Menu

Nie żyje 14-latek, który wskoczył do Jeziora Bystrzyckiego

- Reanimacja trwała około 30 minut, niestety nie udało się uratować życia chłopca — mówi asp. szt. Agnieszka Głowacka-Kijek z wałbrzyskiej policji. Płetwonurkowie odnaleźli ciało 14-latka, który bawił się z kolegami nad jeziorem Bystrzyckim.

Nie żyje 14-latek, który wskoczył do Jeziora Bystrzyckiego
Blisko dwie godziny strażacy i WOPR poszukiwali w wodzie zaginionego 14-latka. Nastolatek przebywał nad jeziorem z kolegami. Chłopak wskoczył do wody i nie wypłynął (policja otrzymała zgłoszenie po godzinie 11.).
 
Na miejscu pojawili się strażacy ochotnicy z OSP Zagórze Sląskie oraz wałbrzyskiej straży pożarnej. Jak informował st. kpt. Tomasz Kwiatkowski, na miejsce ściągnięto też grupę wodno-nurkową z Legnicy.
 
 
Akcja poszukiwawcza trwała niecałe dwie godziny, najpierw przeszukano brzeg, później do akcji wkroczyli płetwonurkowie i to właśnie oni znaleźli 14-latka.
 
- Reanimacja trwała około 30 minut, niestety nie udało się uratować życia chłopca — mówi asp. szt. Agnieszka Głowacka-Kijek z wałbrzyskiej policji.

Czytaj też:
Zagórze Śląskie: trwają poszukiwania 14-latka, który wskoczył do jeziora


kb
foto: pos
redakcja@walbrzych24.com

Podgórze: 71-latek ugodził nożem sąsiada

Groził, że ją zabije. Powybijał szyby w jej mieszkaniu

Szuka ich policja.

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij