Menu

II Głuszycki Piknik Militarny

Tłumy pasjonatów wojskowych i miłośników militariów przyciągnął do Głuszycy
II Głuszycki Piknik Militarny. Czołgi, bojowe transportery opancerzone oraz wojskowy Rosomak robiły ogromne wrażenie na gościach.

II Głuszycki Piknik Militarny

Od najmłodszych do najstarszych, każdy miał okazję "dotknąć" wojskowych maszyn a nawet się nimi przejechać. Przejażdżki były jednym z najważniejszych punktów programu. Dla odważnych, którzy czuli potrzebę poczuć na własnej skórze siłę i moc wojskowej techniki, zorganizowano przejażdżki czołgiem.

To niezapomniane doświadczenie pozwoliło uczestnikom przenieść się w świat żołnierskich emocji i zrozumieć, jak to jest przemieszczać się na polu walki. Nie zabrakło również wydarzeń o dużym walorze widowiskowym. Jeden z najbardziej emocjonujących momentów pikniku to miażdżenie samochodu osobowego przez czołg. Nie tylko dzieci, ale i dorośli z zaciekawieniem obserwowali tę spektakularną demonstrację siły wojskowej.  - informuje Agnieszka Malinowska z wydziału Promocji Gminy Głuszyca.

Organizatorzy II Głuszyckiego Pikniku Militarnego nie szczędzili wysiłków, aby zapewnić gościom niezapomnianych przeżyć.

- Dzięki szerokiej ofercie militarnych pojazdów do zwiedzania, emocjonującym pokazom siły wojskowej oraz pysznym wojskowym potrawom, piknik zyskał status jednego z najważniejszych wydarzeń w regionie. Wielu uczestników miało okazję zaspokoić swoją ciekawość, ale także wzbogacić wiedzę o historii i technologii militarnych pojazdów. II - dodaje Agnieszka Malinowska.

opr. kat
foto: UM Głuszyca
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Od grudnia nowe połączenia z Jaworzyny do Głuszycy

Spore trudności w Głuszycy na Sienkiewicza

Półkolonie w Głuszycy

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij