Menu

Lato w Zamku Książ

Wiele ciekawych wydarzeń zaplanowano w te wakacje w Zamku Książ, nie tylko z myślą o turystach, ale również wałbrzyszanach spędzających lato w mieście.

Lato w Zamku Książ

 

- Zarówno Zamek jak i Palmiarnia proponują wydarzenia na gorące lato. Co ważne w programie znalazły się wydarzenia bezpłatne, zarówno dla turystów jak i mieszkańców Wałbrzycha i Aglomeracji Wałbrzyskiej - mówi Anna Żabska, prezes Zamku Książ.

Wśród wydarzeń zaplanowano imprezy, które są nam już dobrze znane i pozytywnie odbierane co roku przez odwiedzających: Śniadania na trawie, Konkurs Tradycyjnego Powożenia, Weekend Rycerski, czy Letni Festiwal Tajemnic, który w tym roku zabierze nas w... przyszłość.

 

 

- W tym roku zupełnie coś nowego, przeniesiemy się w przyszłość i będzie tu na państwa czekało mnóstwo futurystycznych atrakcji. Zamek opanuje sztuczna inteligencja. Być może zobaczymy, jak zamek będzie wyglądał za kilkadziesiąt i więcej lat - zapowiada Anna Żabska.

Zadowoleni powinni być także melomani, ponieważ w programie znalazły się wydarzenia muzyczne. Na najbliższy koncert z okazji urodzin Księżnej Daisy wprawdzie zabrakło już miejsc, ale warto na bieżąco śledzić zamkowe informacje, ponieważ w ostatni weekend lipca zaplanowano wyjątkowy plenerowy koncert na dziedzińcu honorowym Zamku Książ.

- Książęca Orkiestra Salonowa w dużym składzie wykona koncert muzyki filmowej - muzyki przyszłości. To będzie takie preludium do Festiwalu Tajemnic, który odbędzie się tydzień później. Dodatkową atrakcję będzie mapping, czyli cała ściana frontowa zamku zamieni się w olbrzymi ekran. Co ważne, wydarzenie będzie bezpłatne - informuje Kamila Świerczyńska, kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży w Zamku Ksiaż.

Program wydarzeń Lata w Zamku Książ znajdziecie TUTAJ.

plr
foto: P.Tokarski
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

To nic nowego (26 czerwca 2023 11:26)
Cytuję użytkownika: SŁUGUSY NIEMIECKIE
NIEMCY JUŻ NIE UKRYWAJA ZE CHCA ZMIENIC WLADZE W POSLCE TAK BY IM PASOWALA. ZRESZTA LUKASZENKA IPUTIN TEZ NIE. BARDZO RUSKIE MEDIA CHWALILY MARSZ TUSKA. Weber:„Jesteśmy jedyną siłą, która może zastąpić PiS w Polsce, poprowadzić ten kraj z powrotem do Europy.” TAKZE ELEKTORAT PO-JEBANY, POTOMKOWIE SZMALCOWNIKOW WYKONAC ZADANIA OD PANA NIEMCA I GLOSOWAC POSLUSZNIE JAK CHCE PAN NIEMIEC .
Przecież pokazują w TVP info Donalda czytającego z promptera danke fir ales oraz f i r dojczland.
Hehehehe (26 czerwca 2023 10:14)
Nie rozumiem tych ludzi jadących na drugi koniec Wałbrzycha na trawnik koło zamku jak wódki można napić się w domu.

Dodaj komentarz

Zamek Książ  |   lato  |   wakacje  |   atrakcje  |   wydarzenia  |   festiwal tajemnic  |   koncerty  |  

Turyści utknęli w Karkonoszach. Pomógł GOPR

Górniczy Mikołaj w Starej Kopalni

Która wałbrzyska choinka jest najwyższa?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij