Menu

DNI PODZAMCZA – wernisaż wystawy fotograficznej

W Ośrodku Społeczno-Kulturalnym Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” w Wałbrzychu odbył się wernisaż poplenerowej wystawy fotograficznej. Zaprezentowane fotografie wykonane zostały w rejonie Pogórza Karkonoskiego i Kotliny Jeleniogórskiej przez członków Stowarzyszenia Miłośników Fotografii z Sosnowca.

DNI PODZAMCZA – wernisaż wystawy fotograficznej
Kuratorem wystawy jest Maciej Stobecki, który wspominając pobyt w Sosnówce podkreśla, że stworzył on doskonałą okazję do fotograficznych poszukiwań i odkryć podczas spacerów i wycieczek po okolicy. Efektem tych działań jest wystawa prezentująca różnorodne zdjęcia odzwierciedlające różne temperamenty i wrażliwości. Natomiast wszystkich autorów łączy jedno – umiłowanie do fotografii.
 
 
 
Współorganizatorem ostatniego wydarzenia zorganizowanego w ramach Dni Podzamcza 2023 była Komisja Fotografii Krajoznawczej PTTK Oddziału Ziemi Wałbrzyskiej.
 
 
opr.plr
foto: użyczone / OSK Podzamcze
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

LESZEK (26 czerwca 2023 14:00)
tak się składa że od 2019 roku jest Prezesem oddziału PTTK , i super bo wreście widać powietrze i tlen w PTTK . Stick a jak chcesz się przekonać to wpadnij na imprezę PTTK i sam się przekonasz .
Roman II Taśmowy (26 czerwca 2023 7:47)
Cytuję użytkownika: Stick
A w jakiej roli pojawił się tam Roman L.?
Wykorzystał moment nieuwagi Srula i błyskawicznie się wcisnął.Usłyszał: "zdjęcia, fotografie" i natychmiast się pojawił.Srul zaspał.
scc (25 czerwca 2023 20:45)
Cytuję użytkownika: Stick
A w jakiej roli pojawił się tam Roman L.?
kasa nie śmierdzi PO kasę przyszedł
Stick (25 czerwca 2023 20:33)
A w jakiej roli pojawił się tam Roman L.?

Dodaj komentarz

podzamcze  |   dni podzamcza  |   wernisaż  |   zdjęcia  |   fotografia  |   pttk  |  

Która wałbrzyska choinka jest najwyższa?

Na Podzamczu pojawiła się choinka (FOTO)

BWA zaprasza na wystawę malarza i architekta Roberta Jaworskiego

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij