Menu

Wprawdzie piasku nie ma, ale też jest rewelacyjnie...

Plaża bez piasku — brzmi to dziwnie, ale... są też plaże trawiaste, jak ta na Dzikowcu. Gdybyście mieli kłopot z pomysłem na weekend — zapraszamy na Dzikowiec. Leżaki już czekają na Was. 

Wprawdzie piasku nie ma, ale też jest rewelacyjnie...

Jak ożywić Dzikowiec ? - zastanawiali się włodarze Boguszowa — Gorc i dyrekcja OSiRu. I wymyślili... Na Dzikowcu pojawiliby się leżaki, hamaki, huśtawki i punkt gastronomiczny. Powstała tym samym plaża. Na górskiej plaży nie ma wprawdzie piasku, ale jest piękny widok na region.

Na górską plażę najlepiej wjechać kolejką linową, oczywiście wytrwali mogą tez pójść pieszo, jednak będzie to wymagać trochę wysiłku. Kolejka czynna jest w weekedny w godz. 10:00 - 16:00.

Gdyby ktoś jednak nie miał ochoty patrzeć na świat z góry, OSiR w Boguszowie — Gorcach przygotował u podnóża Dzikowca miejsca na ogniska. Przygotowane jest drewno, wystarczy przywieźć ze sobą kiełbaskę i cieszyć się pięknym widokiem i pogodą.adm
foto: ms
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Hmmm (8 lipca 2023 11:09)
Ceny niestety jak w Karpaczu. Nie dla miejscowych.
Kakaowy ministrant (7 lipca 2023 20:26)
Wody też nie ma
Obywatel (7 lipca 2023 13:52)
No to dzialacze widać że robią wszystko aż powinni sobie premie za takie wnioski racjonalizatorskie po wypisywać. No i jeszcze premia za Zet autobus elektryczny dla gminy która nie ma własnej komunikacji .
Roman 500 000 (7 lipca 2023 11:50)
A kiedy powstanie kolejka linowa łącząca srulowieżę z ratuszem w Wałbrzychu? Jakoś ościenne gminy są we wszystkim szybsze i lepsze od Srulogrodu.

Dodaj komentarz

Boguszów  |   Dzikowiec  |   Po sąsiedzku  |   wypoczynek  |   rekreacja  |   plaża  |  

Chciała inwestować w stacje paliw. Straciła 40 tys. zł

Lampki choinkowe włączy Mikołaj. Będzie też Mikołajkowa Parada...

Koczują w namiotach

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij