Menu

Wałbrzyszanom brakuje odkrytego basenu, kultury i uśmiechniętych ludzi

Wałbrzyszanom najbardziej brakuje odkrytego basenu. Taka odpowiedź najcześciej pojawiała się w naszej sondzie. Spytaliśmy o to, czego brakuje w Wałbrzychu. Pojawiło się prawie 900 komentarzy. Dużo osób pisze też o mentalności mieszkańców i władzy

Wałbrzyszanom brakuje odkrytego basenu, kultury i uśmiechniętych ludzi

Odkryty basen zdecydowanie był najcześciej wymieniany wśród potrzeb mieszkańców. Na drugim miejscu pojawiła się kultura, "normalność" i uśmiech wśród wałbrzyszan. Nasi czytelnicy zwracają uwagę na wandalizm, zaśmiecanie i patologię. Niektórzy wymieniali Dworzec PKS. Bardzo rzadko pojawiał się stadion na Nowym Mieście. 

Oto niektóre z komentarzy - odpowiadających na pytanie  "Czego waszym zdaniem brakuje w Wałbrzychu?"
 
- Wszystkiego. Basenów, więcej kawiarni, restauracji. Więcej ciekawych imprez
 
- Radnych, którzy myślą o wałbrzyszanach i dla nich pracują
 
- Mądrej i bez względu na to co się dzieje władzy, która jest jedną i godną zaufania publicznego. Bez względu na to, kto jest przy władzy 
 
- Ależ radni są zbędni. Boss i tak sam podejmuje wszystkie decyzje!!! Jak np. podwyżki czynszu na Wiejskiej o 50% w górę,  a mieszkania w opłakanym stanie. Na szybko, na bagnach budowane. 
 
- Basenu i normalnych atrakcji dla dzieci 
 
- Basenu na świeżym powietrzu z zapleczem sporego terenu zielonego. Wzorem dla mnie jest basen w Nowej Rudzie. Mają gastronomie, boisko do gry w siatkę, ślizgawki teren zielony pod drzewkiem i na słoneczku i czystko jest. Brakuje mi też szacunku do tego co już mamy. Jest niestety bardzo dużo zniszczeń i zaśmiecania przez mieszkańców. 
 
- Odkrytego basenu. Pobliskie miejscowosci mają ,a u nas wszystko zlikwidowane. Trzeba jeździć i szukac kąpieliska czy zalewu. Zgroza 
 
- Basen odkryty owszem tak, ale to powinno być coś takiego jak np. w Strzegomiu. Obok korty tenisowe, boiska do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej. Taki kompleks sportowy na lato. Najbardziej w Wałbrzychu brakuje dobrze rozwiniętego przemysłu i różnych biznesów. Jest o wiele za mało i aby Wałbrzych się rozwijał, to mieszkańcy muszą mieć możliwości zarabiania pieniędzy. 
 
 
- Większej rozrywki dla dużych i małych. Jakieś knajpy z bilardem, rzutkami, piłkarzykami, park linowy, park dla psów, escaperoom, lepsze place zabaw w pomieszczeniach zamkniętych, coś do wyładowania emocji np. pokój gdzie rzucasz talerzami, ściana przeznaczona do malowania/rysowania, może jakieś kawiarnie z planszówkami, klubu muzyczne gdzie są często koncerty na żywo różnych gatunków muzycznych, może jakieś czytelnie gdzie często są spotkania autorskie z pisarzami, jakiekolwiek rozrywki urozmaicone i w rozsądnych cenach a nie byle co drogie jak złoto.
 
- Kultury. Poprostu życzliwości ludzkiej 
 
- Wszystkie miasta mają potańcówki na świeżym powietrzu 
 
- Dobrych miejsc pracy 
 
- Boiska do Footballu Amerykańskiego. 
 
- Uśmiechniętych ludzi
 
- Szczęścia. 
 
- Normalnych ludzi 
 
- Młodych ludzi, koncertów - dlaczego tu nikt nie przyjeżdża??? 
 
- Basenu otwartego, porządnej służby zdrowia, TOI TOI, skate parków, kina plenerowego 

Wszystkie komentarze znajdziesz tutaj

red
foto: ilustracyjne
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Polak (1 lipca 2023 16:08)
Niech dalej głosują na Romana on im załatwi zalatwi
Mariusz (23 czerwca 2023 15:05)
O tym, że Wałbrzych to miasto "wyjątkowe" i "wyjątkowi" są jego mieszkańcy świadczą losy elektrycznych hulajnog. Kilka firm, jedna po drugiej, wycofało się z naszego miasta. Nie ma już - z powodu hiperwandalizmu. Jakoś po sąsiedniej Świdnicy mogą jeździć. Mnie osobiście to nie przeszkadza, bo nie korzystałem z tego i zawsze bałem się kolizji z użytkownikami. Ale daje do myślenia.
Mis (23 czerwca 2023 12:43)
Obraz ludzi z walbrzycha, ukradzione pieczątki z Trojgarbu i Borowej. Banda zlodzieji.
ttt (23 czerwca 2023 10:11)
Cytuję użytkownika: Kppp
Kazdy rodzic ktory przyjdzie na sor z dzieckiem i trzeba bedzie jechac do wroclawia bedzie sam jechal autem lub tax Zaden rodzic nie napisal ze potrzeba chirurga dziecinnego Patologia drodzy rodzice
chirurgia dziecięca w wałbrzychu jest tak realna jak basen
Kppp (23 czerwca 2023 8:17)
Kazdy rodzic ktory przyjdzie na sor z dzieckiem i trzeba bedzie jechac do wroclawia bedzie sam jechal autem lub tax Zaden rodzic nie napisal ze potrzeba chirurga dziecinnego Patologia drodzy rodzice
Styt (22 czerwca 2023 22:56)
Ale będzie komora - tężnia wielkości budki telefonicznej.
kot behemot (22 czerwca 2023 20:48)
Cytuję użytkownika: ttt
Cytuję użytkownika: Pocałuj mnie
Nie ma basenu ale jest roman jedna wielka niedoróbka
Nie ma basenu ale jest upał, proponuje postawić gdzieś telebim z szumiącym morzem
Nie ma basenu, ale są lody, gałka za 8 zł można się spocić z wrażenia
ttt (22 czerwca 2023 20:41)
Cytuję użytkownika: Pocałuj mnie
Nie ma basenu ale jest roman jedna wielka niedoróbka
Nie ma basenu ale jest upał, proponuje postawić gdzieś telebim z szumiącym morzem
Pocałuj mnie (22 czerwca 2023 18:26)
Nie ma basenu ale jest roman jedna wielka niedoróbka
Styt (22 czerwca 2023 12:59)
Jak to nie ma basenu otwartego w Wałbrzychu? Mój dziadek pojechał na Biały Kamień uwierzył Panu Prezydentowi.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

sonda  |   walbrzych  |   kultura  |   ludzie  |   wiadomosci  |   pytanie  |   radni  |   basen  |   odkryty  |   brak  |   atrakcje  |   wtv  |   w24  |   co  |   mysla  |   mieszkancy  |   o  |   miescie  |   wydarzenia  |   badanie  |  

Wałbrzyszanie zapłacą mniej za kulturę. Ile?

Zobacz trasę Wałbrzych Główny - Kłodzko Główne z kabiny lokomotywy

Dawne Kino Górnik wystawione na sprzedaż za 1,5 mln zł

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij