Menu

Policjanci promowali swój zawód wśród dzieci

Wałbrzyscy policjanci zademonstrowali sprzęt służbowy oraz rozmawiali z dziećmi i młodzieżą o bezpiecznym spędzaniu czasu podczas lata, promując przy tym zawód policjanta

Policjanci promowali swój zawód wśród dzieci
Policjanci wzięli udział w pikniku zorganizowanym z okazji rozpoczynającego się lata pod nazwą „Zdrowe Wakacje”. Impreza odbyła się na terenie Starej Kopalni. 
 
 
Najmłodsi choć na chwilę mogli poczuć się policjantem, przymierzając części wyposażenia oraz akcesoria wykorzystywane w służbie oraz usiąść za kierownicą radiowozu, zobaczyć jego wnętrze, porozmawiać przez stację i usłyszeć dźwięk policyjnej syreny.
 
 
Funkcjonariusze rozmawiali z uczestnikami o trwających właśnie wakacjach, uczulając najmłodszych i ich opiekunów na  bezpieczne spędzanie wolnego czasu. Policjanci szczególnie akcentowali właściwe zachowanie się nad wodą,bezpieczne korzystanie z kąpielisk i plaż znajdujących się nad akwenami wodnymi.
 
Piknik był również doskonałą okazją, aby promować zawód policjanta. Policjanci zapoznawali zainteresowanych z  ofertą podjęcia służby w Policji. Udzielali informacji jak wygląda procedura rekrutacyjna oraz jakie wymogi trzeba spełniać, aby wstąpić w szeregów formacji. 

red
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Ksiądz Proboszcz (27 czerwca 2023 23:42)
No spoko. Pod jednym warunkiem. Że policja będzie policja. Amen.
Drewno (27 czerwca 2023 15:27)
Bardzo fajnie !!maluchy zadowolone!!! Fajny zawód Podziwiam !
Miłosz (27 czerwca 2023 14:33)
Jesteście wszędzie tam gdzie was nie potrzeba:/
Gość (27 czerwca 2023 8:54)
Nie zabierajcie dzieciom dzieciństwa.... Tam gdzie zaczyna się mundur tam kończy się myślenie... A najgorzej, że w komendzie w Wałbrzychu zabierają pracownikom telefony, bo ktoś odważył się pokazać jak to pięknie jest za kierownictwa PiSu

Dodaj komentarz

policja  |   walbrzych  |   piknik  |   stara  |   kopalnia  |   dzieci  |   sprzet  |   praca  |  

Oszuści nie odpuszczają - młody mężczyzna stracił ponad 50 tysięcy...

Prezydent Szełemej: ''Wałbrzych miastem bez korków''

Miała 2,5 promila. Wiozła autem 5-letnie dziecko

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij