Menu

41. nagroda dla Trele Morele

Trele Morele z Boguszowa-Gorc zdobyło główną nagrodę - Złotą Miniaturę oraz czek na 1000 złotych - na Ogólnopolskim Forum Teatrów Dziecięcych Miniatury w Opolu. 

41. nagroda dla Trele Morele
Młodzi aktorzy zdeklasowali konkurencję pokazując na scenie energię, radość, emocje i zapał. A spektakl "Piraci" otrzymał owacje na stojąco.
 
- Dziękujemy wszystkim, którzy umożliwili wyjazd grupy na festiwal. Burmistrz Miasta Sylwii Dąbrowskiej, Radnemu Powiatu Wałbrzyskiego Leonardowi Górskiemu, Rodzicom Aktorów.  To 41 nagroda, jakże cenna bo zdobyta po kilkuletniej przerwie w działalności teatru. Na ten ogromny sukces pracowaliśmy w pocie czoła, a wiele godzin prób i zaangażowanie reżysera i opiekuna grupy Katarzyny Bernaś przyniosło fantastyczny efekt. informuje zespół
 
 
 
Spektakl „Piraci” według scenariusza Elżbiety Gorzkiej – Kmieć to pełna humoru i zabawnych scen opowieść o podwórkowych łobuziakach, którzy mają „wszystkiego i wszystkich dość” więc wypływają, w pełną przygód, podróż na sam koniec świata…
Na opolskiej scenie brawurowo wystąpili: Zofia Bilakiewicz, Amelia Gwoździowska, Hanna Jakubowska, Pola Janiak, Michalina Jeleń, Oskar Kosiński, Antonina Kowalska, Szymon Olejniczak, Milena Przybył, Anna Rudzińska, Liwia Sobań, Dominik Stanicki, Jagoda Szczepańska i Franek Wieczorek.
 
- Dziękujemy wszystkim, którzy pracowali nad spektaklem. Markowi Dańczakowi za opracowanie muzyczne, Katarzynie Gotowale za przygotowanie wokalne oraz Bożenie Czajce za pomoc w opiece nad dziećmi. - informuje zespół
 
red
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

trele  |   morele  |   zespol  |   boguszow  |   wiadomosci  |  

Dawne Kino Górnik wystawione na sprzedaż za 1,5 mln zł

Integracja poprzez wspólne warsztaty. Podsumowanie projektu

Postępy prac na serpentynach

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij