Menu

Mistrzowie pływania w Głuszycy

Znamy już zwycięzców Powiatowego Turnieju Pływackiego w Głuszycy. W zawodach wystartowało blisko 30 młodych sportowców.


 

Mistrzowie pływania w Głuszycy

Młodzi pływacy zostali podzieleni na 3 kategorie wiekowe dziewcząt i chłopców.

- Gratulujemy sportowej walki wszystkim uczestnikom turnieju. Jak to w sporcie bywa, zawsze ktoś wygrywa, ale pamiętajcie, że poprzez sam start w turnieju wszyscy jesteście dla nas zwycięzcami - mówi Sabina Jelewska, dyrektorka CK-MBP w Głuszycy.

Kategoria wiekowa: najmłodsze dziewczęta

I miejsce: Nikola Marcinkowska

II miejsce: Milena Okulska

III miejsce: Emily Umenwa

Kategoria wiekowa średnia dziewcząt

I miejsce: Kalina Pokorska

II miejsce: Hanna Dąbrowska

III miejsce: Jagoda Kurdziel

Kategoria wiekowa: najstarsze dziewczęta

I miejsce: Łucja Latkowska

II miejsce: Sara Ciura

III miejsce: Julia Sławik

Kategoria wiekowa: najmłodsi chłopcy

I miejsce: Szymon Dąbrowski

II miejsce: Oliwier Szczepański

III miejsce: Jakub Kapica

Kategoria wiekowa średnia chłopców

I miejsce: Tymon Piątkowski 

II miejsce: Szymon Żołnieruk

III miejsce: Kacper Różycki

Kategoria wiekowa: najstarsi chłopcy

I miejsce: Antoni Laszkiewicz

II miejsce: Simon Willems

III miejsce: Kacper Zagrodnik

Turniej był zorganizowany już po raz czwarty przez Centrum Kultury-Miejską Bibliotekę Publiczną w Głuszycy wspólnie z Powiatem Wałbrzyskim i Gminą Głuszyca. Nagrody rzeczowe i medale dla najlepszych trójek zawodników w każdej kategorii wiekowej ufundowane zostały z budżetu Powiatu Wałbrzyskiego.opr. kat
foto: UM Głuszyca
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Głuszyca  |   sport  |   zawody pływackie  |   basen  |  

Gdzie jest najwyżej położona strzelnica w Polsce?

Świdnica gospodarzem Mistrzostw Dolnego Śląska w SUMO

Umowa podpisana - pierwsze autobusy wodorowe przyjadą we wrześniu 2024

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij