Menu

Park Jana III Sobieskiego: Na wieżę widokową wejdziemy w tym roku?

Prace przy budowie wieży widokowej w Park im. Jana III Sobieskiego postepują. Wieża będzie miała wysokość 34 metrów i aż sześć tarasów na sześciu poziomach. Powinna być gotowa w tym roku. 

Park Jana III Sobieskiego: Na wieżę widokową wejdziemy w tym roku?

Koszt budowy wieży to 10 mln zł. 

Przeczytaj też: Trwa budowa wieży widokowej w Parku Sobieskiego

- Postępują prace. Kończą się prace betonowe - mamy już przygotowane pierwsze elementy konstrukcji, które będą przywiezione i będą montowane na fundamencie. Wykonawca deklaruje, że do listopada powinien skończyć. Trzymamy za słowo i zobaczymy. - mówi prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej. 

 

 

Do stworzenia fundamentu zużyto 650 metrów sześciennych betonu 

Przeczytaj też: Wieża w Parku Sobieskiego: prawie 1,5 tys. ton betonu na fundamenty


 

red
foto: archiwum
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

aqq (17 lipca 2023 7:38)
Cytuję użytkownika: Jwch
W listopadzie otworzą żeby ktoś nogi połamał i zaraz ja zamkną do odwołania i taki będzie finał, otwarty basen by się przydał, na marginesie by na siebie zarobił a te inwestycje fontanny, sadzawki betonowe i inne pierdoły zaczną się niebawem sypać i nie będzie kasy na ich utrzymanie ale to będzie już problem nowej władzy bo Romek raczej już przy biurku w ratuszu nie zabawi długo
TO prawda, inwestycje ale pomyśleć by te inwestycje utrzymać to już nie ma komu. Takie to gospodarze w tym mieście siedzą w ratuszu.
Wujek Dobra Rada (14 lipca 2023 21:44)
Cytuję użytkownika: Dj
Jak ja nie cierpię głupich komentarzy
To nie komentuj.
okulista (14 lipca 2023 21:38)
Cytuję użytkownika: Podzamcze to cwele
Twój stary to pisior
A twój stary to wikary
Marcin (1 lipca 2023 19:46)
Kolejne grube miliony wyjebane w błoto. Selemej do Choroszczy.
Rom-anus pantokrator (1 lipca 2023 19:22)
Cytuję użytkownika: Maniek.
Cytuję użytkownika: Roman 500 000
https://youtu.be/2CoHtBMLjLQ To już nie depresja maniakalna.To schizofrenia!
Ależ to prawda. Tunel w Świnoujściu przekopał sam. Ostatnio widziano go również na budowie autostrady. Podobno pbsługiwał koparkę
Gdyby natura chciała,to mierzeję by przekopała.I wbrew wszystkim Romka widziano tam jak wlasnoręcznie rył w ziemi i pogłębiał tor wodny. Mykytyszyn udowodni, że Stokrotka i jej pociotki to są wnuki rodziny szelemeja, która to Książ Żabce wybudowała.Ha, czego on w naszym grajdole nie stworzył!
Maniek. (1 lipca 2023 14:11)
Cytuję użytkownika: Roman 500 000
https://youtu.be/2CoHtBMLjLQ To już nie depresja maniakalna.To schizofrenia!
Ależ to prawda. Tunel w Świnoujściu przekopał sam. Ostatnio widziano go również na budowie autostrady. Podobno pbsługiwał koparkę
PanWacek (30 czerwca 2023 16:07)
Nie chcieliście basenu, lepszych dróg to macie wieżę i Sawickiego co szedł z flagą hahaha
Dj (30 czerwca 2023 1:26)
Jak ja nie cierpię głupich komentarzy
Roman 500 000 (29 czerwca 2023 21:18)
https://youtu.be/2CoHtBMLjLQ To już nie depresja maniakalna.To schizofrenia!
Zbyszek (29 czerwca 2023 19:50)
A ulice Pocztowa Legnicka Śniadeckiego Giserska iRodziny Burczykowskoch to pomniki musli technicznej prezydenta Wałbrzycha po cholerę pozie drogi icmy na wieże z wysoką lepiej i dostojniej widać
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

park  |   sobieskiego  |   wieża  |   wałbrzych  |   prezydent  |   konstrukcja  |  

Wałbrzyski Budżet Obywatelski - 4,5 mln. zł. Kiedy można składać...

Ewakuacja mieszkańców. Saperzy wywieźli pocisk

Górnik wygrywa na wyjeździe

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij