Menu

Tańsze o połowę bilety dla wałbrzyszan do Aqua Zdroju

Ukłon władz miasta i spółki Aqua Zdrój w kierunku wałbrzyszan spędzających lato w mieście. Na czas wakacji bilety na basen będą dla mieszkańców naszego miasta tańsze o połowę.

Tańsze o połowę bilety dla wałbrzyszan do Aqua Zdroju

Z interpelacją do Prezydenta Miasta Wałbrzycha o obniżenie na czas wakacji cen biletów w Aqua Zdroju zwrócili się radni Piotr Kraczkowski i Piotr Kwiatkowski. Po konsultacjach z zarządem Aqua Zdroju Prezdydent Roman Szełemej poinformował za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że od najbliższej soboty do końca wakacji bilety dla mieszkańców Wałbrzycha będą tańszę aż o połowę.

 

 

opr.plr
foto: archiwum
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Każde miasto ma swojego trzaskowskiego (15 lipca 2023 10:07)
Nie rozumiem po co jechać na aqua basen jak wysikać się można w domu.
***** ** (7 lipca 2023 7:19)
Cytuję użytkownika: ***** ***
Cytuję użytkownika: Ola
No my że Szczawno Zdroju pojedziemy sobie do Świebodzic bo tu widocznie nas nie chcą
Tak was nie chcemy, bo wasz burmistrz jest z PiSu
A Twoje resztki mózgu są z trocin.
***** *** (7 lipca 2023 6:38)
Cytuję użytkownika: Ola
No my że Szczawno Zdroju pojedziemy sobie do Świebodzic bo tu widocznie nas nie chcą
Tak was nie chcemy, bo wasz burmistrz jest z PiSu
Henk (6 lipca 2023 23:30)
Po co u nas basen jak jest w berlinie
Ola (6 lipca 2023 16:02)
No my że Szczawno Zdroju pojedziemy sobie do Świebodzic bo tu widocznie nas nie chcą
Gienek (6 lipca 2023 16:02)
Bilety na bazę tańsze.Co do cholery dzieje się z komunikacją miejska.Autobusy jeżdżą jak im się chce.Ludzie czekają po 40 minut na 5 .Bilet półgodzinny,nie ma szans ,żeby przejechać ze Szczawna np.na Podgórze .To ,ze są wakacje nie znaczy ,ze wszyscy urlopuja.Zenada i wstyd!!!!!
gohciu (6 lipca 2023 16:01)
"POdMurek" @ zaw/szona ekipa...
Tom (6 lipca 2023 13:46)
A jak sprawdzić gdzie kto mieszka??
W lecie na basen (6 lipca 2023 12:27)
zakryty? Widzicie? Kiedy jest odplyw ludzi na wioski na baseny odkryte, to okazuje sie że Szachraj może obnizyc ceny biletów. Wcale nie musza byc takie drogie. Moga byc o polowe tansze. Zlodzieje.
Goldmann,, (6 lipca 2023 12:14)
,,i towarzystwo tych ciemniejszych obywateli z ul.Pocztowej,,i Białego kamienia,,,tych co nie pracują a mają się dobrze,,Im należy ograniczyć 500 +,,,,i wypad do roboty,,
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Aqua Zdrój  |   wakacje  |   bilety  |   tańsze bilety  |   promocja dla wałbrzyszan  |  

Pobudka Górnika w II połowie (FOTO)

MMA powraca do Wałbrzycha - CFN9 w Aqua Zdroju

Koniec papierowych biletów w wałbrzyskich autobusach ?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij