Menu

Szczęśliwy finał poszukiwań 84-latki

Kilka godzin trwały poszukiwania zaginionej seniorki z Mieroszowa. Na szczęście kobietę odnaleziono w sąsiedniej wiosce, całą i zdrową.
 
 
Szczęśliwy finał poszukiwań 84-latki
Zaginięcie 84-latki zgłosiła rodzina. Kobieta wyszła z domu w sobotę koło południa. Policja i straż pożarna przeczesała teren wokół Mieroszowa. Do poszukiwań użyto między innymi drona.
 
- Naszym zdaniem było przeszukanie wyznaczonego przez policję obszaru przy użyciu drona. Wykonaliśmy łącznie 6 nalotów, pokrywając teren ok. 4 ha przy użyciu termowizji. - informują strażacy z OSP Boguszów.
 
 
84-letnia kobieta została odnaleziona w okolicach miejscowości Różana przez druhów OSP Mieroszów.opr. adm
foto: Ochotnicza Straż Pożarna Boguszów
redakcja@walbrzych24com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

112  |   straż pożarna  |   policja  |   zaginięcie  |  

Podgórze: 71-latek ugodził nożem sąsiada

Groził, że ją zabije. Powybijał szyby w jej mieszkaniu

Szuka ich policja.

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij