgorszy sort
Cytuję użytkownika: Jarek Kwaczor
Cytuję użytkownika: 3 (19 czerwca 2023 20:49)
Cytuję użytkownika: Columbo
Pani, która zadała pytanie o drogą wodę i wysokie czynsze może nie wiedzieć, że te ceny ustala nasza lokalna władza i rząd do tego nic nie ma. Natomiast pani Urszula Zielińska, współprzewodnicząca Zielonych, która udzieliła bzdurnej odpowiedzi i nasi wałbrzyscy parlamentarzyści Kołacz, Mrzygłocka, Szłapka i Brejza powinni o tym wiedzieć.
wyborcy PO to ciemnota z wiedzą matura to bzdura wiem co piszę bo mam na co dzień z takimi ludzimi nie dalej jak wczoraj rozmawiam z taką panią o polityce zagorzała z PO ona bardzo ale to bardzo nie lubi komunistów dzisiaj przychodzę czyta gazetę pytam jaka to gazeta ona mówi że wyborcza ja mówię że to gazeta komunistyczna ona twierdzi że nie tylko z PO
Myślę że, raczej wyborcy PiS-uaru to niewykształcona , ciemna tłuszcza, która mała do szkoły pod górkę , widać to chociażby po tych antyortograficznych wpisach zwolenników dojnej zmiany, takie wyjątki jak ten Columbo to można w tej waszej bandzie na placach jednej ręki policzyć. Po twoim wpisie widać "PiS-owska intelygencjo" nie wiesz że, zdanie w języku polskim rozpoczyna się z dużej litery, zasad stosowania znaków interpunkcyjnych też nie przyswoiłeś dobrze że, chociaż umiesz stosować polskie znaki diaktryczne , co w waszym środowisku takie powszechne i oczywiste nie jest.
Fakty sa takie, że gdy PIS mówi LGBT to ideologia, nie ludzie, to sa uznawani za faszystow. Gdy PO-jebany sort moi, PIS to nie ludzie to ideologia, to kim k***a sa? Demokratami broniacymi praworzadnosci? Buehehehhe. Jebana banda ch*ja. Co do wyksztalenie PO-jebanego sortu i zdrajcow. otoz sama Gazeta Zydowska Michnika podała dane, że polowa nie wyborcow, ale czlonkow partii PO ma tylko wyksztlacenie podstawowe. "Ciekawie wyglądają również dane o wykształceniu. Niestety, tymi informacjami podzieliło się zaledwie 70 procent członków Platformy Obywatelskiej. Z danych zgromadzonych w partyjnej bazie wynika, że tylko podstawówkę ukończyła połowa z nich (14,1 tysiąca osób). Niemal tyle samo działaczy PO (14,6 tysiąca) pochwaliło się wyższym wykształceniem." Zas elektoprat PO-jebany, który głosuje na ludzi po podstawowce jest nie zdolny do dyskusji na argumenty i na temat. Ten oto tu PO-jebany sort, p*****li coś o literkach i znakach interpunkcji. Bo dyskusja na temat i na argumenty, PO-jebanych przerasta. Bo o czym ten PO-jeb ma gadać? Ze elektorat Po zadaje durne pytania i nie wie, że za wysokosc czynszu i za ceny wody odpoowiada Szelemej w Wałbrzychu? No przeciez ze PO-jebany sort nie zajmie stanowiska w tej kwestii. Przecinki dla PO-jebanego wazniejsze sa w dyskusji o Polsce i Wałbrzychu. Ma szczekać o tym jakie czerwone swinie pracuja w GW i TVN? Tez nie, bo brak duzych literek to wazniejszy problem, niz czerwona zaraza co oplotła Polske i formatuje PO-jebany sort. Typowy PO-jeb, najgorszy sort na uslugach zyda niemca i ruska.
Jolka to ty?? Ależ cię narodowo-socjalistycznie wzdęło aż ci rozum odebrało, widać że trafiłem w miękkie. Inwektywy (to takie trudne polskie słowo) takiego kompletnego śmiecia i przegrywa życiowego jak ty nie są w stanie mnie obrazić, także daruj sobie. Ciekawe co to za Gazeta Zydowska Michnika na rynku nie ma takiego tytułu, ja myślę że te dane o wykształceniu członków i sympatyków PO, pochodzą raczej z tej narodowej szczujni TVPiS czy może z innej jawnie hitlerowskiej Republiki? Piszesz że, literki i znaki interpunkcyjne nie są ważne, otóż, są ważne, sposób w jaki piszesz i jak formułujesz zdana i tezy świadczy o twoim poziomie intelektualnym ( kolejne trudne słowo), niestety po wpisach wyznawców PiS-uaru widać że przeważają tam ludzie raczej słabi na umyśle, chociażby ty przegrywie, musisz się mniej podniecać to niezdrowe dla twojego słabowitego , pełnego lęków i rozmaitych fobii umysłu. A co do tych wysokich tak bulwersujących (kolejne trudne słowo) cię cen, to ich prapoczątkiem jest bardzo wysoka inflacja spowodowana szastaniem pieniędzmi z budżetu ( czyli naszymi wspólnymi) na rozmaite plusy i inne CPK-i jak również "prywatyzowanymi" przez rozmaitych Misiewiczów, Obajtków i inne Sobolewskie.
Berlin Bruksela i Tusk mają pelne gacie referendum (20 czerwca 2023 10:41)
Cytuję użytkownika: PO-jebany najgorszy sort
Cytuję użytkownika: PO-jebany najgorszy sort
Cytuję użytkownika: Jarek Kwaczor
Cytuję użytkownika: 3 (19 czerwca 2023 20:49)
Cytuję użytkownika: Columbo
Pani, która zadała pytanie o drogą wodę i wysokie czynsze może nie wiedzieć, że te ceny ustala nasza lokalna władza i rząd do tego nic nie ma. Natomiast pani Urszula Zielińska, współprzewodnicząca Zielonych, która udzieliła bzdurnej odpowiedzi i nasi wałbrzyscy parlamentarzyści Kołacz, Mrzygłocka, Szłapka i Brejza powinni o tym wiedzieć.
wyborcy PO to ciemnota z wiedzą matura to bzdura wiem co piszę bo mam na co dzień z takimi ludzimi nie dalej jak wczoraj rozmawiam z taką panią o polityce zagorzała z PO ona bardzo ale to bardzo nie lubi komunistów dzisiaj przychodzę czyta gazetę pytam jaka to gazeta ona mówi że wyborcza ja mówię że to gazeta komunistyczna ona twierdzi że nie tylko z PO
Myślę że, raczej wyborcy PiS-uaru to niewykształcona , ciemna tłuszcza, która mała do szkoły pod górkę , widać to chociażby po tych antyortograficznych wpisach zwolenników dojnej zmiany, takie wyjątki jak ten Columbo to można w tej waszej bandzie na placach jednej ręki policzyć. Po twoim wpisie widać "PiS-owska intelygencjo" nie wiesz że, zdanie w języku polskim rozpoczyna się z dużej litery, zasad stosowania znaków interpunkcyjnych też nie przyswoiłeś dobrze że, chociaż umiesz stosować polskie znaki diaktryczne , co w waszym środowisku takie powszechne i oczywiste nie jest.
Fakty sa takie, że gdy PIS mówi LGBT to ideologia, nie ludzie, to sa uznawani za faszystow. Gdy PO-jebany sort moi, PIS to nie ludzie to ideologia, to kim k***a sa? Demokratami broniacymi praworzadnosci? Buehehehhe. Jebana banda ch*ja. Co do wyksztalenie PO-jebanego sortu i zdrajcow. otoz sama Gazeta Zydowska Michnika podała dane, że polowa nie wyborcow, ale czlonkow partii PO ma tylko wyksztlacenie podstawowe. "Ciekawie wyglądają również dane o wykształceniu. Niestety, tymi informacjami podzieliło się zaledwie 70 procent członków Platformy Obywatelskiej. Z danych zgromadzonych w partyjnej bazie wynika, że tylko podstawówkę ukończyła połowa z nich (14,1 tysiąca osób). Niemal tyle samo działaczy PO (14,6 tysiąca) pochwaliło się wyższym wykształceniem." Zas elektoprat PO-jebany, który głosuje na ludzi po podstawowce jest nie zdolny do dyskusji na argumenty i na temat. Ten oto tu PO-jebany sort, p*****li coś o literkach i znakach interpunkcji. Bo dyskusja na temat i na argumenty, PO-jebanych przerasta. Bo o czym ten PO-jeb ma gadać? Ze elektorat Po zadaje durne pytania i nie wie, że za wysokosc czynszu i za ceny wody odpoowiada Szelemej w Wałbrzychu? No przeciez ze PO-jebany sort nie zajmie stanowiska w tej kwestii. Przecinki dla PO-jebanego wazniejsze sa w dyskusji o Polsce i Wałbrzychu. Ma szczekać o tym jakie czerwone swinie pracuja w GW i TVN? Tez nie, bo brak duzych literek to wazniejszy problem, niz czerwona zaraza co oplotła Polske i formatuje PO-jebany sort. Typowy PO-jeb, najgorszy sort na uslugach zyda niemca i ruska.
O czym ma gadac? O tym że Sikorski i Tusk Putinowi jajka lizali? Ze wychwalali wielkiego Cara Aleksandra? Ze falszowali notaki by oszukac prezydenta RPO głowe panstwa z wizyt w Moswkie, jakoby nie było tam w delegacji agentów SB? Czy moze ma o tym mowic, że Sikorski kłamał w sprawie rozbioru Ukrainy? Mowil , ze tylko słyszał o tym, bo na spotkaniu go nie było w Moskwie. Jak sie okazało był w Moskwie i nie tylko on bo agenci SB tez byli. Wilekie media lewackie niemiecki Newsweek dzisiaj wyje, jakim prawem w filmiue Reset ujawniono dane kogo? Agenta SB hehehe. Czerwone PO-jebane smieci i zdrajcy Polski. slugusy kremla, zydow i Berlina. Wiec o czym taki PO-jebany sort ma pisac? Pozostaja mu p*****lolo o literkach i przecinkach, jak na slugusa zdrajcow przystalo. Przeciez nie o sprawach waznuych dla Polsk i regionu. PS. prawda ze Berlin, Kreml i Bruksela ma pelne gacie referendum o nielegalnych migrantach zarobkowych? Kaczor palcem nie kiwnal, a juz sprawa sama w Berlinie i Brukseli sie rozwiazuje. Pelne gacie buehehehehe.
W Berlinie, Brukseli i na Kremlu obsrali zbroje jak tylko Kaczor oglosil referendum w sprawie migracji. PO-jebany Tusk alata i rozpowiada ze nikt migrantow nie chce w Polsce, ale w UE glosuja jak chce Berlin. Wiec nic nie znaczacy Kaczor znow zaoral Tuska i znow zatrzasl posadami calej Europy. Co zrobil? Postanowil oddac glos w sprawie Polakom. Tusk, PO, komuchy, Niemcy, Kreml i Bruksela obsrali zbroje. Mowia ze wystarczy zawnioskowac do Brukseli i poprosic, by byc wylaczonym z relokacji. taki ch*j. Nikt o nic nie bedzie prosił na kolanach Niemca jak chce i jak robil to Tusk, by Polska mogla nie wpuscic ciapatych analfabetow. Nikt tez za ciapatych analfabetow, ktorych zaprosila Merkel i chce sie ich teraz pozbyc nie bedzie tez placil. Czy tez prosil na kolanach Niemca by nie placic. Kaczor trzesie Europa hehehehe. Zachpod obsrał zbroje, bo Kaczor chce oddac glos w sprawie Polakom. Bruksela i berlin boi sie glosu Polakow, wiec robia wszystko, by Polakow do głosu nie dopuscic. Demokraci czy dyktatorzy z UE?
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

koalicja  |   obywatelska  |   walbrzych  |   spotkanie  |   mieszkancy  |  

Chcesz pracować w Straży Pożarnej? Są wolne miejsca

Postęp prac przy ul. Kościelnej (FOTO)

5,5 tys. Ukraińców przyjechało do Wałbrzycha od początku wojny

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij