Menu

Rozdanie dyplomów i czepkowanie (FOTO)

Mury Akademii Nauk Stosowanych Angelusa Silesiusa opuściło 159 absolwentów. W tym 23 pielęgniarki. Dziś odbyło się rozdanie dyplomów i czepkowanie. 

Rozdanie dyplomów i czepkowanie (FOTO)

- To wielkie szczęście i radość dla naszej społeczności akademickiej. Dzisiaj mamy zakończenie roku akademickiego w rozumieniu dyplomatorium. Studenci właściwie będą absolwentami naszych studiów. Będą mieć dyplom magistra, licencjusza czy też inżyniera. - mówi rektor Akademii Nauk Stosowanych Angelusa Silesiusa, Robert Wiszniowski.

Akademię opuszczą absolwenci administracji, architektury, filologii, kosmetologii, logistyki i pielęgniarstwa, 

Pielęgniarkom został przyznany czepek z czarnym paskiem. Poświadczający możliwość pracy w szpitalu i innych placówkach opieki zdrowotnej. Akademia od lat rozwija ten kierunek. 
 
- Jeżeli chodzi o rozwój pielęgniarstwa, to jest na naprawdę dobrym poziomie. Cały czas mamy zapotrzebowanie. Gdy absolwenci znają już swoje oceny z matur, to zainteresowanie jest naprawdę duże. Czekamy na decyzję w związku z możliwością otwarcia tzw. studiów magisterskich, pielęgniarskich. Jeżeli taka decyzja będzie pozytywna, to również rozpoczniemy ten nabór. Zobaczymy, czy jeszcze się nam uda w tym roku. Może w tzw. rekrutacji śródrocznej. - mówi rektor Akademii Nauk Stosowanych Angelusa Silesiusa, Robert Wiszniowski.
 
 
Studiowaniem pielęgniarstwa są również zainteresowane osoby z zagranicy. 
 
- Mamy pytania od kobiet z Ukrainy, które chcą studiować pielęgniarstwo. To jest faktyczny stan i w tym również jesteśmy przygotowani i zabezpieczeni. - mówi rektor Akademii Nauk Stosowanych Angelusa Silesiusa, Robert Wiszniowski.

red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16
Zdjęcie 17
Zdjęcie 18
Zdjęcie 19
Zdjęcie 20
Zdjęcie 21
Zdjęcie 22
Zdjęcie 23
Zdjęcie 24
Zdjęcie 25
Zdjęcie 26
Zdjęcie 27
Zdjęcie 28
Zdjęcie 29
Zdjęcie 30
Zdjęcie 31
Zdjęcie 32
Zdjęcie 33
Zdjęcie 34
Zdjęcie 35
Zdjęcie 36
Zdjęcie 37
Zdjęcie 38
Zdjęcie 39
Zdjęcie 40
Zdjęcie 41
Zdjęcie 42
Zdjęcie 43
Zdjęcie 44
Zdjęcie 45
Zdjęcie 46
Zdjęcie 47
Zdjęcie 48
Zdjęcie 49
Zdjęcie 50
Zdjęcie 51
Zdjęcie 52

Komentarze

Brutus (25 sierpnia 2023 0:42)
Tyle nowych pielegniarek a w szpitalu braki I w tym cały sęk
Lolek (16 lipca 2023 8:22)
Tylko żeby te panie zaraz nie krzyczały że i'm malo
Psychiatra (9 lipca 2023 20:37)
POWSTRZYMAJCIE SIĘ OD ZŁOŚLIWOŚCI, KTÓRA NICZEMU NIE SŁUŻY
kilof (8 lipca 2023 21:01)
Brawo, ale po czepkach widać brak położnych :)
gohciu (8 lipca 2023 15:03)
Niektóre Panie....Mniaaaam/...
Gosia (8 lipca 2023 12:40)
Po co to czepkowane , jak i taki nikt czepków nie nosi , żenada.Dajcie z czepkami spokój , było minęło. Niebardzo wiem o co to chodzi. .
brawo (8 lipca 2023 10:55)
Brawo gratuluję tylu salowych nie było od lat
koleżanka (7 lipca 2023 19:30)
Gratuluję Gabrysiu!!!!
Gienek (7 lipca 2023 18:50)
GRATULACJE!

Dodaj komentarz

dyplomy  |   akademia  |   nauk  |   stosowanych  |   angelusa  |   silesiusa  |   walbrzych  |   pielegniarstwo  |   nauka  |   szkola  |   studia  |  

Duży projekt szkoleniowy wałbrzyskiej Akademii i Dolnośląskich...

Centrum Sportowo-Dydaktyczne ANS już działa

Tak wygląda nowa hala Akademi Nauk w Wałbrzychu (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij