Menu

Tu będzie Urząd Stanu Cywilnego - otwarcie we wrześniu (FILM)

Dobiega końca remont willi przy ulicy Matejki 5. Znajdzie się tu Urząd Stanu Cywilnego — Chcemy oddać do użytku jeszcze we wrześniu. - mówi prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej. Prezydent podczas "gospodarskiej wizyty" oprowadza po remontowanym budynku — zobacz film.

Tu będzie Urząd Stanu Cywilnego - otwarcie we wrześniu (FILM)
Remont rozpoczął się pod koniec 2021 roku, budynek stał pusty przez 10 lat (wcześniej należał do Straży Pożarnej) Prace remontowe mają zakończyć się, jak deklaruje prezydent, we wrześniu - wtedy też przeprowadza się tu urzędnicy.
 
Oprócz Urzędu Stanu Cywilnego i obsługujących go pracowników będzie tu też Biuro Zamówień Publicznych wałbrzyskiego Urzędu Miasta.
 
 
Prace prowadzone są pod nadzorem konserwatora zabytków. Ukończenie remontu budynku przy ul. Matejki 5 praktycznie zamknie rewitalizację w rejonie Placu Solidarności.adm
foto: adm
redakcja@walbrzych24.com

 

 

Komentarze

uwaga ! (18 września 2023 22:46)
Cytuję użytkownika: Nadia
Cześć panowie, mam na imie Nadia do Polski przyjechałam z Kijowa uciekając przed wojną. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: http://realnepanie.pl/nadia89
To strona pishingowa.
Bareja wiecznie żywy (18 września 2023 22:41)
Cytuję użytkownika: Piotruś
Tyle co Szełemej zrobił w Wałbrzychu to wszyscy rzadzacy do kupy,którzy byli wczesniej nie zrobili 10% tego co jest teraz.....
Czasem, aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszego klubu, prezes Ochódzki Ryszard, naszego klubu "Tęcza". Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie - to wilki! To mówiłem ja - Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje nam prezes sto lat!
Nadia (28 lipca 2023 10:09)
Cześć panowie, mam na imie Nadia do Polski przyjechałam z Kijowa uciekając przed wojną. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: http://realnepanie.pl/nadia89
Zajc (28 lipca 2023 9:01)
Na ul.Zamkowej miał być dom weselny,gdzie jest dużo ładniej i więcej miejsca
rozwodnik (28 lipca 2023 8:14)
Parking bedzie daromwy czy platny 5 zeta?
Mieszkanka (27 lipca 2023 18:47)
Patrząc na komentarze, nie tylko co do tego artykuły, w tym mieście jest malkontentów to cud, że miasto jeszcze istnieje, bo przecież tu wszystko jest złe. Chcecie żyć w fajnym mieście? Zmieńcie myślenie (przeprowadzka wam nic nie da bo tam też zaraz będziecie widzieć same błędy).
Kika (27 lipca 2023 18:35)
A gdzie będzie dzienny dom pobytu dla seniorów? Pan prezydent zmienił funkcję budynku bo seniorom niepotrzebne piękne sufity i żyrandole. Lepiej gdy będzie tam mało eksploatowana sala ślubów , nowożeńcy nie zniszczą sufitów bo jadą na wesele. Możeby zrobić dom dziennego pobytu w ratuszu, jest winda , duże pomieszczenia i opieka lekarska by byĺa na co dzień
Dobra pamiec (27 lipca 2023 17:56)
Prezydent mówił że będzie dom dla seniorów bo jest potrzebny. Teraz znowu następne miejsce dla urzędu i kolejna przeprowadzka urzędu stanu cywilnego. No faktycznie dużo zrobił dla Wałbrzycha szczególnie jeżeli chodzi o przeprowadzki urzędników. Co rusz zmiana miejsca dla poszczególnych komórek. Pięknie też wyglądają okolice Wałbrzycha centrum. Pi zabrali ludziom ogródku i wycieli piękna biała magnolie oraz dużo pięknych drzew. Teraz tam rosną przepiękne chwasty. Pogratulować świetnych decyzji. Następne ciekawa jestem jak długo będzie tak pięknie na placu grunwaldzkim jak te piękne duże drzewa uschną A złodzieje pokradną rośliny. Same dobre i trafione inwestycje no i jeszcze wieża w parku za 10 milionów albo i więcej. Tylko pogratulować panu prezydentowi. Same rewelacyjne działania.
Wojciech Opole (27 lipca 2023 15:46)
Tym czasem zadłużenie miasta 95 :
Alex (27 lipca 2023 15:13)
https://www.walbrzych24.com/artykul/35125/co-z-remontem-budynku-na-nowa-siedz.To gdzie wreszcie ma być ten USC?Chyba fotki wam się pomyliły,bo w tym budynku ma być dom seniora,tak kiedyś pisaliście.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Pierwszy ślub i Dzień Otwarty w nowym Urzędzie Stanu Cywilnego

Prawdziwe referendum ? Bezpartyjni Samorządowcy proponują pytania

Roman Szełemej w ''Dzień dobry Wałbrzych'' (podcast)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij