Menu

Walim: Festiwal Kuchni Polowych (FOTO)

Podobno "na ogniu gotowane" smakuje lepiej — tak przynajmniej twierdzą mistrzowie kuchni polowych. Wszyscy, którzy odwiedzili 9-ty Festiwal Kuchni Polowych w Walimiu, mieli szansę się o tym przekonać. Pyszności było wiele, a dobrej zabawy jeszcze więcej.

Walim: Festiwal Kuchni Polowych (FOTO)

Gmina Walim obfituje w wiele tajemniczych lokacji, których odwiedziny mogą przenieść nas w czasie w mniej i bardziej zamierzchłe czasy. Tym razem, w Zajeździe Hubert można było odbyć kulinarną podróż po XIX i XX wiecznych specjałach serwowanych w warunkach polowych przez kucharzy rozmaitych formacji wojskowych...

 

 adm
foto: Zajazd Hubert / Gmina Walim
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Rick (4 lipca 2023 13:40)
Gówno kuchnie

Dodaj komentarz

Jedna osoba nie żyje - pożar w Kamiennej Górze

WSSE otwiera kolejne Lokalne Centrum Biznesu

Dożynki w Zagórzu Śląskim: furorę zrobiły... placki ziemniaczane

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij