Menu

Katarzyna Kasia i Marcin Rusinek

Czy stare książki dla dzieci i młodzieży można przywrócić "do życia" czy nie ma sensu po nie sięgać? Czy gry komputerowe w przyszłości zastąpią książki? Czy festiwale, takie jak Góry Literatury są atrakcyjne dla uczestników funkcjonujących w zdigitalizowanym, cyfrowym świecie? Czy Wisławie Szymborskiej spodobałoby się "Nic dwa razy" w wykonaniu Sanah? - na te pytania odpowiedzi szukał Marek Szeles rozmawiając z Katarzyną Kasią(Szkło Kontaktowe) i Michałem Rusinkiem, literaturoznawcą, a także byłym sekretarzem noblistki Wisławy Szymborskiej.  

Katarzyna Kasia i Marcin Rusinekadm
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Miś (31 sierpnia 2023 14:50)
Może autor tekstu sprawdziłby jak na imiy ma gość Rusinek?

Dodaj komentarz

Dlaczego w najbliższy piątek wałbrzyski Aqua Zdrój będzie w Polsacie?

Z Wałbrzycha można wyjść, ale Wałbrzych z człowieka nigdy nie...

Czy Wałbrzych jest przyjazny dla ludzi kultury i sztuki?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij