Menu

Ile samochodów jest w Wałbrzychu?

Pod koniec 2022 roku w Wałbrzychu zarejestrowanych było 51 634 pojazdów. 

Ile samochodów jest w Wałbrzychu?

Samochodów osobowych było 41 659. Motocykli 1502 i 4 810 samochodów ciężarowych. 

 

 

 

red
foto: ilustracyjne/pixabay
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Radek (6 lipca 2023 20:21)
Ludzie wyjeżdżajcie z tego miasta. W nim pełno hałaśliwych gratów. W Niemczech od października minimalna pensja krajowa po przeliczeniu na polskie wynosi 9000 PLN bez potrąceń. Praca jest w różnych branżach. Uczcie się chociaż fundamentalnych podstaw języka. A nawet dla osób bez znajomości języka jest praca. Warto się nad tym zastanowić.
Yan (4 lipca 2023 22:35)
Napiszcie teraz ile jest mordobić o miejsce parkingowe i ile klamotów stoi nieużytkowanych.
tolek (3 lipca 2023 12:43)
W kilku pozycjach przybyło więcej pojazdów niż ich zarejestrowano. Rozmnożyły się
DJ2023 (2 lipca 2023 18:18)
Ale postęp co ?

Dodaj komentarz

samochody  |   statystyki  |   mieszkancy  |   informacje  |   raport  |   wiadomosci  |   news  |   wydarzenia  |  

Dwaj postrzeleni policjanci nie żyją

Jeden z postrzelonych policjantów zmarł. Miał 45-lat

Boks: Michał Leśniak powalczy o pas

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij