Menu

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz

Jakie studia ukończyła Alicja Majewska? Czy tekst w piosence jest ważny i czy każda Kasia powinna sama pisać sobie teksty do piosenek? Co łączy Jeremiego Przyborę, Wojciecha Młynarskiego i Artura Andrusa? Kto śpiewał w chórku Alicji Majewskiej? Czy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu to nadal najważniejsze wydarzenie w muzycznym środowisku? - o muzyce, tekstach do piosenek i Wałbrzychu z Alicją Majewską i Włodzimierzem Korczem rozmawia Marek Szeles.

Alicja Majewska i Włodzimierz Korczadm
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Benia (12 lipca 2023 19:54)
Fantastyczni ludzie, doskonali muzycy. Super, że odwiedzili nasz region i dali tu koncert. Dziękuję za podcast z nimi, miło było posłuchać.

Dodaj komentarz

Chodziarstwo zaczęło się w Wałbrzychu

O połączeniu cymbergaja i tenisa stołowego czyli grze, w której...

Czy endometrioza to jeden z najbardziej bolesnych problemów kobiet?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij