Menu

Plac Grunwaldzki po remoncie (FOTO Z DRONA)

Zobacz jak prezentuje się Plac Grunwaldzki po pierwszym etapie remontu. 

Plac Grunwaldzki po remoncie (FOTO Z DRONA)

- W ramach inwestycji wykonana została nowa nawierzchnia jezdni na długości 102 m oraz całkowicie nowa nawierzchnia chodników. Przebudowano także dwie zatoki autobusowe ze szczególnym uwzględnieniem poprawy dostępności dla osób niepełnosprawnych. Przed rozpoczęciem robót drogowych, wyprzedzająco wykonano wymianę słupów oświetlenia ulicznego wraz z oprawami źródeł światła oraz wymieniono elektryczną linię zasilającą. Ze względu na mnogość podziemnych instalacji zieleń ozdobna, w tym drzewa posadzone zostały w donicach. - informuje prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej.

 

 

red
foto: fb Roman Szełemej
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

prawdziwy analityk miejski (24 lipca 2023 7:53)
Cytuję użytkownika: Joanna
Walbrzych pięknieje coraz bardziej !
taaaa ...... przejdź się po starym mieście, zajrzyj na amfiteatr, odwiedź np. ul. Głowadzkiego i wiele innych miejsc tubo ratuszowa
Joanna (23 lipca 2023 23:41)
Walbrzych pięknieje coraz bardziej !
Specnaz (23 lipca 2023 21:36)
Cytuję użytkownika: ***** ***
Gdzie komentarze PiSowskich *****, że remont się przedłuży? Gmioty proszę omijać to miejsce z daleka, a swoje szroty przekazać na białoruś.
Zamknij ta mordę śmieciu bo guma
Misiek (23 lipca 2023 18:14)
te donice na srodku nie pasują. powinny stac bliżej krawędzi chodnika (blizej drogi)
Goldmann,, (23 lipca 2023 15:40)
,, żadna różnica,,,do wyglądu Z 1945 roku to mu baaaardzo dużo brakuje,,,,a teraz badziewie,,,

Dodaj komentarz

foto  |   dron  |   wysockiego  |   remont  |   plac  |   grunwaldzki  |   prace  |   prezydent  |   walbrzycha  |   wtv  |   w24  |   informacje  |   wydarzenia  |  

Wycięli drzewa, będzie remont drogi

Gdyńska też do remontu

Rondo na Moniuszki - przesunięto przetarg

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij