Menu

Sędzia Igor Tuleya

Wygrana w Europejskim Trybunale Praw Człowieka w Strasburgu to nie tylko jego sukces, ale wiadomość dla wszystkich Polaków, że sprawiedliwość istnieje. Czy gdyby ta sytuacja powtórzyła, postąpiłby tak samo i zarządził jawne posiedzenie w sprawie głosowania w Sali Kolumnowej w Sejmie? W jaki sposób można wymiar sprawiedliwości uniezależnić od władzy wykonawczej i ustawodawczej?  Z sędzią Igorem Tuleyą rozmawia Marek Szeles.
 

Sędzia Igor Tuleyaadm
redakcja@walbrzych24.com 

Komentarze

Grzegorz (21 lipca 2023 6:38)
Cytuję użytkownika: Pan kleks
Dziad nic od nas nie dostanie niech idzie do roskich i jaki sędzia do lopaty
Oj jakże głupi z ciebie czlowieczek Kleksie, Ty nawet nie rozumiesz o czym ten człowiek mówi bo gdyby było inaczej i rozumiałbyś istotę sprawy nie wypisywałby takich idiotyzmów. Najpierw się doucz a później komentuj.
Pan kleks (16 lipca 2023 18:47)
A gdzie się zgłosi po emeryturę i to już niedługo bo oni się przemęczając da przepracowani i wogule roztargnieni
JULITEJA (15 lipca 2023 19:19)
Gratulacje dla Pana Tuleyi, w końcu prawda jak oliwa wypływa. Szkoda tylko, że jest taki chaos w rejonowych i okręgowych sądach a sprawy nie dochodzą do skutku, bo jakaś Ziuta nie umie przyporządkować wpłaty do sprawy. To już nie tylko chaos ale też zachodzi podejrzenie o niekompetencje personelu. Może należałoby zweryfikować zatrudniony personel sadów? Piszę o naszym regionalnym podwórku a problem pewnie jest szerszy. Czyli proste sprawy toczą się latami.
Pan kleks (15 lipca 2023 11:54)
Media niemieckie kreują go na bohatera czy to nie jest dziwnie zdrajca narodu polskiego
Józef (14 lipca 2023 19:59)
Ale o co wy macie pretensje do Tuleyi? Że wpuścił media na rozprawę o tym co się w Sejmie zdarzyło? Poslow wszyscy wybieralismy i mamy prawo wiedziec co oni wyprawiaja. Czy za to, że głośno mówi, że wymiar sprawiedliwości ma być dla PiS batem na tych, którzy mają inne zdanie? Czasy jedynie słusznej partii skończyły się w 1989. Szacun dla Izraelitów że tak z determinacją bronią nizawislosci swoich sądów.
Jędrzej (14 lipca 2023 17:16)
Tak cieszmy się że kasta paraliżuje nasze państwo ku uciesze skorumpowanych macek eurokolchozu.
Janosik (14 lipca 2023 12:36)
Słaby jest.
Korbowód (14 lipca 2023 10:27)
Wsadzić go w tłok i niech tam pracuje
Pan kleks (14 lipca 2023 9:22)
Dziad nic od nas nie dostanie niech idzie do roskich i jaki sędzia do lopaty

Dodaj komentarz

Maja Czerniachowska współtworzy aplikację dla studentów medycyny

Co można wykręcić na rowerze dla wałbrzyskiego Hospicjum?

Katarzyna Kasia i Marcin Rusinek

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij