Menu

Nartorolkowa Korona Gór Sowich

Trasa prowadziła przez malownicze tereny Gór Sowich z Głuszycy do Przełęczy pod Sokołem w Sierpnicy, zawodnicy mieli do pokonania 5 km i  z 237 metrami przewyższeń - tak wyglądała  Nartorolkowa Korona Gór Sowich.

 

Nartorolkowa Korona Gór Sowich

Wyniki rywalizacji po pierwszym etapie:

Styl klasyczny kobiety:
I. miejsce Jadwiga Grynkiewicz (00:22:34),
II. miejsce Maja Fic (00:23:09),
III. miejsce Paulina Wojciechowska (00:23:52).

Styl klasyczny mężczyźni:
I. miejsce Jakub Florek (00:17:43),
II. miejsce Piotr Skowron (00:17:58),
III. miejsce Adrian Kochman (00:18:19).

Styl łyżwa kobiety:
I. miejsce Agnieszka Wanżewicz (00:22:45),
II. miejsce Joanna Biernacka (00:28:39),
III. miejsce Klara Kowalska (00:28:44).

Styl łyżwa mężczyźni:
I. miejsce Jakub Ogorzałek (00:17:10),
II. miejsce Andrzej Prud (00:19:43),
III. miejsce Michał Dobosiewicz (00:21:24).

Rolki terenowe:
I. miejsce Artur Strzałkowski (00:22:44),
II. miejsce Krzysztof Kapitan (00:23:45),
III. miejsce Krzysztof Skraba (00:28:18).

Drugi dzień zodów przyniósł rywalizację na liczącym 12 km odcinku w Walimiu, trzeci dzień do dystans o długości 9 km w Pieszycach, gdzie na zawodników czekały pamiątkowe medale potwierdzające zdobycie Korony Gór Sowich.

Organizatorami zawodów nartorolkowych byli Marek Tokarczyk i Jadwiga Grynkiewicz, reprezentujący MT-Sport przy wsparciu trzech gmin: Głuszycy, Walimia i Pieszyc.adm
foto: organizatorzy
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij