Menu

Kolejne lato bez odkrytego basenu w Wałbrzychu

Już pojutrze rozpoczyna się kalendarzowe lato. Niestety wałbrzyszanie nie ochłodzą się w odkrytym basenie, bo taki obiekt po prostu nie istnieje. O planach budowy mówiono wiele, ale do tej pory nie zostały zrealizowane. 

Kolejne lato bez odkrytego basenu w Wałbrzychu

Mieszkańcy nie szczędzą gorzkich słów. Oto niektóre z komentarzy:

- Mnóstwo dzieci z Wałbrzycha zwyczajnie nie ma jak tam dojechać

- U nas wolą durne fontanny robić z których pożytku nie ma bo, ani się zmoczyć ani nic no tylko podziwiać, na basen szkoda im kasy choć to by się wróciło z czasem 
 
- W Wałbrzychu są dostępne trzy...fontanny 
 
- Nie ma basenu ani stadionu,, pieniędzy nie ma i nie będzie" 
 
- Wałbrzych wieże buduje, a nie tam jakiś basen 
 
 
- A kiedyś był taki piękny basen na Nowym Mieście 
 
Temat co rok wraca jak bumerang — gdzie będziemy jeździć na basen w lecie. W Wałbrzychu odkrytego basenu nie ma i wszystko wskazuje na to, że nie będzie. Alternatywą są baseny w Strzegomiu, Świdnicy, Świebodzicach czy Nowej Rudzie. Ten w Nowej Rudzie będzie bezpłatny.
 
 
Wszystkie komentarze znajdziesz tutaj

red
foto: ilustracyjne
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jwch (21 czerwca 2023 19:04)
A na co w Wałbrzychu basen, możecie jechać do każdej gminy dookoła, Świebodzice, Strzegom, Świdnica,stare Bogaczowice, Głuszyca, niebawem jedlina
analityk medyczny (21 czerwca 2023 8:45)
Tak zupełnie na poważnie. To po prostu należy usunąć z zadań własnych gminy, te które z powodzeniem może prowadzić sektor prywatny. Te wszystkie baseny, boiska, hale sportowe, lodowiska inne obiekty sportowe, po prostu powinny być prywatne, za wejście i tak trzeba płacić. Gdyby było to prywatne, to baseny działałyby od 5 - 6 rano do 22 - 23. Nie byłoby potrzeby, żeby do tego dopłacać. Być może ceny byłyby wyższe, ale płaciliby ci, którzy, by z tych obiektów korzystali. A tak płacą wszyscy WŁAŚCICIELE GMINY !!! Sorry, ale nie ma nic za darmo. W Nowej Rudzie podobno ma być basen letni darmowy !!!??? CZYLI ZAPŁACĄ ZA TO WŁAŚCICIELE GMINY NOWA RUDA. A zapomniałem, tam mieszka ta noblistka od POLSKICH ZBRODNI I POLSKICH PANÓW, co to mieli niewolników. Dostała kasę, to się pewnie dołoży do tego basenu. Jakoś w usa kluby sportowe są prywatne, obiekty też i tam jakoś to działa. To samo z komunikacją miejską i poza miejską. To też powinno być prywatne. To właściciele autobusów, busów, taksówek powinni się dogadać i sami ustalić trasy. Szkoły też powinny być prywatne. To rodzicom powinno zależeć, żeby ich dzieciaczki miały bardzo dobre wykształcenie, bo nie załapią się na dobrą pracę. To ci rodzice powinni robić wszystko, żeby w ich szkole pracowali najlepsi z możliwych nauczyciele i byli wysoko opłacani. Natomiast to co dzisiaj jest w szkołach, to obniżanie poziomu poniżej Afryki, aby tylko przyciągnąć dzieciarnię a za każdym uczniem dotację budżetową. Jakoś w nauczaniu domowym dzieciaki osiągają bardzo wysokie oceny. Czyli jednak można. NIESTETY ZARZĄDCY I RADY NADZORCZE GMIN to są wyłącznie grabie, które ciągną tylko do siebie. Te ludki NIE PONOSZĄ ŻADNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI OSOBISTEJ ZA STAN FINANSÓW firmy, którą zarządzają. TAK DOKŁADNIE, urząd gminy / miasta to po prostu firma zarządzająca nieruchomościami. Jak te ludki się nie nadają, TO WON Z ROBOTY + ODSZKODOWANIE ZA STRATY. TO MIESZKAŃCY GMINY SĄ JEJ WŁAŚCICIELAMI, A TE LUDKI Z UG/UM TO ZWYKŁE ROBOLE. Niestety 99,99% społeczeństwa tego nie rozumie. To samo dotyczy terytorium każdego państwa. TO NARÓD JES WŁAŚCICIELEM POWIERZCHNI I ZASOBÓW. TO NARÓD POWINIEM KORZYSTAĆ Z EKSPLOATACJI WSZELKICH DÓBR NAZIEMNYCH I PODZIEMNYCH. Jakoś to działa w Norwegii i ZEA. Niestety pinokio w polszmacie sam się wypowiedział " niestety mieszkamy w państwie, którego właścicielem jest ktoś inny" . https://wykop.pl/link/5514149/morawiecki-polska-jest-krajem-posiadanym-przez-kogos-z-zewnatrz ; https://www.facebook.com/watch/?v=636643200112894
analityk medyczny (21 czerwca 2023 8:12)
jacy wyborcy taki sołtys, jak sobie wybrali, tak mają, na złość babci odmożę sobie uszy,
Goldmann,, (21 czerwca 2023 7:54)
,,,,nic mnie tak nie cieszy,, jak cudze nieszczęście,,,,Brawo Mołdawia,,,,duch walki, skuteczność,,i wiara ,że z tą zbieraniną z super lig można wygrać,,,extra,,,,ale nic się nie stało,,,
Henk (21 czerwca 2023 7:14)
Cytuję użytkownika: Roman 500 000
Cytuję użytkownika: Polak Mały
Baseny są,szkoda tylko że szpitalne. Były ordynator kardiologii zaprasza ;-)
Już nie ma mocy zapraszania.Na szczęście już tam nie pracuje. Za to prędzej zacznie wywozić graty z chaty, niż choć jeden basen wybuduje.A graty? Nigdy.Przysięgał,że tego nie będzie robił i dotrzymuje obietnicy.Taki jest słowny.
Wystarczy jeszcze cofnac sie 10 lat wstecz zeby przypomnieć sobie ze Oni w platformie wszyscy tacy słowni
Pan (21 czerwca 2023 6:58)
Po co basen?Lato krótkie ,długa zima,a piniedzy ni ma.
Roman 500 000 (21 czerwca 2023 6:33)
Cytuję użytkownika: Polak Mały
Baseny są,szkoda tylko że szpitalne. Były ordynator kardiologii zaprasza ;-)
Już nie ma mocy zapraszania.Na szczęście już tam nie pracuje. Za to prędzej zacznie wywozić graty z chaty, niż choć jeden basen wybuduje.A graty? Nigdy.Przysięgał,że tego nie będzie robił i dotrzymuje obietnicy.Taki jest słowny.
Pilkarzyk (20 czerwca 2023 23:54)
Co tam lato. Grunt to wygrywać 2:0 z moldawia a do końca meczu przegrać 3:2. Jak to mamy oglądać? To jakaś szopka. Syf syf i syf. Niech się wal na ryj z takim graniem.nie ma hajsu to nie umiemy grać tak?
Polak Mały (20 czerwca 2023 22:56)
Baseny są,szkoda tylko że szpitalne. Były ordynator kardiologii zaprasza ;-)
Roman 500 000 (20 czerwca 2023 21:43)
Nie narzekać! Miód z pralek, woda w fontannie, trawa na chodnikach i śnieg na ulicach.W dupach w Się wam poprzewracało.Macie kochać Srula I nie narzekać.

Dodaj komentarz

basen  |   odkryty  |   walbrzych  |   miasto  |   informcje  |   wydarzenia  |   sonda  |   czytelnicy  |   opinie  |   wydarzenia  |  

Prezydent Szełemej: ''Wałbrzych miastem bez korków''

Wałbrzyszanka Maja Karteczka z nową piosenką ''Schron''

Zamek Książ kupił samochód dla GOPR

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij