Menu

Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Znaleźli go na Nowym Mieście

Policjanci ogniwa wywiadowczego wałbrzyskiej komendy we wtorek w jednym z mieszkań na Nowym Mieście zatrzymali mężczyznę, który od dłuższego czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. 31-latek był poszukiwany za popełnienie wcześniej różnego rodzaju kradzieży i włamań.

Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Znaleźli go na Nowym Mieście
Wałbrzyscy policjanci wiedzieli, że mężczyzna od dłuższego czasu ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości. Z zebranych przez nich informacji operacyjnych wynikało, że 31-latek może chwilowo przebywać w jednym z mieszkań przy ul. Paderewskiego w Wałbrzychu. Mundurowi we wtorek po południu udali się więc pod wytypowany adres. Na miejscu funkcjonariuszom otworzył zaskoczony tym faktem poszukiwany mężczyzna.
 
 
 
31-letni mieszkaniec naszego miasta został skazany przez najpierw przez Sąd Rejonowy w Oławie, a następnie przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu, gdyż kilka lat temu dopuścił się na terenie obu miejscowości kradzieży i włamań. Mężczyzna został osadzony w policyjnej izbie zatrzymań wałbrzyskiej komendny. Następnego dnia policjanci przewieźli wałbrzyszanina do Aresztu Śledczego w Świdnicy, skąd trafił do jednego z zakładów karnych na terenie Polski, gdzie spędzi rok i trzy miesiące.
 
opr.plr
foto: KMP w Wałbrzychu
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Lolofąfelo (4 sierpnia 2023 17:35)
Parówa! Hilary zgubił swoje okulary
Radek (30 lipca 2023 13:53)
Ludzie wyjeżdżajcie z tego miasta. Tutaj prawie tylko przestępczość i bieda. W Niemczech od października minimalna pensja krajowa po przeliczeniu na polskie wynosi 9000 PLN bez potrąceń. Praca jest w różnych branżach. Uczcie się chociaż fundamentalnych podstaw języka. A nawet dla osób bez znajomości języka jest praca. Warto się nad tym zastanowić.

Dodaj komentarz

policja  |   112  |   poszukiwany  |   kradzież  |   włamanie  |  

Oszuści nie odpuszczają - młody mężczyzna stracił ponad 50 tysięcy...

Miała 2,5 promila. Wiozła autem 5-letnie dziecko

Wypadek na trasie Struga-Stare Bogaczowice. Kierowca w szpitalu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij