Menu

Wypadek na ''rondzie'' w Szczawnie

Trzy samochody osobowe zderzyły się na "rondzie Tesco" w Szczawnie Zdroju. Są utrudnienia w ruchu.

Wypadek na ''rondzie'' w Szczawnie

Do wypadku doszło przed południem. Zderzyły się trzy samochody osobowe — Suzuki, Toyota i Chevrolet, Na miejscu jest pogotowie i policja, trwają czynności. Pojawiły się niewielkie utrudnienia w ruchu. Więcej informacji wkrótce.foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Elwe (19 lipca 2023 19:14)
Cytuję użytkownika: Janek
Jak się kilku ludzi zabije, to może zmodernizują na normalne rondo.... Na obwodnicy dziki.... ale ogrodzenia nie będzie, tu skrzyżowanie pod nazwą Rondo... ale to nie rondo.....
Wystarczy stosować się do sygnalizacji świelnej. Kolizje zazwyczaj powodują gamonie którzy nie powinni posiadać prawa jazdy. Dziki? Jak w calej Polsce zwierzeta leśnie mają swoje szlaki w poprzek dróg asfaltowych. To nie ich wina że tam gdzie kiedyś była ziemia jest asfalt. Ogrodzenia to sa przy autostradach i drogach ekspresowych szanowny internauto.
Piotr (19 lipca 2023 17:55)
Skrzyżowanie jak każde inne czytać znaki i nie budować innych to jest ok dupa kierowca zawsze by chciał taki abyiec zielone , tak to nie działa trzeba zwolnić ... A po za tym gdzie tam gnać środek miasta ????
Goldmann (19 lipca 2023 14:15)
,,a taki ,,CUD TECHNIKI,,REWELACJA,,,,a to po prostu BUBEL,, wytwór niedouczonego PO - jebanca,,TAM POWINNO BYĆ SKRZYZOWANIE DWUPOZIOMOWE,,tylko w ratuszu nie wiedzą,,że jest coś takiego,,
Dzbanek (19 lipca 2023 13:52)
Cytuję użytkownika: Janek
Jak się kilku ludzi zabije, to może zmodernizują na normalne rondo.... Na obwodnicy dziki.... ale ogrodzenia nie będzie, tu skrzyżowanie pod nazwą Rondo... ale to nie rondo.....
Masz rację na A4 codziennie wypadek powinni ją zmodernizować albo kierowcy piwinni jeździć zgodnie z przepisami. Przez to skrzyżowanie przejeżdża kilkaset samochodów codziennie jeden de...l zrobi wypadek i modernizacja. Na tym skrzyżowaniu jest sygnalizacja świetlna i to wystarczy.
Janek (19 lipca 2023 13:39)
Jak się kilku ludzi zabije, to może zmodernizują na normalne rondo.... Na obwodnicy dziki.... ale ogrodzenia nie będzie, tu skrzyżowanie pod nazwą Rondo... ale to nie rondo.....
Bezpieczne jak ch. (19 lipca 2023 13:36)
Cytuję użytkownika: DJ2023
Nie do wiary !!
Powinni zacząć pisać: Dzisiaj nie było wypadku na rondzie Tesco.I to będzie sensacja.Czy Fila z Rogińskim nadal się przyglądają temu rondu jak im rozkazał Roman??
Judyta (19 lipca 2023 12:49)
Wałbrzych 24 zamiast pisac coś pozytywnego w Wakacje to non stop bawi się w policyjną kronikę wypadków drogowych
DJ2023 (19 lipca 2023 12:30)
Nie do wiary !!

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   wypadek  |   utrudnienia w ruchu  |   Szczawno Zdrój  |  

Dwaj postrzeleni policjanci nie żyją

Jeden z postrzelonych policjantów zmarł. Miał 45-lat

Maksymilian F. usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa policjantów

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij