Menu

''Aktywni'' wrócili ze srebrem z Mistrzostw Polski

Drużyna Dolnośląskiego Stowarzyszenia Sportowców Niepełnosprawnych "Aktywni" z Wrocławia zdobyła srebrny medal na Drużynowych Mistrzostwach Polski w Tenisie Ziemnym na Wózkach. W składzie znalazł się mieszkaniec Borówna w Gminie Czarny Bór Daniel Wojtarowicz.

''Aktywni'' wrócili ze srebrem z Mistrzostw Polski

Zawody odbywały się na kortach KS "Górnik" Bytom. Reprezentacja DSSN "Aktywni" Wrocław w składzie: Jarosław Żyła, Andrzej Stróżyński, Maksymilian Szary, Jakub Kuciński, Daniel Wojtarowicz zajęła drugie miejsce i wraca z mistrzostw ze srebrnymi medalami.

 

 

Daniel Wojtarowicz to reprezentant naszego regionu. Pochodzi z Borówna a w klubie "Aktywni" gra już od 20 lat. Jest także promotorem tenisa na wózkach. Od 10 lat organizuje Ogólnopolski Turniej Tenisa Ziemnego na Wózkach na kortach w Szczawnie-Zdroju. Kolejne zmagania zaplanowano na 29 września.

opr.plr
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Walki w oktagonie już w piątek w Aqua Zdroju

Dlaczego w najbliższy piątek wałbrzyski Aqua Zdrój będzie w Polsacie?

Boks: Michał Leśniak powalczy o pas

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij