Menu

Zagórze Śląskie: trwają poszukiwania 14-latka, który wskoczył do jeziora

- Strażacy z OSP Zagórze przeszukują brzeg. Czekamy na przyjazd grupy wodno-nurkowej. - mówi st. kpt. Tomasz Kwiatkowski z wałbrzyskiej Straży Pożarnej. 14-letni chłopiec zaginął nad Jeziorem Bystrzyckim, prawdopodobnie wpadł do wody.

 

Zagórze Śląskie: trwają poszukiwania 14-latka, który wskoczył do jeziora

- Grupa 14-latków przebywała nad wodą, jeden z nich wskoczył do wody i już nie wypłynął. - informuje asp. szt. Agnieszka Głowacka-Kijek z wałbrzyskiej policji. 

Do zdarzenia doszło przed południem. Trwają poszukiwania, na miejsce skierowano pogotowie wodno-nurkowe z Legnicy i Wrocławia.

- Grupa z OSP Zagórze przeszukuje brzeg, strażacy poszukują też chłopca z łódki. Czekamy na przyjazd grupy wodno-nurkowej. - mówi st. kpt. Tomasz Kwiatkowski z wałbrzyskiej Straży Pożarnej.

Więcej informacji wkrótce.

 

 

kb
foto: pos
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

;) (22 czerwca 2023 23:14)
Cytuję użytkownika: Wopr
Jeszcze jest WOPR Wałbrzych
Ci co deskę montują do auta na kij od miotły?
Gienek (22 czerwca 2023 15:12)
Cytuję użytkownika: RKM
Wpadł czy wskoczył?Bo to różnica.
Co za różnica.Nie żyje młody chlopak ,straszna tragedia.
? (22 czerwca 2023 14:13)
Cytuję użytkownika: RKM
Wpadł czy wskoczył?Bo to różnica.
Jeśli wskoczyl to potrafił pływać, a jeśli wpadł? to jak?
RKM (22 czerwca 2023 13:23)
Wpadł czy wskoczył?Bo to różnica.
Wopr (22 czerwca 2023 12:53)
Jeszcze jest WOPR Wałbrzych
Ale (22 czerwca 2023 12:51)
Cytuję użytkownika: Tft
Na tiktoku widział i zrobil to wg wskazówek innych debili.
co widział?. Co ty ferment siejesz- już- zanim coś.....
Tft (22 czerwca 2023 12:34)
Na tiktoku widział i zrobil to wg wskazówek innych debili.

Dodaj komentarz

Wałbrzych: miał ponad 1,5 kg. marihuany

Złodzieje figurki Matki Bożej zatrzymani

Wyłudziła dotację z urzędu pracy - grozi jej 8 lat więzienia

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij