Menu

Mieszkanka Podzamcza ma 100 lat!

Mieszkanka Podzamcza, Helena Bobowska ma 100 lat. Prezydent Wałbrzycha odwiedził ją wczoraj z okazji urodzin.

Mieszkanka Podzamcza ma 100 lat!

- Miałem dzisiaj wielką przyjemność wyrazić w imieniu ⁦Wałbrzycha wielki szacunek i radość z okazji 100-lecia urodzin Pani Helenie Bobowskiej, mieszkance Podzamcza. Okazało się, że korzenie mamy wspólne z Podkarpacia, z okolic Brzozowa. Wałbrzych to wielka rodzina - informuje prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej. 

 

 

red
foto: fb Roman Szełemej
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Teraz (24 lipca 2023 10:25)
donald z kosiniakiem znowu POdniesie wiek do 70 dla kobiet i 75 dla niekobiet.I wtedy nieliczni dożyją do emerytury z ZUS. Tylko musi wygrać żeby wszystko POzabierać żeby było jak do roku2015.Chleb na zeszyt,3 zł na godzinę, eksmisje na bruk zimą.
Zapewne (24 lipca 2023 10:18)
Donald dostał fuhrii.
Jolanta (24 lipca 2023 10:17)
Wszystkiego najlepszego dużo zdrówka ????????????
endriu (24 lipca 2023 9:38)
Dewianci polityczni, dajcie sobie czasem na wstrzymanie z tymi waszymi durnowatymi komentarzami.
Bezbabci (23 lipca 2023 15:14)
Wnuki czekają na mieszkanie więc...
Walbrzyszanka (23 lipca 2023 11:21)
Wszystkiego dobrego, dużo zdrowia. Szkoda tylko, że i przy takiej okazji znajdują się tacy co we wszystkim widzą "dziurę w płocie"
Jola (23 lipca 2023 8:38)
Super aby zdrowie w miarę dobrze dopisywało i pamięć ,
Idzie Grześ przez wieś... (23 lipca 2023 7:43)
Cytuję użytkownika: 100krotka
Nie było festyniarek?!? Tort darmowy był.
Nie było grzesia macko z PiSu u tej pani? Oj faktycznie jak nie ma kartonowego czeku czyli moich podatków to tego lalusia nie zobaczysz.
Kolo (23 lipca 2023 6:26)
Co takie biedne kwiaty, Ratusz nie ma kasy.
Heniutek (22 lipca 2023 18:27)
Cytuję użytkownika: Tomasz
Piękny wiek. Zdrówka życzę.
ZUS ma inne zdanie
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

100lat  |   podzamcze  |   mieszkancy  |   szelemej  |   prezydent  |  

Prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej zbiera podpisy z radnymi

Prezydent Szełemej: ''Wałbrzych miastem bez korków''

Ruszyli w miasto... Roman Szełemej zbiera podpisy

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij